‚A inne ptaki się temu przyglądały’, vol. 2

aaaaainneptakiW Pacanowie ponoć kozy kują, a za to w Andrychowie pilnują Cyganów, gdy ci stali się nieznośni, terroryzując zwykłych Polaków w mieście. Spokoju pilnują patrole kibiców, którym dziękują ludzie. Natomiast prowokujący nadal Cyganie, są obstawieni wozami TVN, w których hieny tylko czekają na ‚wybuch polskiego rasizmu’ – tym razem w barwie antycygańskiej. Cóż, najfajniejszy byłby antysemityzm, ale jak się nie ma co się lubi…

‚Dziennikarze’ TVN ponoć obrażają prowokacyjnie patrole kibiców, a milicja oczywiście nie robi nic w obronie przyzwoitości i porządku. Śmieszne, żałosne i krzywe jest to państewko/bantus(k)tan Tuska i tego drugiego zdrajcy. Ich o refleksję i wizje jakiekolwiek posądzać nie da rady. Zezowaty przygłup, rudy lokaj i banda kapusiów przy chlewie, są zainteresowani bezkarnością i korytem.

Mniejsza z nimi, to mniej niż zera, natomiast problem mamy taki, że w Polsce i na świecie ludzie nie mogą mówić tego co myślą, z uwagi na polityczną poprawność, również terroryzującą nasze życie. Naturalny proces myślenia jaki zachodzi w naszych głowach, owocuje wnioskami, które pragniemy wypowiedzieć…ale w postkomunistycznym świecie terroru, nie można! Bo Cię nazwą.

Tylko brak zdania, wypranie mózgu, lub fałsz i hipokryzja, są przez polityczną poprawność dopuszczane – a więc robi się z człowieka przedmiot, coś, zamiast kogoś. Nie osoba, a osobnik. Coś co ‚musi’ działać na z góry ustalonych zasadach.

Ludzie są tchórzami, gdyż wiem, że większość w prywatnych rozmowach, jak najbardziej wypowiada się, mówiąc że Cyganie to nie jest żadna społeczność, która prezentuje jakiekolwiek pozytywne cechy. Nie raz i nie 5 razy rozmawiałem np. ze Słowakami, których reakcja zawsze była taka sama: Nie! To nie ludzie! Nic się z nimi nie da! Nie chcemy ich obok!

Tak myślą ludzie wokół nas, czy się to nawet Wam, to czytającym podoba, czy nie. Wszystko ma swój powód i już nie chcę powtarzać trywializmu, że i Druga Wojna, oraz historie jakie miały miejsce w Niemczech przed i w trakcie jej trwania, swój powód miały. Nie tylko klęska w Wielkiej Wojnie i nie tylko Traktat Wersalski. Coś jeszcze, co ma kluczowy związek z mentalnością narodu, który mówi o sobie, że jest wybrany.

Ale o tym mówić nie można, trzeba sobie wyłączyć część mózgu i udawać debila, bo w przeciwnym razie zostaniesz nazwany faszystą, neonazistą. Ja zostałem tak nazwany już w roku 2011, przy okazji wydarzeń przed Marszem Niepodległości…Bo w dzisiejszym świecie najgorszą ‚zbrodnią’ jest nazwanie Żyda Żydem, oraz wnioskowanie Prawdy na temat niestety szkodliwego wpływu tej nacji na Europę.

Ta nacja, już dawno dogadała się z Niemcami i teraz to na Polskę i Polaków, ma spłynąć wina za wszystkie zbrodnie Drugiej Wojny. To Polacy są nazywani nazistami, a skurwiałe, komedianckie prostytutki – jak młody Stuhr – przyklepują to obrzydlistwo, swoimi mordami reklamując kłamstwo. Dlatego że wielu z Was teraz uważa, iż ja sieję nienawiść, z tego m.in. powodu Polska jest traktowana tak jak jest. Kaganiec założony na stałe. Można się przyzwyczaić…?

Jest problem innych ras i obcych Europie kulturowo narodów. Istnieje problem zagubienia narodu żydowskiego w kłamstwie – które zapoczątkowane zostało Ukrzyżowaniem, srebrnikami i zapłaceniem Rzymianom za kłamstwo o zniknięciu Ciała Pana Jezusa z Grobu. Istnieje problem pogardy, jaką Żydzi żywią do wszystkich innych ludzi, a jest takie coś zapisane w ich kodzie kulturowym i ‚religii’. Sama ‚religia’ jest już od 2000 lat antyreligią – bo wystąpili przeciwko Mesjaszowi, a potem zamiast skruchy okazali nienawiść i pogardę. Ten stan trwa do dziś.

Wow! Faszysta! Naziol! Niech ktoś z Was zadzwoni po milicję. Nie wątpię w to, że wielu tutaj nie toleruje Prawdy o Żydach jako narodzie.

Nikogo jednostkowo nie osądzam bez powodu, a do każdego człowieka mam szacunek, natomiast mam mózg, czytam, widzę, wnioskuję. Sorry, że taki mamy klimat, w którym samodzielne myślenie to grzech.

W czasie Drugiej Wojny Światowej ratowałbym Żydów, a w Wolnej Polsce pragnę państwa katolickiego, ledwie tolerującego obce wpływy…Tym bardziej, jeśli te wpływy i cechy, naznaczone byłyby nienawiścią do polskości i pogardą do drugiego człowieka – a takie coś ciagle ma miejsce. Tak ludzie…

Był Simon Mol, którego nazwaliście dysydentem, męczennikiem, artystą, a który w rzeczywistości po prostu ruchał kretynki w Polsce. Ruchał – tak, to jest odpowiednie słowo.

Zaraził je AIDS, a potem zszedł na tę drobną dolegliwość. O tym jeszcze mówić można, ale o totalnym zbydlęceniu i kryminaliźmie Cyganów już mówić nie można. Jest więc fakt, ale nie można go zauważyć!

Można pluć na Polskę i Polaków, można drwić z Chrystusa i Matki Boskiej. Można wyzywać siostry Radwańskie od ‚katolickich suk’ – co miało miejsce w Izraelu. Można promować bluźnierczą pseudo sztukę i koniecznie trzeba, w pokornym milczeniu czcić ‚powstanie w getcie’…

Ale o Żołnierzach Niezłomnych pisać, że byli bandytami, a o Powstańcach Warszawskich, że byli pederastami. To można, a tamtego nie można. Można się pogubić w zagmatwanym świecie

TOTALNEGO KŁAMSTWA.

Gdybym był ciotą, tchórzem, oportunistą, hipokrytą, zwykłym pożytecznym idiotą, lub znanym blogerem…

Na szczęście jestem kibolem, ‚polskim bandytą’, ‚nazistą’ i ‚faszystą’, więc mogę myśleć samodzielnie i głośno mówić co myślę. W końcu żyjemy w demokratycznym państwie prawa.

I na pewno milicja w końcu weźmie się za rozbestwione kryminalizmem cygaństwo w Andrychowie i innych polskich miastach.

TVN się nie weźmie, bo jest to stacja ‚złej woli, oszuści intelektualni’…choć chyba słowo ‚intelektualni’ w tym przypadku nie pasuje.

A Wy? Za co Wy teraz się weźmiecie? Za przystąpienie do czynu w związku z moim ‚antysemityzmem’?

‚A inne ptaki się temu przygladały’ – tak jak w tym filmie z Arktyki, gdzie ruscy budowali swoją bazę…Bezwolna większość i tak nie zajmie żadnego stanowiska i pozostanie bierna, cicha. Biedny bo głupi, głupi bo biedny. ‚W kamiennym kręgu’ – by zacytować tytułem brazylijskiego tasiemca.

A propos – Mistrzostwa Świata to też od dawna polityka i polityczna poprawność. Nie wierzcie, że tam sport wygrywa, liczą się polityczne priorytety. Dlatego Brazylia wczoraj wygrała z Chorwacją…

Goły

Reklamy