Posiali wiatr…

Sytuacja ‚czeciej erpe’ i jej tzw. życie polityczne, oraz parlamentaryzm, nie nastręczają żadnych dylematów. Sprawa jest prosta – zmieniać magazynki, chłodzić lufę i strzelać do wszystkich skurwysynów, tak by zabić. W przypadku wątpliwości lepiej poprawić dla pewności. Lepiej dla Polski i lepiej dla narodu, oraz całego świata, byłoby, gdyby wszyscy członkowie PO, SLD, PSL, oraz pomniejsi dewianci – oraz 90% ‚działaczy’ PiS, zeszło z tego świata jak najprędzej.

Taka jest konkluzja po 25 latach funkcjonowania ’25 lat wolności’ i by złapać się terminologii akademickiej dodam, iż bibliografia do pracy na ten temat, oraz appendix, są bardzo rozległe. Jako że ja jednak akademikiem nie jestem – oraz, jako że żadne sądy w Polsce nie istnieją – nie pisałbym im najpierw dowodów, ani nie sądził. Pyk – strzał – osobnik się osuwa. Pyk – strzał – kolejny garnitur na trotuarze. Rusza się…? Trudno, szkoda kuli, ale poprawiam. Trudno też, iż być może na 1000 łapsów, przypadkiem odstrzeliłoby się jednego mniej winnego ( nie wierzę w zupełnie niewinnych w ‚polityce’ ‚czeciej erpe’ ) – takie są teraz koszta tego, iż 25 lat temu nie powiesiliśmy kilkuset ewidentnych zbrodniarzy i zakapiorów.

Teraz trzeba będzie wygładzić to co oni spłodzili ( w sensie biologicznym, oraz ‚politycznym’ ), dodając do tego liczną rzeszę bezideowych szkodników. Ze strzelaniem do wszy, wolałbym zatrzymać się trochę za późno, niż ciut za wcześnie. Dla pewności. Jestem produktem braku lustracji i dekomunizacji – wzbudziliście tę nienawiść nad którą ubolewam…ale ona jest. Trudno, świętym już nie zostanę, a znam również wielu, którzy także nie mają żadnych skrupułów przed zatłukiwaniem renegatów na śmierć. Nad losem ich wydziedziczonych rodzin, tułających się zimą po ulicach, nie płakałbym. Niech zdychają z głodu. Mówią że rodzina, dzieci niewinne. No ok, toteż niechaj wolno zdychają z głodu na ulicy. Posiali wiatr, sieją dalej. Wiatr wieje i to nie tylko w Polsce. Czas żniw zbliża się, choć nikt nie wie dokładnie ( poza ‚ekspertami’ z TVN ) kiedy nadejdzie. Prędzej, czy później nie pomoże milicja i nie pomogą nawet jałowe ‚inicjatywy’ Jarka Kaczyńskiego, którego szanuję. Nie pomoże nawet to, że ja zagłosuję na PiS – ‚polski’ system parlamentarny jest tylko nic nie znaczącą rozrywką dla pewnej grupy ludzi. Można wrzucić głos do urny, a potem oglądać sondaże, ale można też np. zagrać w STS, lub u innych bukmacherów. Tam i tam zresztą Żydzi, a sądy ‚czeciej’ są ewidentnie niezawisłe – gdyż jeszcze nie wiszą. ‚Państwo zdało egzamin’ jednym słowem. No to może się trochę rozwinę do szerszej perspektywy, by wszyscy już wiedzieli, iż jestem chorym z nienawiści, niebezpiecznym, agresywnym faszystą.

Otóż – kiedyś powoli, a teraz już w szybkim tempie – kompromituje się wielkie kłamstwo, jakie ludziom wmówili kłamcy, a mówiące nam wszystkim, że wszyscy są sobie równi. Nikt nie jest sobie równy, a każdy człowiek na Ziemi jest inny. Owszem, mamy te same prawa w Oczach Boga, ale nie mamy takich samych cech i możliwości. Niestety już od czasu ‚rewolucji francuskiej’ chcą ludziom wmówić, że równość to jest to, do czego trzeba wszystkim zmierzać, bo to jest sprawiedliwość.

Rozwój nowoczesnej socjotechniki, oraz technologii doprowadził diabła do wielkiej ( acz pozornej i krótkotrwałej ) radości. Na skalę masową robi się z ludzi debili, oraz czyni się ich niewolnikami – bez ich wiedzy i zgody, podtrzymując frazesy o Wolności, demokracją maskując każdą niegodziwość.

To co chcę dziś krótko zaznaczyć, to fakt, iż również rasy ludzkie są sobie nierówne, co widać było zawsze i widać teraz. Nie chce mnie się rozwijać przykładów, jednakowoż cała historia ludzkości jest ciągłym dowodem na nierówność jako stan naturalny, prawi nam o tym, iż najwyższym stadium rozwoju ludzkiego ducha ( bo nie tylko cywilizacji w sensie organizacji, infrastruktury ) jest cywilizacja chrześcijańska, inaczej zwana łacińską, zbudowana i rozwijana przez człowieka z Europy, o skórze białej. Jest to Prawda, taka jest Prawda. Innej Prawdy w tym temacie nie ma.

Jest też niestety takie coś jak ‚polityczna poprawność’, jakim to mianem diabeł nazwał swój nowy patent na ogłupienie ludzi, odarcie ich z poczucia rzeczywistości, wartości i zdolności do twórczego myślenia. Dziś Zachód upada, bo jest ‚politycznie poprawny’, a termin ten jest tak nienormalny jak stu Niesiołowskich i tak głupi jak JEDEN Wałęsa!

Z wachlarza szkodliwych głupot politycznej poprawności, jedną z głównych jest ta o równości ras właśnie. Pomijam już afirmację zła i zboczeń, walkę z rodziną, etc. Równość ras i kultur, to jest dogmat, przeciwko któremu nie można dziś się odezwać, by nie zostać od razu skreślonym, posądzonym o ludożerstwo i faszyzm. No to mnie skreślcie Ludzie, gdyż ja żyję i obserwuję, a wnioski z tych obserwacji są politycznie niepoprawne.

Prawda jest taka, że mit równości, doprowadził to takiej aberracji, że od dłuższego czasu media i rządy kłamią ludziom, nie dopuszczając np. prostych analiz statystycznych, opisujących np. przestępczość w USA, czy Europie. Zabronione jest używanie informacji o kolorze skóry kryminalistów, alfonsów, dealerów narkotykowych, gwałcicieli. Za to pisze się, tak jak w przypadku spalenia części Paryża kilka lat temu, o ‚frustracji bezrobotnej młodzieży’, gdy przecież dokładnie wiadomo, że nie o żadną młodzież chodzi, tylko obcych, agresywnych muzułmanów, pragnących wprowadzić w Europie swoje zwierzęce ‚prawa’. Takoż jest w przypadku USA, gdzie teraz narastają zamieszki podsycone niedawnym zastrzeleniem młodego murzyna przestępcy ( bądź potencjalnego przestępcy ) posiadającego broń i stawiającego opór. Było tych murzynów przecież więcej w doniesieniach prasowych na przestrzeni lat, ale zawsze polityczna poprawność nakazywała mediom pokazać obraz inny od prawdziwego – czyli, co by nie mówić, po prostu zakłamany. Tu gdzie żyję, w tym kraju, jest podobnie. Tu także czarni w swej większości ustępują wyraźnie białym pod względem cywilizacyjnym i kulturowym, ale także dostrzec można, to co wszędzie u nich – powolność intelektualną i zawodową, małą zdolność do kreatywnego i mądrego działania. Tak jest Ludzie i tak jest generalnie. Mam prawo do takich wniosków, gdyż są to wnioski generalne, a więc generalnie prawdziwe, nawet jeśli zdarzają się wyjątki.

Każdy kto żyje w kraju, w którym jest duża populacja czarnych, wie że moje słowa są prawdziwe, a każdy kto chce mnie teraz nazwać faszystą, jest kłamcą i gnojem. Nie jestem faszystą, nienawidzę faszystów, oraz nie czuję nienawiści do czarnych, ani żadnej innej ludzkiej rasy/społeczności…poza Żydami może. Heh – niechaj to będzie wesoły wtręt i powód dla miejscowych konfidentów, by na mnie donieść. Wali mnie to.

Uważam, że dla dobra wszystkich ludzi, czarni ludzie powinni uzyskać pomoc od białych w dziedzinie zarządzania, państwowości, tworzenia infrastruktury i prawa, oraz tego prawa przestrzegania. Taką pomocą, która naprawdę przyniosłaby dużo więcej szczęścia ludziom wszystkich ras, byłaby dobrowolna rekolonizacja Afryki, utworzenie rządów białych ludzi w czarnych krajach Afryki. To się nazywa rozdział, a rozdział, to po angielsku apart.

Apartheid. Wmawianie na siłę i wbrew dobru równości jest złem, szkodzi. Czarne społeczności pozostawione same sobie, w szybkim czasie się degenerują i jest to fakt, vide – Liberia.

Obecne protesty czarnych w Stanach, są ślepą manifestacją nienawiści do białych, oraz emanacją kompleksu niższości, który jest w czarnych umiejętnie podsycany przez przedstawicieli ‚narodowości prawników’, gdyż tym bardzo odpowiada chaos i brak wartości jako oparcia dla społeczeństwa. Z tego powodu też, ‚prawnicy’ tak ochoczo poparli ‚rewolucję bolszewicką’, gdyż w warunkach chaosu mogą oni wykorzystywać innych ludzi, do czego od małego przyucza ich księga nienawiści i pogardy, Talmud.

Przykre jest i ,przestępcze,, ,faszystowskie, to co piszę, ale ma to jedną cechę, przy której wszelkie zarzuty bledną. A mianowicie – jest to Prawda.

W dzisiejszym świecie Prawdy głosić nie można, gdyż nazwą Cię faszystą i antysemitą.

Herbata z miodem i cytryną stygnie, więc kończę…W więzieniu nie będę miał takich luksusów.

Posiali wiatr, czekamy na sztorm.

Goły

Reklamy