Nichts passiert…?

aaaaaaaaaaaannniemcyPierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi…ale dopiero na Boskim Sądzie i w prawdziwym życiu, tam po drugiej stronie. To tutaj, jest tylko ( i aż ) próbą, którą każdy ma szansę wykorzystać, choć wiem jak wielu ludzi nie rozumie życia, stale urągając Panu Bogu swymi żalami nad niespełnionymi marzeniami. No dziwne nie jest, że mądrych i świadomych ludzi, jest na świecie mniejszość mniejszości. Nie dziwi, że większość nie myśli.

Nie dziwi…? No jednak trochę, wciąż i zawsze, dziwi…Bynajmniej poetę, który ‚marnuje’ swój czas na odczuwaniu i rozmyślaniu.

Taki poeta – ‚myśli’ zwykły ‚Heniek’ – to ani rur nie położy, ani paneli, tylko myśli i myśli.

No ktoś musi!

Co i tak mało pociesza, bo większość kretynów nic sobie z tego nie robi, a brak świadomości zwalnia od odpowiedzialności. Tylko że nie zwalnia przed konsekwencjami…ale o tym się już debilom nie mówi, bo i po co?

Dobrze jest zarządzać głupcami, bo ukraść można więcej, a i tłumaczyć nie potrzeba.

A propos nieuczciwości i kradzieży – cały świat jest oczywiście zdominowany hipokryzją, ale jej codzienne i kolejne przypadki, niestety przygnębiają i zmuszają do refleksji. Nie zniechęcają, ale powodują konieczność wyboru, bo wówczas gdy wybierzesz uczciwość i zasady, nie będziesz miał w życiu fajnie, wiesz…?

To trudne wybrać Dobro, bo za Nie nagroda jest dopiero Tam.

I trudno jest dowiadywać się o kolejnych obrzydliwych oszustwach, jakie na małym i wielkim poziomie, dzieją się na tym łez padole. Dziś właśnie wszyscy się dowiedzieliśmy, że niemiecka reprezentacja piłki ręcznej mężczyzn, zagra jednak w Mistrzostwach Świata w Katarze…!

Przegrali baraż, ale zagrają!

Ulegli w sportowej rywalizacji, ale ten świat nie jest taki, by pokazywać ludziom pozytywne wzorce. Nie – on uczy hipokryzji i krętactwa, a za wyniosłymi słowami kryją się małe sprawki i ciemne interesiki.

Światowa federacja piłki ręcznej, przyznała Niemcom tzw. ‚dziką kartę’, zezwalającą na udział w Mistrzostwach. Tak ooo, przy stoliku, nagle okazało się, że jednak ( akurat ta ) drużyna pojedzie! I git, rzec można. Pod względem prawnym, słownym, siłowym i proceduralnym, oczywiście ‚alles ist klar’, czyli wszystko w porządku, tylko…

Ten ich porządek stoi na łbie, a ich wartości są odwrócone – co skłonić może do oceny i nazwania całego tego świata.

Antyświat antywartości. Odwrócenie. ‚Wszystkie zwierzeta są równe…ale niektóre równiejsze’ – że podeprę się Orwellem.

Pewien jestem, jak idiotyzmu i niegodziwości wałęsy – względnie komorowskiego – że gdyby to Polska te baraże przegrała, żadnej mowy o ‚dzikiej karcie’ by nie było.

‚Wszystkie zwierzęta są równe, ale…’

I tak dalej. Okazuje się też ( i to od lat ), że naród/państwo/kraj, który przegrał nominalnie wojnę, jednak ją wygrał.

A kraj ( taki jak Polska ), który ją wygrał, de facto przegrał.

Pierwsi będą ostatnimi jednak, pamiętajcie.

Komu to nie wystarcza za pociechę i do radości, ten ma problem. Ja nie mam, jednak żenujące praktyki ogólnoświatowego systemu papierowych pieniędzy i szeptów w kuluarach, zmuszają do odrzucenia takiej rzeczywistości i jawnego stanięcia przeciwko. Ja to tak widzę i czuję, ale ‚Heniek’ pewnie by wolał dobrze zjeść i za to odda wszystko inne. Cóż, ‚spośród możliwych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle’ – że zacytuję Kazika, sam nie wiem, czy chwaląc się, czy żaląc…? 😉

Bezmyślny naród karnych barbarzyńców bez wnętrza, karany jest przez Boga – wciąż i wciąż – tym samym pobłażaniem dla samego siebie. I nie ma refleksji. Nie ma pokory. Nie ma Prawdy, ani miłosierdzia.

Były miliony ‚hajlujące’ demonowi na ulicach niemieckich miast i dymy obozów…

No to teraz są beznarodowi ‚naziści’ i ‚polskie obozy śmierci’. Jest też ‚dzika karta’ dla Niemców i być może zaraz będzie mistrzostwo świata w piłce nożnej…

To nie jest zazdrość, czy zawiść z mojej strony. Ja po prostu wiem, że coś jest nie tak z nimi i całym światem, a powiedzenie ‚nic się nie stało’ ( po niemiecku – nichts passiert ) już nie wystarczy.

Nieodmiennie dziękuję Bogu, że Pozwolił mi urodzić się Polakiem!

Oszwabiony i pod – judzony świat, stanie w końcu w płomieniach jak wielka pochodnia, a wina za zło nie rozłoży się wśród narodów po równo.

Patrzcie jaki Ten Bóg Jest niepoprawny! 😉

http://sport.wp.pl/kat,1906,title,MS-Niemcy-zagraja-dzieki-dzikiej-karcie,wid,16741287,wiadomosc.html?ticaid=1130c5

Goły

Reklamy