Jestem antysemitą

aaaaaaaaaaaaokooDziś w telawizji ‚polskiej’ ukazał się korespondent zagraniczny, który mówił po polsku – co dziwne, bez szmoncesowego zacięcia. Opowiadał o zestrzeleniu malezyjskiego samolotu nad U-krainą. Cały komentarz był nadawany z ‚Majdanu’ – czy jak ten żydowski mendel się tam nazywa. Od cholery tam ( i wszędzie na banderowskiej U-krainie ) banderowskich flag, ale to jeszcze nic.

Fakt, że media nie mówią ani słowa o banderyźmie nowoczesnym i jego prowodyrach, inicjatorach, stawiając zasłonę milczenia nad kultem Adolfa Hitlera – bo tak po prostu trzeba nazwać kundli, wielbiących zbrodniarzy z czasów Drugiej Wojny Światowej. Nic, cisza…Ten fakt jest wymowny.

No i ten korespondent bez hebrajskiego akcentu ( nie wiem o czym mówił, gdyż od dawna nie słucham, wiem, że media zawsze kłamią i pod-judzają ), mówi sobie, mówi…a za jego plecami widnieje wielki napis:

‚Sława Ukrainie. Hierojam Sława’ – czy jak tam te psy zbrodnicze na siebie szczekają.

Takoż w tym względzie już nie padło żadne słowo komenatrza. Niech głupie ‚Polaczki’ patrzą nie widząc – jak na obrazie ‚Ślepcy’ Bruegla.

Patrzą na jawny kult obrzydliwych bandytów, nienawistników nieludzkich i nie widzą, nie wiedzą na co patrzą!

Zbrodniarze i banderowskie demony, z tym samym hasełkiem na plugawych ryjach, mordowały Polaków na Wołyniu, teraz zaś, to samo czynią z pod-judzenia na wschodzie U-krainy. Tylko że media nie piszą, nie mówią o tym nic. Nie słychać też w ogóle hebrajskiego akcentu – choć taka ‚racja stanu’ jest jedyną obowiązującą w mainstreamie.

Śmieszne to wszystko, ale i straszne, gdyż poziom amoralności, hipokryzji i skrajnej pogardy dla godności i życia ludzkiego, osiągnął już stan iście piekielny. Mówię więc ze smutkiem, ale muszę powiedzieć:

Za ten stan rozszalałej nienawiści na całym świecie i za skraj ostatniej wojny, na jakim się znajdujemy, odpowiedzialni są Żydzi!

Nie użyję poprawnościowych zniekształceń, eufemizmów, nowomowy. Nie powiem że ‚syjonistyczni prowokatorzy’ czy ‚międzynarodowa finansjera’. Nie ma to sensu, bo wszyscy i tak wiemy, kto pod tymi hasłami się kryje.

USA – pod tym ‚hasłem’, kryje się ten sam, znany od tysiącleci z pogardy, zbrodni, szachrajstwa i nienawiści, faryzejski klezmer szatana.

Nie ma najmniejszych podstaw, by zwykłe i widoczne od razu wnioski, nazywać jakimś ‚antysemityzmem’, czy ‚faszyzmem’…A jeśli tak, to wypowiem kolejny wniosek:

Prawda jest antysemicka!

Prawda, mówienie Prawdy. Wolność słowa i Wolność w ogóle – są antysemityzmem.

W takim razie, cała podstawa moralna zachodniej cywilizacji ( czyli moralność chrześcijańska! ) jest antysemityzmem!

Tak więc, skoro ‚kręgi wpływowe’ nazywają antysemityzmem każdy przejaw chrześcijańskiej moralności, dopuszczając do głosu jedynie wiernopoddańcze i niewolnicze wielbienie talmudyzmu ( czyli kultu zła, pogardy ), to ja jestem zdecydowanym antysemitą i swego antysemityzmu bronić będę do końca. Życie za Niego oddam, jeśli będzie trzeba!

Za Niego – bo to, co Żydzi z nienawiścią nazywają ‚antysemityzmem’, to jest…To Jest po prostu Jezus Chrystus!

Oni Jego najbardziej nienawidzą, a ta nienawiść ma natężenie porównywalne jedynie do nienawiści samego diabła.

Dziś robią ze słów więzienie, zmuszając ludzi terrorem obyczajowo medialnym, do uległości. Światem rządzi kłamstwo i pogarda!

Czy to daje komuś co pomyślunku…? Czy przywodzi jakieś wnioski i poszerza odbiór tzw. współczesnego świata…?

( Te wielokropki, które piszę, one nie są dla durnych zjadaczy komentarzy na różnych portalach. Te wielokropki to jest chwila dla Ciebie Człowieku, byś się w samego siebie wsłuchał…Usłyszał Ten Głos, Który Mówi do Ciebie! )

Wielki więc konflikt, który nadchodzi, jest efektem pierwotnej zdrady Hebrajczyków. To jest zapowiedziany i wiadomy od początku efekt kłamstwa założycielskiego – czyli tego, jakie Żydzi popełnili po Ukrzyżowaniu Chrystusa:

Oni zapłacili rzymskim żołnierzom za kłamstwo, zaprzeczające Zmartwychwstaniu!

Dziś płacą ‚amerykańskim żołnierzom’ – za kłamstwo i za mord.

A właściwie, to tu nikt nikomu nie płaci, wszak USA to jest de facto drugi Izrael…tylko że durniom się o tym nie mówi, a sami durnie są w stanie zobaczyć jedynie pilota od telawizora i zgrzewkę piwa. Koło zamknięte…

z opisaną w środku gwiazdą Dawida i pentagramem. O czym biedni ludzie też nie wiedzą.

Teraz ‚międzynarodowa finansjera’ ( czyli Żydzi ) wywołuje Trzecią Wojnę Światową, która pewnie będzie już ostatnią – tylko że Żydzi nie wiedzą o Czymś!

Oni nie wiedzą, iż ta wojna będzie ostatnia i że potem Nadejdzie Chrystus, nastąpi Paruzja!

Co jeśli ma się stać za mojego życia…Bardzo bym chciał, by nastąpiło…

Prawo i Sprawiedliwość. Boskie Prawo i Boska Sprawiedliwość!

‚Naród wybrany’ wybrał sam, ale też został wybrany – przez diabła. Smutek i współczucie…

Czekam w Oblężonym Mieście – bez szans na wyrwanie się z Oblężenia…ale – paradoksalnie – pewnością Zwycięstwa!

Goły

P.S

Ruskie kundelki niechaj się nad tym przekazem za bardzo nie zamerdają ogonkami. Koniki Garbuski nie kopią po parkanach z podniecenia. Wiecie kto wie, że Rusek to wróg i barbarian? Kto pozna ‚mongoła’ – zabójcę, zbrodniarza? Kto nie chce mieć ruskiego niewolnika i niewoliciela za brata…?

Polak!

Ten, który ma wielu wrogów i Jedną Królową!

Prawda nie leży pośrodku…

Reklamy