Czy ‚musi tak być’…?

aaaaaaaattalmuudWszyscy żyjemy w świecie, który absolutnie nam nie odpowiada – uderza w samo sedno wszystkiego co Dobre w ludzkiej naturze i duszy. Wmawia się nam, że taka rzeczywistość, jest taka ‚bo jest’, bo ‚musi tak być’, bo ‚taki jest świat’.

Tymczasem świat nie jest ‚taki’. Ten świat może wyżywić wszystkich ludzi na Ziemi i nie musi nikogo obrażać, poniżać, mordować i więzić. Nie jest on idealny z samego założenia, bo wypędzenie z Raju skazało nas jednak na wieczną próbę, ale naprawdę mógłby ten byt, być o wiele lepszym jakościowo i pod każdym innym względem…Nie jest…Dlaczego?

Myślę że wszystko zaczęło się psuć ( oczywiście że wówczas! ), od momentu powstania słowa ‚rewolucja’ ( nie lubię go – wolę powstanie ), oraz od właśnie Rewolucji Francuskiej. Wszystko złe zaczęło przejmować powoli kontrolę nad ludzką duszą, w momencie, gdy wartości prawdziwe, czyli pochodzące od Chrystusa, zaczęli ludzie zastępować umownymi – np. papierowymi notami bankowymi, które przecież mają de facto wartość papieru i farby.

A jednak, ludzie dali sobie wmówić, że ‚tak musi być’, bo – rzekomo – musi być handel. Ktoś ( kto? ) zasugerował nam, że bez handlu nic nie jest możliwe, a ludzkość szczeźnie. Handel i handlarstwo jako szczyt człowieczeństwa i cel sam w sobie…

…Nie lubicie czytać dłuższych tekstów, prawda…? Zauważyłem to, jednak ‚niestety’ styl pisania ‚twitterowych’ notek na cztery zdania, to nie mój styl, no więc trudno. Ale wracając…

Kto i po co czyni ludzi już od stuleci nieszczęśliwymi? Kto i dlaczego, nie chce byśmy dzielili się szczęściem i wszelkimi dobrami pomiędzy sobą, tak by po prostu żyć normalnie? Kto odmawia jednym ludziom prawa do posiłku, skazując na śmierć, a innym wypycha piwnice banków sztabkami złota, przechowywanego do tworzenia ‚ołtarzy’ próżności i pogardy, hołdów dla złego. Kto stworzył sieć zniewalania wszystkich państw na świecie ( banki ) i kto do utrzymania tego terroru powołał wszechwładne służby przemocy? Kto ukształtował współczesne media, których głównym zajęciem, jest wpajanie biednym ludziom całego świata, że ‚tak musi być’, a jedynym wyjściem, pomysłem na wyrwanie się z niewoli, jest ‚dorabianie się’ kosztem okradzionych ludzi.

Kto i dlaczego trzyma całe złoto świata na piedestale? Kto zastąpił nim Chrystusa i kto Go nienawidzi? Kto wreszcie kłóci narody i stany, wyzwalając nienawiść, tą nienawiścią grając? Kto obniża i zwiększa ceny paliw, powodując rzezie milionów ludzi i komu te rzezie znowu wypełniają piwnice złotem? Czemu służy taki świat…? Nie czemu, a komu?!

Najpierw miało miejsce wystąpienie głupich ludzi przeciwko Jedynemu Kościołowi, zwane reformacją. Potem doszło do wystąpienia przeciwko zwykłej przyzwoitości i Dobru w człowieku. To nazwane zostało Francuską Rewolucją. Potem było już tylko gorzej, ale ja nie mam zamiaru tu pisać książki…choć chciałbym. Niestety, muszę zarabiać na życie inaczej, biorąc niestety udział w systemie, który jest stworzony ku zagładzie wszystkich ludzi…Tyle że ci ‚wszyscy ludzie’ zajęci są ‚bardzo ważnymi sprawami’, nie mogą więc o tym wiedzieć.

Wiele razy pisałem, że Polska jest poddana szczególnej opresji i nie wiem, czy z racji położenia geograficznego, czy może naszej determinacji w pożądaniu Wolności prawdziwej i szacunku dla innych ludzi, co i rusz musimy stawiać czoła wyzwaniom dramatycznym, ostatecznym, metafizycznym. Nie jesteśmy Czechami produkującymi piwo i nie jesteśmy Holendrami, których z depresji ratują tulipany. W Polsce zajmujemy się polskością, czyli obroną Boga, Wolnością, szacunkiem, godnością, honorem. Taka jest polskość, choć niejeden robak uważa ją za nienormalność.

Wybrała nas Królowa – i to stało się determinacją naszej drogi. Od wtedy było już wiadomo, iż nasza Historia będzie znaczona cierpieniem i wielkością. Było wiadomo, że stoimy po stronie zwycięstwa…

Tak, wiem że wielu głupich tego nie widzi i teraz nawet się śmieje. Cóż, ja do głupich nie piszę i mam ich opinie za nic. Bo niczym są ale…

Nie tylko los Polski, a los całej ludzkości, jest naznaczony piętnem walki Dobra ze złem, a tylko rozwój usłużnych mediów sprawił, że człowiek przestaje rozpoznawać zło, gardzi Dobrem. Jest to kreowane z premedytacją i dzieje się ‚po coś’. To nie jest przypadek i to nie jest ‚koniec polityki’, jak pisał kiedyś taki jeden pożyteczny i ‚ważny’ idiota.

Pytanie – kto kreuje i kto podtrzymuje ten niegodny człowieka system zwany kapitalizmem, który jednak nic nie ma wspólnego z kapitalizmem, jest pytaniem wtórnym. Ważniejszą sprawą jest w ogóle pojąć całą perfidię i zło tego systemu, sprzeciwić się mu.

Nie na zasadzie – pójdę na studia prawnicze, ekonomiczne, lub polityczne, więc będę mógł kreować rzeczywistość na miarę systemu. Okradać innych ludzi w ‚majestacie’ ‚prawa’, poniżać, izolować się, żyć w pustce na kopcu złota. Nie, bo taki właśnie jest

TALMUDYCZNY SYSTEM POGARDY w którym żyjemy.

W imię Boga i Dobra, trzeba nam ten system wreszcie nazwać po imieniu, zakwestionować i zniszczyć do fundamentów!

Nie ja wymyśliłem księgę pogardy na której zbudowano tzw. ‚nowy porządek świata’, ale mam serce, mózg i duszę – dlatego ufam w to, że w dobrej wierze powinienem ich używać, więc

Nazywam rzeczy po imieniu, gdyż to co jest, jest TALMUDYCZNYM SYSTEMEM POGARDY!Raz jeszcze powtarzam.

To nie jest żaden kapitalizm, a zupełna odwrotność szczęścia. ‚To’ zabija nas w nas i oddala od Boga. ‚To’ każe nam paść na twarz przed złotym cielcem i ‚to’ wreszcie jest wyraźnie wyłożone do wprowadzania w życiu, w księdze, którą za świętą uważa pewien naród, o którym ‚nie można’ mówić źle.

Takie są fakty ludzie, a jeśli mamy być niezależni, dajmy sobie wolność wypowiedzi chociażby. Jest ona warunkiem podstawowym do wymiany myśli, a ta z kolei drogą do Prawdy.

Prawda wyzwala i oczyszcza, a tego właśnie życzę każdemu człowiekowi na Ziemi bez różnicy – co daje mi moralne prawo do pisania Prawdy. Kółko się zamyka. Mam nadzieję że łapiecie…?

Nie mamy żadnego kryzysu. To jest talmudyczny system nazywany kapitalizmem, ale uważam że nazwa ta jest zakłamana…Jak wszystko prawie w takim świecie.

Na kłamstwie ‚budowane’ życie od kołyski, aż po grób. Bez świadomości Ostateczności i bez szacunku siebie samego i do innych ludzi. Negacja duszy, negacja wartości. Złoto uber alles! Taki świat.

W spazmach talmudycznej rzeczywistości, karze się potem np. lekarza za ratowanie życia nienarodzonych dzieci. Obciąża biedny szpital finansową karą za czynienie Dobra.

Wysyła zbrojne oddziały psów systemu, do ochrony bluźnierców pseudoartystycznych, zajmujących się kalaniem człowieczeństwa i bluźnierstwami.

Chroni zło przed sprawiedliwym gniewem przyzwoitych ludzi, a karze Dobro za to, że jest Dobre…

Odwrócony świat odwróconych wartości. Antyświat antychrysta!

Czy Ty ‚zwykły człowieku’ rozumiesz…? Czy chcesz sobie pomóc, zdobywając na jakąkolwiek odwagę i odruch czucia, myślenia – by zacząć wreszcie zwalczać ten system pogardy oparty na kłamstwie, którego ojcem jest szatan?

Goły

Reklamy