Apage Satanas!!!

aaaaaaaaaaaaaaaarchaniołTakże nooo…Wiecie. Ludzie mówią to i owo, oceniają jakieś poziomy literackie twórczości mojej, czy swojej. Jest to samo co wszędzie. Jednym słowem i po jakimś czasie w głowie zapala się opcja ‚wyłącz komentarze’, bo nie tyle że by się chciało kogoś blokować, tylko po prostu łeb więdnie od czytania bzdur w stylu programików esbeckich ‚ludzie dzwonio i mówio’ – przecież pół internetu i cała telawizja, są zasiedlone przez różnych tewu, czy ‚nikomu nie szkodziłem’, względnie zarobkującymi teraz oportunistami. Jest to śmieszne, bo zawsze, w każdym miejscu napotkać muszę jakąś pseudo inteligentną babę, o wściekłym ( oczywiście niepolskim i zawsze antykatolickim ozorze ), oraz wyluzowanego gostka ‚mistrza ciętej riposty’. Kurwa, heh – schemat jest zawsze podobny i nie wiem, czy w końcu sam im nie podpowiem, by swoich kundelków jakoś inaczej strzygli mentalnie, ciekawiej by było. A tak…Nieważne jednak. Dziś podczas treningu – jak często – oświeciła mnie konstatacja.

No, poeci tak mają ;). Takie pytanie/zapytanie/zawołanie: Dlaczego tak wielu jest teraz w Polsce i poza Polską, tzw. patriotów, którzy żarliwie bronią słusznych spraw…ale zawsze i tylko wybiórczo…? O co chodzi? Już mówię.

Weźmy, jest ‚gościu’, który słusznie i jak najbardziej na miejscu dostrzega zbrodnicze, terrorystyczne, zaborcze, zakłamane i wrogie Polsce działania Rosji i Putina. Wielu jest takich ludzi i ja się z nimi zgadzam.

Są tacy, co z kolei na hasło ukraińscy banderowcy, od razu reagują przeładowaniem broni – i słusznie. Wszak banderia ukrainna i cała bydlęca natura tego stadła, to najgorszy sort, ostatni odpad człowieczeństwa. Nie wiem dlaczego tak jest, ale tak jest i to bez dyskusji. Istnieją więc osobnicy słusznie piętnujący banderowców.

Są nieprzejednani wrogowie Niemiec, którzy słysząc o Unii faszystowskiej i Angeli od razu krzyczą: apage satanas…i przeładowują broń – co jest jak najbardziej uzasadnione. Niemcy i zachodnie pedałodegenero pustkowie, to doprawdy…No nie wiem, chyba jeszcze gorsze dno od banderowców.

Tak, tak jest ludzie…Jedziemy dalej:

Gdy powiesz o USA i Izraelu – lub Izraelu i USA ( nie wiadomo kto czyim jest sługą ), od niektórych osób od razu otrzymujesz wiązankę określeń zgodnych z Prawdą – że USA to masoneria iluminati i że Żydzi to zakała ludzkości, naród pogardliwy i amoralny. Że media zakłamują rzeczywistość, ignorując żydowskie ludobójstwa w Palestynie na przykład.

Jak najbardziej jest to Prawda. USA to jest wielki szatan i wielkie kłamstwo, zaś Izrael to…Heh, znowu przyszło do głowy – jeszcze gorsi od banderowców.

Bardzo ciężko stwierdzić, który ze współczesnych diabłów jest najgorszy, ale na pewno widać, że wszyscy ci diabli są ‚przypadkiem’ zawsze wrogami Polski.

Tylko teraz jest taki ‚cwancyk’ – jak to mówił mój kumpel ‚były gangester Ryba’ ;). Otóż spośród tych wszystkich prawdziwych poglądów i ich wyznawców, niezwykle rzadko można wyłowić kogokolwiek, kto – jak najbardziej logicznie i czytelnie – stwierdzi:

No przecież oni wszyscy są źli i wrogami Polski, Polaków! Przecież…!

Dlaczego jest tak, że piętnowanie jednego diabła, nieomalże zawsze wiązać się musi z chorobliwą i ślepą sympatią ( na granicy fanatyzmu, oddania ) z drugim…?

Jak widzi zło ruskich, to kocha banderowców, lub tak zakłamuje obraz, by ‚się okazało’, że tych banderowców w ogóle nie ma i nigdy nie było!

Jeśli zwalcza banderowską hołotę…to słowa nie można powiedzieć o Rosji, gdyż zaraz rozlega się skowyt o ‚słowiańskich braciach’, ‚obrońcach chrześcijanstwa’, etc.

Gdybym miał mieć takich za braci, to bym wolał się nie urodzić!

Dlaczego, co jest powodem tego, że nikt prawie nie jest w stanie ( nie chce ? ) objąć duchem całości polskich spraw i naszej racji stanu, która ‚dziwnym trafem’, akurat pokrywa się z chrześcijańską moralnością i wizją Historii…?

My nie musimy nic zmyślać i zakłamywać.

My po prostu, z marszu możemy przystąpić do walki. Cała racja jest po naszej stronie, więc jedynie manipulacja i kłamstwo, są w stanie ten fakt zabełtać.

No właśnie – i tutaj chyba dochodzimy do wniosków: Wrogom naszym zależy, byśmy byli non stop skołowani, miotając się od skrajności w skrajność. Oni chcą, byśmy nie dostrzegali całości, dlatego kompromitują pewne idee i nasyłają na nie takiego typu ludzi, że same ich życiowe drogi już odrzucają. Potem tworzy się klimat ‚polskiego piekiełka’, co widać aż nadto w codziennym szumie internetu i błysku ekranów telawizorów. Jeden portal szczuje na drugi, a stado bezrozumnych idiotów ‚zajmuje stanowiska’ – zawsze ‚jedynie słuszne’. Tak powstaje mur bezmyślności i tak się ludzi oducza samodzielnego myślenia. To są rozgrywki ‚polskiej’ codzienności medialnej. W taki sposób dziś kontroluje się państwa i narody, odbiera im suwerenność.

Ja o tym wiem lepiej niż bardzo dobrze, dlatego zawsze piszę całą Prawdę i dlatego zawsze pisać będę, przede wszystkim dla mediów kibicowskich, gdyż są one niezależne. Mam bardzo, bardzo w poważaniu te wszystkie panie krygujące się na patriotki, ale bez Chrystusa i tych wszystkich wąsów ‚koniujących się’ przed klawiaturami, którym też jakoś zawsze najbardziej przeszkadza Kościół Katolicki i Chrystus!

Starają się to maskować, ale wychodzi im tak, jak ‚polskiej reprezentacji’ w piłce nożnej awans do mistrzostw świata. Widać stare, esbeckie i talmudyczne nawyki…Są takie nawyki i to daje do myślenia.

Temu kto myśleć w ogóle chce.

Bardzo dobrze wiem, że polska racja nie tylko stanu, ale też bytu. Nie tylko bytu, ale i racja moralna, polega na całościowym dostrzeganiu, nazwaniu po imieniu naszych wrogów – różnych oprawców i kłamców z różnych stron i na różne sposoby zwalczających Boga.

Większość z tych, co najżarliwiej zwalczają tylko wybrane fragmenty piekła, innym składając wiernopoddańczy hołd plackiem na posadzce…Dobra, sam sobie to ‚rozkmiń’ Polaku.

Kim oni są…?

Ja od siebie i na wszelki wypadek powiem:

APAGE SATANAS!!!

Goły

 

Reklamy