Pierwszy ‚bzyk’ Pana Muchy

Pan Mucha, czyli Janusz Korwin Mikke…czyli Konik Garbusek, jak zwę go ja – z powodu posiadania licznej rzeszy młodocianych fanów z długimi włosami, tzw. ‚kucami’. Tak więc Pan Mucha zadebiutował dziś w ‚parlamencie’ unii eufaszystowskiej, poruszając problem fałszywie uknutej przez talmudyczny system teorii globalnego ocieplenia, które jest fikcją. Nie ma żadnego ocieplenia, a jeśli coś się dzieje ze światem, to z woli Pańskiej, a nie na skutek działalności człowieka. W każdym razie JKM w muszce i z plajtką na szyi, poruszył dziś temat zakłamania i tłamszenia rozwoju narodu polskiego, bo przecież tym skutkuje wmawianie nam na siłę, że węgiel to jest panie, beee…Debile potem w to wierzą, a polski przemysł został unicestwiony.

Nie ma Stoczni, nie ma Kopalń! Piszę z dużej, gdyż te zakłady pracy, były symbolami prawdziwej walki Polaków o Wolność w każdym wymiarze. Teraz, to co judzą i knują nam ‚komorowskie’ i tuski, to ściema. Zaprzeczają Wolności i zwalczają Polskę na każdym kroku, kreują ‚bohaterów’ jak ta ‚matka Solidarności’, niejaka Krzywonos, osoba która mówi ‚książkie’ i ‚tabletkie’. Taki klimat, taki kaliber, taka rzeczywistość. Gorzej już być nie może chyba, więc ja osobiście odbieram dzisiejszy pierwszy bzyk ‚europejski’ Pana Muchy pozytywnie. Niechaj brzęczy. A nuż coś do kogoś dotrze.

Poza tym – jeśli do wyborów w bantus(k)tanie ‚czeciej erpe’ w ogóle dojdzie, to już chyba lepszą alternatywą jest koalicja PiS z kucami od Pana Bzzzz, niż usadzanie ‚chłopów’ z PSL na stołkach, do których są przyspawani i tak od lat.

Nadal kluczową sprawą jest obudzenie zwykłych Polaków, gdyż bez ulicznego zdecydowania i bez wyciągnięcia świń z ich gabinetów pod sąd, Wolnej Polski nigdy nie ujrzymy.

Pan Mucha od lat mówi o wsadzaniu do więzień. No to teraz zobaczymy na co kogo stać…?

                                                                                                                                                                           Goły

Reklamy