Oxazepan, relanium, Gruba Kreska Dwa – Yep!

Jeb!!!…

Cooo? Yhy yhy…Yep…Morfina…?

Głowa…Nic nie boli…

‚Nic nie boli cisza trwa, nie ma dobra ani zła. Nic nie boli zero nul, więc skąd być może ból’

Bul…Ortografia…

Jeb!!!

Już dobrze. Państwo zdało egzamin! Jest dobrze i lepiej. Ja też się cieszę że mamy najlepszego prezydenta! Takiego, co to jeszcze Polska nigdy nie miała! Najlepszy w całej historii! Bronisław Komorowski to mąż stanu nawet i królom równy. On taki jest miły i kulturalny, tak potrafi się zachować. On się uśmiecha i nie podpala Polski. On chce dobrze i lubią go w Europie. Nie tak jak tego tam…To świetny prezydent jest! No i po co wciąż się te hieny pisowskie i różne inne stale czepiają pana prezydenta? Coś chcą, obrażają, jakieś pytania zadają. Co to w ogóle jest, żeby prezydent jakiemuś chłystkowi, czy innemu odpowiadał na pytania jak zwykły człowiek? No przecież to prezydent jest, a sąd go wzywa? To się nie mieści w głowie!

I jeszcze gadają o tym w tych gadzinówkach pisowskich. Oni by chcieli żeby prezydent to wszystko mówił, z kim, po co i kiedy się spotykał! A przecież Święta idą, no to powinni chociaż na Święta ci pisowcy jakoś się uspokoić z tym jadem. No skąd to się bierze, ta taka nienawiść do człowieka…? Już Adam Michnik o tym pisał, bo to już trwa od lat. Przecież prezydenta Wałęsę też posądzali o jakieś tam rzeczy, a on przecież w porządku był, bo przez ten mur przeskoczył i w ogóle komunę obalił, a poza tym go szanują i zapraszają w całym świecie! Nawet uniwersytety też i mu tego honoris causa dają, no to mądry musi być przecież bo to mędrzec Europy jest zresztą go tak nazwali, no to czemu ci kaczyści tak chcą tą Polskę zniszczyć, że na naszych największych ludzi tak plują ciągle i że nikt ich jeszcze nie zamknął to się cieszyć powinni, że w wolnym kraju żyją to ich mili…policja nie pałuje choć prezydent Wałęsa to tak by robił no i racje miał on no!

Ja już dość mam tej pisowskiej nienawiści i tego jadu, bo to przecież normalnie świętować nie można z rodziną – ani do marketu nie pójdzie człowiek spokojnie odpocząć, ani nie dadzą reklamy jakiejś fajnej smartfona popatrzeć, tylko mówią o tej polityce a to męczy bardzo no i po co…? I będą mówić i pisać potem nawet w Niemczech i wstyd nam będzie że to ten Kaczyński taki kurdupel i że brata na śmierć wystawił a Niesiołowski to mówił bo on to konkretny jest. Nie bawi się, ale mówi i to całą prawdę i całą dobę, że szczaw czy coś tam to i też rację ma no bo on się nie bawi a był przecież w więzieniu za komuny no to antykomunista a na bohatera to jak tak można się odnosić, że ta Stankiewicz tak go atakowała ta baba pisowska. To ja sam bym pomógł gdybym był ale poseł umiał się konkretnie zachować. I szczęście mają ci jątrzyciele wszyscy choć tak Polskę niszczą ciągle, a przecież nie siedzą a powinni ich już dawno zamknąć!

I TVN to najlepsza jest telawizja przez 25 lat wolności no bo najlepsza jest, bo te programy takie są o życiu i dla ludzi a nie tylko o tej polityce i złodziejstwach a wszyscy politycy to złodzieje a ten Kaczyński to mały kurdupel i kota ma, na pewno też kradnie i po co to bez przerwy o nim i tak nawet w TVN mówią? Ja to bym zrobił porządek z tymi wszystkimi ani latem i zimą też spokoju nie ma i jak na wakacje się jedzie to dobrze że z tej Polski na chwilę bo tak to oni bez przerwy o jakichś zamachach mówią i chcą prezydenta czy premiera sądzić. Już głowa boli od tego i jeszcze teraz na panią premier Kopacz te chamy atakują bez przerwy a pani jest premierem przecież! A przecież widać jaki to zaszczyt jest i jak premier Tusk teraz został prezydentem Europy i rządzi unią europejską to pani premier jest też bardzo mądra i wie co dobre jest dla Polski, to po co ten Kaczyński i ten chory Macierewicz bez przerwy o tym Smoleńsku przypominają…? I takie bzdury mówią że to się już nie da słuchać a ludzie chcą żyć normalnie i nie jakieś Smoleński wymyślają a tu pracy nie ma to oni tylko ten Smoleńsk i bez przerwy pana prezydenta obrażają a on z panią premier tylko ciężką pracą się zajmują!

Nie dadzą żyć spokojnie a Święta zaraz i filmy będą fajne a my już mamy bilety na bal na sylwestra pod gołym niebem dużo ludzi będzie i Maryla Rodowicz i Afromental będą śpiewać i chyba też Edyta Górniak czy Rolling Stones no to człowiek chce odpocząć i z rodziną to napić się no to co oni bez przerwy to samo! Poważnie już dawno powinni porządek zrobić z tym Kaczyńskim i ja bym pałował! Ja bym normalnie z nimi porządek zrobił bo po co tylu dobrych ludzi siedzi co to coś tam trochę ukradli a ja bym miejsca porobił w więzieniach i tego Kaczyńskiego tam wsadził i jego kolegów to by w końcu spokój był to wtedy na pewno zaraz by się lepiej zrobiło bo pani premier ciężko pracuje i nowy rząd jest to będzie przecież lepiej bo ten przyrost produktu jest a i dużo ludzi w Anglii to oni też przecież pieniądze mają i wszystko jest dobrze no to czemu pan prezydent to znosi i tak nie zrobi to by zamknął ich wszystkich i dobrze zrobił generał Jaruzelski bo on miał racje bo kiedyś też tak było i cały kraj nie pracował przez tych wichrzycieli no to generał nie miał wyjścia no i ruscy nie weszli to on był wielkim człowiekiem i się poświęcił a teraz jak umarł to też oni szacunku nie mają i jeszcze tego starszego człowieka Kiszczaka też chcą prześladować no to co to za ludzie są, to oni do kościoła chodzą a by się znęcali!

Ja tylko TVN oglądam z żoną i dzieci też i jeszcze Tomasza Lisa ten program bo to jest dziennikarz i on był w Ameryce światowy jest i ogólnie konkretną ma żonę no to on przecież prawdę mówi a nie tam że tych jakichś tam innych niby słuchać no jak oni wyglądają w ogóle to jacyś są chorzy ludzie no to jak nie do więzienia to do psychiatry i do szpitala niech ich zamkną to w końcu spokój będzie i lepiej się zrobi w kraju a pani premier jest lekarzem to ją szanuję bo uczciwa jest i mówi wprost że ciężko pracuje nie jak ten Kaczyński to on nigdy chyba nie pracował i ta hołota na ulicach jak te baby stare co to z krzyżami biegają albo ci kibole to bandyci są i milicja i tak jest łagodna a powinni zamykać od razu! To by był spokój i dobrze że wybory wygra pan prezydent to wtedy ten sejm się też uspokoi jak jedna partia będzie tylko bo oni bez przerwy tylko judzą a to przeciwko demokracji jest i odmęty szaleństwa pan prezydent nawet mówił w telawizji! Wtedy będzie spokój i porządek jak będzie Platforma i jedna partia to demokracja będzie i wtedy Unia Europejska i Europa nas w końcu pochwali to lepiej będzie to niech ich już w końcu zamkną, to dobrze to zobaczę co dziś bo na pewno jakiś fajny film amerykański będzie w TVN no to…

Jeb!!!

Jeb!!!

………Oxazepan, relanium, tramal, palinka, Rower Błażeja, Super Niania, przepalanka, cocodamol, promolan, butapren, Czubaszek, efedryna, Luz Maria, żyrandol, smartcache, Nerwosan, Babunia Mróz z Nalewką, jeb żelazko, wódka z ciepłą herbatą, Karolak, morfina…

Pik, pik, pik…lobotomia.

‚Bo New York is New York is New York…Mówiłaś tak do mnie przez sen…Manhattan, Manhattan już wiem…Odległy koszmarnie Twój kraj…’

Co?!!! Nie!

‚To chyba nie możesz już wrócić…?’

Spierdalaj Komorowski, yep się na ruski ryj. Ja chcę zobaczyć Orłowski Klif i to w Wolnej Polsce, więc kaszel minie po Flegaminie, a Gruba Kreska Dwa, zanurzy się miękko, głęboko w wasze grdyki gasząc światło renegatom.

…Wówczas podamy tlen zamiast morfiny i wybudzimy kilka milionów do prawdziwego życia. Amen.

Goły

Reklamy