Plan B, czyli ‚niezależność’ ‚Gazety Polskiej’ (sic!)

Mówię Wam ludzie, że jesteśmy poddani pod działanie spisku wielopoziomowego – jak wiele poziomów/kręgów ma piekło. Mało wiemy, lub wiemy nic, a każdy dzień pokazuje człowiekowi jakoś tam kojarzącemu, że wszystko co jest przekazem oficjalnym, jest starannie przesiane – gdzie trzeba uwypuklone, gdzie indziej przemilczane.

Wiem już ‚na sto’, że Polska jest poddana wyrafinowanemu atakowi wrogów, a celem tej agresji jest likwidacja ( może i fizyczna ) polskiego narodu. Na pewno likwidacja całkowita pod względem tożsamości i kultury. Nie jest tak wcale, że obalając tuska i jego PO, odzyskamy ‚z bomby’ Wolną Polskę. Raczej wydaje mi się, że ci co teraz robią za niezależnych, krygując się na wolnościowców i patriotów, są po prostu kolejną ekipą zdrajców, mającą nastąpić po koszmarze PO.

Najpierw była PRL, potem różne Unie Wolności, etc. Jeszcze potem próbowali nam ożenić dewiantów i jawnych renegatów z Ruchu Ruchu Ruchu. Teraz zaś – w obliczu już otwartej próby przenosin narodu żydowskiego do Polski, coraz bardziej odkrywają się ‚polscy’ rzecznicy takiego zamachu, z których największym jest środowisko ‚Gazety Polskiej'(sic!)

Izrael jako państwo w Palestynie, prawdopodobnie dożywa swoich dni, Arabowie zaprzysięgli żydowskim zbrodniarzom faszystowskim, że nie spoczną, póki tego przeklętego ludu nie usuną z ich ziemi! I nie spoczną! Pomoc wielkiego masona, czyli USA, już przestaje wystarczać i nie wiadomo jak wysokie mury, systemy zabezpieczeń, nic nie pomogą. Mali chłopcy z procami, są jak ich mityczny Dawid. Pokonają Goliata, choć siły militarne na to nie wskazują…

Za to wskazuje inna ‚rzecz’, mianowicie ci mali chłopcy palestyńscy z procami…Oni po prostu mają rację!

Za nimi stoi Prawda, a ziemia ich, widziała już tyle żydowskich zbrodni, że niemy krzyk rozpaczy, na pewno doczeka się kary z Nieba. Po prostu naród żydowski, jest/stał się/był, tak nienawistny w stosunku do wszystkich innych ludzi, że po prostu nie da się obok nich żyć. Nie da się i nie jest to wina sąsiadów, wszystkich ludów wśród których żyją Żydzi. Ta wina jest zamknieta w żydowskiej ‚świętej’ księdze, Talmudzie, a pogarda i kłamstwo, stanowiące jej główną treść, są ołtarzem dla zła i złego.

W sytuacji, kiedy światowy przekaz jest zdominowany przez tzw. polityczną poprawność, mówić o żydowskim kłamstwie i bestialstwie nie można, tak więc i w Polsce ludzie zbyt wiele nie wiedzą – co jest bardzo niepokojące, gdyż właśnie w obliczu bliskiej zagłady Izraela, to Polska jest ich Planem B, czyli krajem, w którym ( za zgodą światowych elit, acz potajemną ) mają się osiedlić i tworzyć nowy Izrael. Jak piszę, są to plany dla zwykłych ludzi nieznane i częściowo niejawne, a ‚Fakty’ TVN epatują nas grillowaniem i innymi błahostkami, podczas gdy toczy się wielopoziomowa gra nad przejęciem Polski ( to chyba już się stało…? ) i stworzeniem ‚judeopolonii’ – co ma się stać.

Dziś rano napisałem tekst, który opublikowałem na portalu Nasze Blogi, który jest podklejony pod stronę Niezależna.pl. Tekst ten poniżej publikuję Wam. Jego tytuł brzmiał ( tak, brzmiał! ) Plan B i właśnie lekko zahaczał o tematykę, jakiej poruszać ‚nie można’…Tyle że dla mnie nie ma ‚nie można’, więc…

Po około 30 minutach od publikacji, został na mnie ( jako blogerze Optymista1930 ) wykonany wyrok. Bez argumentów, nawet bez osobistej kultury. Niejaki Darski ( którym de facto jest Pan Targalski ) zasugerował mi, że jestem chory psychicznie i zarazem ruskim agentem – czyli metody, raz że ‚merytoryczne’, dwa wybitnie ‚wolnościowe’, a trzy…No cóż – po prostu sowieckie.

Wiedziałem od dawna czym jest Niezależna.pl i ‚Gazeta Polska’, a zdecydowałem się tam pisać niejako pod przykrywką, starając przemycać treści, bądź poruszać inne, również ważne tematy. Jednak okazało się, że nie da się na tzw. dłuższą metę, uniknąć fundamentalnego konfliktu według osi Dobro – zło, Prawda – kłamstwo. Póki co, rzućcie okiem na usunięty tekst:

Plan B

Wczoraj była Rocznica Bitwy pod Kłuszynem, ale nikt o tym nic nie wspomniał, gdyż Polacy mają być kształtowani na zakompleksionych niewolników. Pokazuje się więc Polaków – przygłupów, łapsów i pieczeniarzy bez żadnych zasad – tak jak to wczoraj widziałem w serialu ‚Ranczo’, powtarzanym w telawizji. Przygłup z rozdziawioną gębą, albo drobny cwaniaczek/kombinator – oto obraz Polaka dominujący w mediach…a więc i w głowach…przygłupów/kombinatorów ‚wychowanych’ przez ‚czecią erpe’. Siedzę, patrzę na to i muszę przyznać, że często zły we mnie zwycięża, gdyż czuję nienawiść.

Szczera nienawiść i wielki gniew, który przesłania wszystkie inne uczucia. Skierowane przeciwko autorom tego, z premedytacją realizowanego projektu likwidowania Polski, jaki ogarnia wszystkie dziedziny życia, absolutnie dominując duszyczki nieświadomych ‚polaczków’…?

No bo nie wiem jak nazwać już ludzi obok…Chodzę po ulicach zamyślony i wyglądam jak wariat/frustrat. Czasem ludzie przyglądają się, ale co ja mam im powiedzieć…?

Patrzę na telawizję i nie widzę tam Polski. Oglądam ekran i słucham przekazu. Jest tam miejsce na słońce, potrawy, rozmowy o goleniu klatki piersiowej, jazdę motorem po pustyni. Prognozę pogody zastępują informacje ‚kulturalne’. W Polsce…

W Polsce 2014, mówiąc o kulturze, opowiadają nam o festiwalu dla całkowicie odmóżdżonych ludzi bez żadnej wrażliwości i kryteriów kulturowych. Tysiące barbarzyńców zjeżdża się w jedno miejsce, by nie myć się i pić. Słuchać ‚gwiazd’ pustej ‚muzyki’ ze świata i być ‚trendy’. Pijane kretynki i ‚gościowie’ wyżelowani, z tępym uśmiechem narkotycznej euforii na twarzach. ‚Tak, jechaliśmy 12 godzin, ale warto było!’ – bełkoce produkt ‚czeciej erpe’, nie wiedząc, że serce i mózg zostały mu zabrane…Opener festiwal w Gdyni – czy jak to się tam pisze…?

Smutek…

…A teraz jakiś brodaty facet opowiada do kamery o kolejnym festiwalu, który ponoć przyciągnął wielu słuchaczy z całego świata. Festiwal Szalom – coś – tam…

Super.

W międzyczasie, podczas jakiejś rozmówki na wizji, pomadowane prostytuteczki i malowani cherubinkowie systemu, wrzucają wtręt o ‚izraelskim komandosie’, z którym to któraś z nich jest/była związana.

Super, kalki są non stop prasowane w duszyczki nieświadomych ‚polaczków’. No i dobrze, bo już niedługo ( zapewne ) siłą zostanie zlikwidowane państwo Izrael, a jego żydowscy obywatele i elity, już od dawna mają Plan B. Może nie wiesz jeszcze ‚co autor miał na myśli’…?

A może nie podoba się Tobie, że ja o tym piszę…? Język hebrajski ma być w Polsce językiem urzędowym…!

Nie wiesz o tym? Wielu rzeczy nie wiesz, a mnie już nie da się zmienić, ani zastraszyć. Szalom alechem, to nie mój pokój, a talmudyczna ‚moralność’, to nie jest moralność.

W Palestynie eksterminują ludzi, w sposób taki sam jak hitlerowcy, a w pewnym kraju europejskim, szerzą pogardę i poniżają na wielką skalę…Ale sza – o tym nie wolno mówić!

 

Ostatnie zdanie tekstu, okazało się prorocze, co spełniło się niezwykle szybko. Otóż o żydowskim kłamstwie, pogardzie i planach faszystowskiej dominacji nad innymi narodami, mówić nie można! Czuwa nad tym nie tylko ‚Gazeta Wyborcza’, ale również ( a może teraz bardziej przede wszystkim…? ) ‚Gazeta Polska’, która okazuje się być polską tylko z nazwy.

Oburzony – ale na pewno nie zdziwiony – faktem sowieckiego wywalenia mnie ze strony, z powodu pisania prostej Prawdy, napisałem ‚na żywca’, krótką notkę na Naszych Blogach:

 

Dzięki za wywalenie mnie z Naszych Blogów 🙂 Niezależna.pl jest ‚niezależna’, co zresztą wiedziałem od dawna. Ostatni tekst jaki dziś napisałem i został usunięty, tyczył złowrogiego wpływu państwa Izrael na świat i kończył się słowami – ‚…ale cicho sza – o tym nie można mówić’.
No i nie można. Zapraszam na moją stronę:
http://ostatnia-kohorta.fuckpc

 

Z Bogiem

 

Optymista1930/Goły

 

Nie wiem jak długo link do oryginału się utrzyma, ale póki co wklejam:

http://naszeblogi.pl/47953-niezaleznapl-smiech-i-kpina

 

Na merytoryczne STWIERDZENIE FAKTÓW, w odpowiedzi uzyskałem natychmiastowe usunięcie spośród blogerów na Niezależna(sic!)pl, oraz posądzenie o psychiczną chorobę i bycie ruskim agentem, tudzież pożytecznym idiotą.

Zero odniesienia do faktów, czyli żydowskiego ludobójstwa w Palestynie, oraz projektu ‚judeopolonia’, jaki jest teraz budowany.

Pan Targalski w prywatnym mailu napisał mi że ‚nie mam obowiązku poblikowania bredni’…Taka to ‚niezależność’ panuje na Niezależna.pl.

Dla pewności, pod spodem wrzucam printscreeny z wypowiedziami Targalskiego. Zwróćcie uwagę, że po pewnym czasie dodał on kilka zdań, w których fakty nazwał bredniami, a ludzi je opisujących obraził posądzeniem o agenturalność.

Doprawdy, powiem Wam ludzie, że mamy do czynienia ze spiskiem przeciwko Polsce, sięgającym dużo głębiej i bardziej rozbudowanym, niżby to nam się mogło na pierwszy rzut oka wydawać…

Rozejrzyjmy się dokoła, oceńmy sytuację i do dzieła! Musimy działać, gdyż wierząc znowu na ślepo kolejnym ‚niezależnym’, tak jak w roku 1989, zostanie nam wykreowana następna ‚Wyborcza’, a państwo polskie nigdy nie powstanie, gdyż ‚czecia erpe’ przerodzi się w produkt podobny, acz znowu bardziej perfidny, wyrafinowany. Musimy zacząć samodzielnie myśleć i czuć ludzie! Nie dajmy się spacyfikować Żydom z ‚Gazety (anty)Polskiej…I wszystkim ich mocodawcom…

Printy:

aaaaaaaaaaprinttt

aaaaaaaaaaprintttt                                                                                                                 Goły

 

Reklamy