Skąd oni ich biorą?

aaaaaaachwdpZastanawia mnie wiele spraw, gdyż zajmuję się rozmyślaniami, może nie hobbystycznie – tak jak ‚Piotrek’ lubi grillować, a ‚Krysia’ pracę na działce; ale bardziej poważnie. No przykre to, bo myślenie boli, powoduje ból duszy, a zetknięcie z surową, nieprzyprawioną rzeczywistością, niestety prowadzi do wniosków. Niestety, bo może radośniej byłoby być wesołym kretynem bez żadnych refleksji. Tym bardziej, że taki styl promuje ‚czecia erpe’, z samym (p)rezydentem na czele. Ignorancja to doktryna oficjalna tego ‚państwa’ ( poza złodziejstwem oczywiście ), zaś baronów głupoty mamy w Polsce na pęczki. ‚Mędrzec Europy’ chociażby, albo właśnie Analfabeta na urzędzie. Jakby się dłużej zastanowić, to widzimy, że głupota jest nie tylko zwykłą ograniczonością umysłową, ale również brakiem wielu innych zalet ludzkiego ducha, często prymitywizmem moralnym. Być może zdarzają się weseli głupcy o dobrym sercu i uczciwi, natomiast ‚czecia erpe’ wylansowała styl bycia idioty – skurwysyna i promuje to od samej góry.

Ludzie w Polsce chcieliby być inteligentni, wykształceni, ‚na poziomie’, ale durnie u władzy pragną sprowadzić wszystkich do swojego poziomu. Tak więc likwidują nam szkoły, zawężają programy, zwalczają historię. Czteropak taniego piwa i grillowa kiełbasa w zgrzewce, plus ‚Kabaretowy Klub Dwójki’ – nieśmieszny manifest kabotynizmu – mają być rozrywką i kulturą zarazem.

I tutaj chyba się zbliżam do tego co mi po głowie chodzi od rana. Czy udało się z Polaków zrobić bydło?

Pytam, gdyż widzę obrazki w telawizji i w internecie, różne nagrywane filmiki z demonstracji sprzeciwu wobec terroru kretynów – złodziei. Warszawa, Kraków, Szczecin, znowu Warszawa. Ludzie protestują i domagają się normalności, demokratycznego państwa prawa de facto, a nie tylko fasady…Naprzeciw tych ludzi i z przemocą skierowaną wobec, stają zawsze oddziały na czarno ubranych…No właśnie – Kto to jest?

Skąd biorą się te skończone chamy, których oficjalnie nazywa się policją, choć ja od dawna mówię milicja? Czy tusk ma jakąś tajną organizację ‚Lebensborn’ tak jak Hitler? Czy kradną dzieci odbierane rodzicom i potem kształtują je na osobniki bez cienia myślenia w ślepiach, bezwolne cyborgi do wykonywania każdych bandyckich poleceń…?

Wy tego nie wiecie, ale my wiemy, że ‚polska’ milicja od lat łamie prawo w życiu codziennym, a poniżanie ludzi i drwiny z wartości to jest jej styl. My to wiemy, bo nas tłuką i gazują na stadionach i poza nimi. Za polskie flagi, za niezależność. Za myślenie i czucie po polsku. Za kreatywność i opór wobec władzy ciemniaków. Kibice byli poniżani, rozbierani do naga, katowani na komisariatach od lat, ale Wy wtedy jeszcze myśleliście, że to my jesteśmy ‚bandyci w dresach’. No to teraz macie Prawdę: bandyci w mundurach!

Zomowskie bydło, które z ‚winchesterami’ w łapach, terroryzuje studentów i studentki w Szczecinie, demoluje redakcję tygodnika ‚Wprost’ używając bezprawnie przemocy wobec wolnych ludzi. Skąd w polskim narodzie biorą się takie wszy, które z buńczucznym uśmieszkiem pewnego siebie alfonsa i bez śladu refleksji w ślepiach, czynią to co czynią, czyli terror na polskich ulicach…?

Lata deprawacji robią swoje i zapewne jest tak, że to odurnianie piwem, grillem i ‚kabaretem’ ukształtowało pewien typ, heh, człowieka(?) pozbawionego jakichkolwiek zahamowań moralnych. Nieważne że będą pluć na osiedlu i kpić, nieważne wszystko. Ważne że korytko zapewnione, a i na służbie można się wyżyć.

Boże, ile ja tych tępych mord się w życiu naoglądałem! Ile kpin w żywe oczy do nich szło. Z tego by można książkę napisać, a ich pohukiwania mające dodać odwagi, nawet teraz budzą u mnie wesołość. Ileż to razy wpadali nam do pociągu, autobusu, lub na ulicy zaczepiali za nic. Zawsze rozmowy z nimi były bezsensownym ubawem, choć czasem kończyły się represją…Zawsze współpraca z nimi była pozbyciem się honoru.

Tak ludzie, my to znamy, a Wy teraz musicie(?) się przyzwyczaić.

No chyba musicie, bo zawód policjanta, cieszy się przecież zaufaniem społecznym, heh. Stróż prawa(sic!), ‚pan władza’, funkcjonariusz…Nie wiem z czego się teraz śmiać, więc nie będę się śmiać w ogóle, choć zarówno ta władza, jak i ‚prawo’, są żałosną kpiną na poziomie Wałęsy, czyli na poziomie mniej niż zero.

Niemniej jednak poza tym, faktem jest że ludzie są terroryzowani i bici na ulicach i w domach, więc nie ma się z czego śmiać, z tym trzeba walczyć. Wściekły bydlak kopiący człowieka na ulicy – tak jak ten z roku chyba 2012, znęcający się nad człowiekiem przed Marszem Niepodległości, a potem de facto uniewinniony. Bezkarność i kpina, multum patologii, intelektualne i duchowe dno. Co myślicie, że Wam nakręcili skrajnie prymitywny filmik ‚Drogówka’ i teraz należy się ‚intelektualnie’ pochylić nad ‚patologiami polskiego życia’ i że to wystarczy? Kopią Was w głowę, mózg puchnie, a Wy nadal nie kumacie. Kpią w żywe ( choć bezmyślne ) oczy, zamykają koło niemożności, bo lansowany w mediach i ‚kulturze’ wzorzec patologii pochodzi z prawdziwego życia, a wszystkie zwyrodnienia są przecież przez te media napędzane. Lata znieczulicy i grzechu zaniechania. Lata stwarzania pozorów normalnego państwa. Ćwierć wieku Waszej zgody na te pozory – teraz owocują. I co zrobicie?

Jeszcze raz się pytam: Gdzie są Kluby Gazety Polskiej i gdzie jest zdecydowana reakcja jedynej partii opozycyjnej w obronie teraz gnębionych Polaków?

Teraz i nadal chcecie rozgrywać swoje fobie i niechęci? Czy może się mylę…?

Gdzie jest pan Duda z ‚Solidarnością’ i co robi Ojciec Rydzyk z Telewizją ‚Trwam’ i Radiem ‚Maryja’…Na marginesie jedynymi mediami które wciąż lubię.

Garstki narodowców teraz przeciwstawiają się tym bydlakom niedorozwiniętym moralnie i to jest fakt. Tak, wiem, że każdy tu jakoś gra o swoje interesy, ale chyba powinno być tak, że mamy Polskę razem odzyskać, bez oglądania się za siebie…?

‚Nieważne pod jakimi barwami, zdrajcy na zawsze będą zdrajcami!’.

Nieważne pod jakimi barwami, patrioci na zawsze są patriotami!

Popatrzcie na filmach na mordy bezmyślne tych pachołków terroru w mundurach. Zanim się zanurzycie w swej elitarności, intelektualiźmie, przypomnijcie hasło, które wymyślili kibice i jest jak najbardziej na miejscu: CH.W.D.P.!!!

Goły

Reklamy