Adios chłopcy! Dziwki i koks czekają! ;)

aaaaaaaadziwwkiRzeźni europejskich grubasków ciąg dalszy 🙂 Wywalani na ryj, niemalże taśmowo ( nomen omen ), europejscy cherubinkowie futbolu, z minami zdziwionymi i łzawymi spojrzeniami spod wyżelowanych fryzurek, lecą samolotami do domów i cichych przywitań. Lokalne gazety ‚potęg’ futbolowych będą teraz miały pole do popisu i żer. Niechaj piszą, a ich społeczeństwa niech nadal nie rozumieją przyczyny swych porażek. Nie tylko sportowych przecież, bo tragedia kulturowa i cywilizacyjna, demograficzna i masakra woli przetrwania w białych społeczeństwach Zachodu, są już przysłowiowe. Jednak oni – grubi cherubinkowie antycywilizacji – wciąż nie kumają tego, że złoto i papierowe pieniądze nie są żadną wartością. Są antywartością i w niczym, nikomu nie pomogą, szkodzą.

Zachód nie rozumie przyczyn swej tragedii, a refleksja sportowa, jest zaledwie przyczynkiem i czubkiem góry lodowej…lub może góry tłuszczu, hamburgerów, papierowych pieniędzy. Góry usypanej ze zgrzewek piwa i pustych butelek po winie. Góry kokainy wreszcie.

Ten szczyt wyrasta samotnie ponad totalną pustkę wokół wszystkiego na Zachodzie. Szczyt degeneracji i niemożności. Szczyt głupoty, pazerności i egoizmu. Szczyt wszystkiego co złe, ponad pustką świata po odrzuceniu Boga.

Tak, gdyż tu – po raz milionowy – zaznaczyć muszę przyczynę całego ( CAŁEGO! ) zła: Europa Zachodnia odrzuciła Boga i Kościół Katolicki, więc za tym poszły już wszystkie inne przekleństwa, a teraz apogeum żydowskiego, talmudycznego systemu pogardy, opartego na ułudzie papierowego pieniądza, którego wartość wcale nie jest zerowa – to antywartość. Na takim rusztowaniu, zbudowali system niewolnictwa i pogardy, a teraz milionom idiotów na całym swiecie, niejaki Hussain ( czy Ussain ) Bolt, zachwala ‚zalety’ chipowych, dotykowych, zbliżeniowych kart płatniczych. Idioci z Zachodu – oczywiście! – nadal nie rozumieją zła, które pod przykrywką wygody opanować chce ich dusze. To zło, czyli zły – szatan. Znak bestii ma docelowo być wszczepiony pod skórę każdego niewolnika diabła, a kampanie systemów płatniczych są niczym innym, jak zachwalaniem oddania się w wieczne potępienie. Ale ok, no może teraz tematu nie rozwinę, bo i mecz czeka.

Także – po uprzednich awansach Meksyku i Chile, dziś okazało się, iż w kolejnej grupie na topie wychodzą Kostaryka i Urugwaj! Natomiast Trzy Pijane Lwy i Metroseksualni Tancerze Tarantelli z Włoch, lecą sobie zaraz samolotami na – jak zauważyłem – ciche przywitania w krajach ojczystych. Mnie szczególnie cieszy wielka kompromitacja Anglii, gdyż znam ten kraj, naród i ich mentalność. Dobrze wiem, iż nie nadają się oni duchowo, moralnie, ambicjonalnie, intelektualnie, ani pod żadnym innym względem, nie tylko do osiągania sukcesów, ale wręcz do przetrwania – co okaże się za lat kilka, względnie kilkadziesiąt. Anglia przetrwa, ale jako kalifat.

Niestety mówię to z pewnością, choć – tak jak w przypadku wczorajszego meczu Chorwatów – muszę powiedzieć, iż sobie na to po prostu, ‚uczciwie’ zasłużyli. Anglicy i Chorwaci, ale ci drudzy tylko piłkarsko, zaś ‚Trzy Lwy’ pod każdym innym względem. Żegnamy niedorozwiniętych pijaków kąpiących się dwa razy w tygodniu. Lećcie chłopcy – ryba z frytkami czeka! 😉

Żegnamy ‚Mokrych Włochów’ i ‚Torreadorów’ z Hiszpanii 🙂 Adios 🙂 Błękitne niebo śródziemnomorskie i klepane w dupę kretynki na plażach Ibizy, czy Rimini, wynagrodzą wam gorycz porażki…Inna sprawa, że za kilka lat przyjdą panowie spod znaku półksiężyca i z nożami w rękach…ale to już nie moja sprawa. Nie mój naród…

Bardzo chciałbym, by wszystkie drużyny z pederastycznej i nasączonej pogardą Europy Zachodniej, odpadły już w fazie grupowej, ale niestety kilka jeszcze gra. Może kilku kluczowym zawodnikom chce się tam jeszcze wylewać pot, ale prognozuję, że upadek dosięgnie Zachód pod wszystkimi względami, najdalej za kilka lat. Tak jak zakłada ogólnoświatowy spisek talmudyczny, na który Zachód dał się bardzo łatwo nabrać. Dziękujcie ‚rewolucji obyczajowej’, politycznej poprawności i waszej ‚tolerancji’. Dziękujcie czym prędzej, bo już wkrótce przyjdą śniadzi panowie z brodami i nożami w rękach, by poderżnąć wam gardła w rycie halal, który w innej wariacji nazywa się kosher…Smutne, ale jak mówię – nie mój naród.

Piłka zaś nożna, na pewno zyska na wyrżnięciu niemrawych kretynów o zapełnionych zerami kontach w bankach. Oni ‚myślą’, że konta do nich należą, ale jest całkiem odwrotnie.

Pssss…Na ten upał…Nie, nie cichosza…Nie podsłuchy – zwykła puszeczka ‚bronxa’ po treningu 🙂 Mnie się jeszcze chce trenować, choć mi za to nie płacą 🙂 Pozdro Ludzie 🙂 Bóg z nami, cieszmy się! 🙂

Goły

Reklamy