Brudna Wspólnota…

aaaaaaaadeszczpłomieniBrudna Wspólnota – tak trafnie określił dziś żuli z PO, SLD i innych Ruchów, profesor Gliński. Kim jest profesor każdy wie, więc mniejsza o tytuły i funkcje. Czym jest ‚polski’ sejm i cały system państwowy też wie każdy – burdelem i areną walk kryminalistów, wyzyskujących dla siebie całe bogactwo naszej ziemi. Dlatego jest to Brudna Wspólnota, bo działa wspólnie i w porozumieniu na szkodę, a usunąć jej, nie da rady inaczej, jak tylko siłą.

Fizyczną siłą, wtargnięciem fizycznym do miejsc, w których barykadują się przed Polakami. Obezwładnieniem niepolskich służb, które udając polskie, chronią tych bydlaków niszczących naszą przyszłość.

Nie liczcie że POlicja w chwili próby stanie po stronie narodu.

Nie stanie. Po pierwsze dlatego, że są to tysiące prostych i prymitywnych ludzi, dodatkowo od lat tresowanych w ‚etosie’ pogardy, przemocy, chamstwa i bezprawia, co nie dziwi, wszak tradycje milicji obywatelskiej, są tradycjami obecnych służb. Po drugie, ta banda bezrefleksyjnych łajdaków, jest finansowo zmotywowana, ich zaś ‚wyobraźnia’…No właśnie, cudzysłów.

Całość daje nam obraz nie Polaka, a potencjalnego oprawcy bez żadnej świadomości. To chyba pierwsze takie pokolenie psów, w całości nadające się od odstrzelenia, gdyż nawet milicjanci z czasów PRL, zdradzali ludzkie odruchy i polskie czucie.

W tym przypadku twierdzę, że wszystkich funkcjonariuszy obecnej POlicji, należałoby pozbawić wszelkich praw, właściwie to pozbawić obywatelstwa. Co ważniejszych skurwieli postawić pod mur.

Tak, oczywiście to samo powiem także przed ‚sądem’, gdyż i te ‚sądy’ mają opinię i proweniencję jasną. Po prostu miał rację obrzydliwy cwel Sienkiewicz, mówiąc że państwo polskie jest fikcją. Ja to piszę od lat, ale ja z goryczą i zamiarem zbrojnego odzyskania Wolnej Polski, a ten fest, z satysfakcją, lekceważeniem, drwiną.

Ciężka praca i ogrom poświęcenia stoją przed Polakami, bo tu już nic nie da się zrobić. W sumie to każde słowo tzw. dyskusji z nimi ( targowiczanami ) jest bez sensu, pada w nicość. Nie wiem czy rozumiem całą sytuację w pełni, ale opieram się na jakimś tam moim wyczuciu ludzkich intencji i uczciwości. Dlatego twierdzę, że może i z punktu widzenia formalnego, to dzisiejsze bicie piany nad wotum nieufności dla ‚rządu’ kurwy tuska, jakiś sens krzywy ma. Jednak nie ma żadnego znaczenia w procesie walki o wyzwolenie Polski spod okupacji.

Dobrze że taka dyskusja miała miejsce, ale to nie ona poruszy polski naród i nie ona usunie śmieci z domu. Jeśli jest częścią taktyki i jeżeli za czas jakiś, ktoś odwoła się do ostatniej instancji, czyli prawa narodu do sprawowania władzy bezpośrednio…No może ma to sens.

Naród zaś ma prawo do przejęcia władzy we własne ręce i żadnym nadrzędnym kryterium nie jest tu demokracja, czy demokratyczne metody tego przejęcia. Dla narodu najważniejsze jest dobro Ojczyzny, a nie rodzaj systemu politycznego i metody jemu przypisane.

Najważniejsze jest dobro Polski – powtarzam! – i stoi ono ponad wszystkim i ponad każdym innym interesem! Żadna unia, ani żadne prawa i ‚prawa’…i lewa, nie mogą determinować sensu polskiej racji stanu!

Nikt nie może legalnie nazwać bandytami ludzi, którzy odrzucając demokrację i wszelkie – przez zdrajców podpisane – zobowiązania, walczą wszystkimi środkami o odzyskanie niepodległości przez Polskę!

…Może i nie ma takich ludzi, ale oni mnie się marzą, bo wiem, że bez tego jawnego, otwartego, odważnego i zbrojnego, ulicznego wystąpienia, żule i kurwy nie dadzą się usunąć…

Może i nie ma takich ludzi, a może są…

Co polecam uwadze prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego.

Pewne jest to, że bez wojny ( tak – wojny! ) się w Polsce nie obędzie.

I nieważne kogo ta wojna straszy, kto jej nie chce i kto się boi. Skoro się baliście myśleć i zadbać o pokój, dobry los Ojczyzny, w czasie kiedy to jeszcze bez przemocy było możliwe, to się teraz nie ‚srajcie’ ze strachu.

To są słowa brutalne, ale naprawdę Historia czyni nieważnym pyłem na drodze, ludzkie jednostki niezdecydowane i niegotowe do poświęceń. To nie jest tak, że jeśli Wy fakty zignorujecie, to one się Wam nie ukażą w całej krasie. I nie jest tak, że jeśli zanurzycie się w przyjemnym zapachu letniego grilla, smaku piwa, to Historia, oraz wyzwania przejdą obok, pozostawiając Ciebie w błogości właśnie rozpoczętego urlopu i prawie spłaconego kredytu na ‚kwadrat’. Dorośnij w końcu Polaku. Mamy wrogów, a wróg ma to do siebie, że często nie da rady się z nim ułożyć i trzeba walczyć!

…Nie potrafisz…? A kogo to obchodzi?! Tym straszniej dla Ciebie, a najgorzej dla Twoich dzieci.

I przestań się w końcu przygłupio ‚podcierać’ pochlebstwami z zagranicy – wszak jasnym, oczywistym, jest to, że wróg zawsze rodzimego zdrajcę chwalić będzie! Patriotę zaś opluwać.

Zdrajca i morderca – tak jak tusk i jego cwele, ‚komorowski’ – zawsze pójdzie w zaparte, kryjąc za plecami obcych protektorów. On ma wszak dobrze, choć nie ma sumienia i godności. Jego dzieci mają w Szwajcarii zadekowane konta.

A Ty Polaku? Czy Ty nie masz honoru, wyobraźni, instynktu samozachowawczego? Czy sądzisz że Brudna Wspólnota reprezentuje Twoje interesy choćby w 10 procentach?

Mieszane uczucia – śmiechu, zażenowania, współczucia, gniewu, alienacji, etc, targają mną…

Na szczęście umiem strzelać, wierzę w Chrystusa i Królową Polski!

Dlatego się nie boję 🙂

‚To pan ma się bać’ – powiedział dziś Jarko w stronę tuska. No i słusznie…I tylko mam nadzieję, że zjednoczenie prawicy prawdziwe, już teraz się dzieje, bo…

‚Potrzebne są zmiany, konieczne są zmiany, bo jeśli nic się nie zmieni, może nadejść dzień rebelii’ – zacytuję za ‚Dezerterem’.

Goły

Reklamy