‚Ludzie Zombie’

aaaazombieeSytuację, czy stan mentalny polskiego narodu – albo lepiej społeczeństwa, bardzo wyraźnie obrazuje pierwszy filmik z linku poniżej, na którym zdezorientowani członkowie komisji wyborczej, wynoszą z lokalu głosy bez publikacji protokołu! Nie jest to dla nich nienormalne i nie razi ich obywatelskiej godności. Gościu przewodniczący tej grupce, bez żenady ciągnie jakichś małolatów/tragarzy, którzy niosą te worki…Pewnie jego synowie, albo jakaś inna rodzinka. Pani pod komisją zapytana o protokół, najpierw twierdzi że tak ma być i że jest ok, że go nie ma…Potem zaś mówi: ‚panie, tu wszystko jest nie tak, co ja mogę’, czy coś w tym stylu. I te właśnie słowa w pełni obrazują i oddają niewolniczy stan umysłów ‚obywateli’ ‚czeciej erpe’, oraz całego tego państwa niedouczonych kolesiów bez żadnej świadomości – oprócz ‚jakże ważnej’ świadomości finansowej. To wie każdy cep, a łapy kleją się im do pieniędzy i – tak samo jak od pewnego czasu ich zwierzchnicy – już bez zahamowań, wprost, bez usprawiedliwień i bezczelnie, garną się do stanowisk i kasy. Oni uważają że to jest normalne i wychowają tak swoje dzieci – córki i synów – że i tym młodym, patologia nie będzie przeszkadzać, to będzie stan normalności.

Polacy w dużej mierze akceptują stan niewolniczo kastowy, w którym szczytem powodzenia jest dostanie się do kasty urzędniczej, tak by móc wyrwać się z pogardzanej większości roboli. W takiej sytuacji nie ma już refleksji na tematy państwowe, empatii, ani świadomości tego, że urzędnik to rola służebna i zaszczyt, ale na pewno nie tytuł do profitów z nadania władzy, która jest praktycznie i legalnie nieusuwalna. Wniosek o nieusuwalności tej władzy nasuwa się sam po obejrzeniu poniższego, a pochodzenie tego azjatyckiego, mongolskiego systemu jej sprawowania jest właśnie mongolskie, czyli moskiewskie.

‚Inne ptaki się temu przyglądają’, wszyscy to widzą i nikt kurwa nie robi nic! Syn ‚Heńka’ z komisji wyborczej, na pewno zapatrzony jest w ‚czarne garnitury’, oraz ‚500 tysięcy złotych premii’ – bo tak nauczył go tata…że postawy obywatelskie wrzuca się w workach do piwnicy, tak jak te worki z głosami wyborców. Córka ‚Heńka’ pójdzie na marketing, ekonomię, lub prawo, a tam już ją do końca ukształtują czerwoni ‚profesorowie’. ‚Dobrze’ wyjdzie za mąż i znajdzie sobie pracę w samorządzie. Będzie jeździć do Egiptu i na narty, swoje dzieci też wychowa na bezrefleksyjnych idiotów, a stary ‚Heniek’ zadba o to, by wnuki przypadkiem nie robiły czegoś, co wymaga osobistego poświęcenia i cywilnej odwagi. Wszystkim im nie będzie przeszkadzał zbrodniarz Jaruzelski na Powązkach…Za to będzie im przeszkadzał Macierewicz, upominający się o podmiotowe traktowanie ludzi i państwo, które jest polskie, łacińskie, a nie carsko – mongolskie jak teraz.

Szczytem buntu dla ‚ludzi zombie’ będzie ‚oburzenie’, manifestowane stwierdzeniem – ‚mam dość polityki’, a szczytem aktywności obywatelskiej, poparcie Korwina, który nie lubi pasów bezpieczeństwa…za to lubi Jaruzelskiego.

Z takim kimś ‚buntownicy’ chcą zmieniać Polskę…ale ‚Heńka’ i dzieci ‚Heńka’ to nie interesuje na pewno. Oni chcą mieć spokój ( ‚ja się panie polityką nie interesuję’ ), a swego ludzkiego upodlenia nie rozumieją i nie zrozumieją, bo wychowano ich na Baumanie, Jaruzelskim, wyborczo – telawizyjnej fikcji, pozbawionej moralnych norm i pustce materializmu…ale też tylko takiego dla niewolników, najniższego poziomu. Ponieważ dla niewolnika ‚polskiego’ szczytem powodzenia jest mieć dość pieniędzy na jedzenie…

Państwo Tuska trwa i trwać będzie, aż do momentu zbrojnego powstania przeciwko okupantom – w które jak ktoś chce, niech nie wierzy…

Jak wielu jest dziś w Polsce ludzi, którzy nie wierzą w nic, powtarzając że ‚na pewno do tego nie dojdzie’, ‚nie ma szans’, itd…Niewolnik płodzi niewolników…

…ale Wolność jest i tak, przebija się znienacka, krusząc beton zniewolenia – jak te źdźbła trawy, wyrastające poprzez i ponad żelbetonowe twierdze współczesnego nihilizmu.

Nie martwię się więc o Wolność Naszą i Waszą, ale o los dusz tak wielu ludzi, którzy swego człowieczeństwa nie są świadomi, nie wiedzą że je sprzedają.

Jak ‚Heniek’ i jego dzieci…Dokładnie tak jak na filmie poniżej – Nic się nie dzieje, nic nie boli. Jest ‚normalnie’.

Śmierć po zastrzyku z morfiny też nie boli. Za to boli i kosztuje Prawda i walka o Nią – ale to jest prawdziwe życie wolnego człowieka!

Nawet Kunta Kinte, czarny niewolnik z filmu ‚Korzenie’ walczył o swoją godność – bo czuł że takie coś jest!

‚Heniek’ nie czuje nic…’Ludzie Zombie’…

http://wpolityce.pl/polityka/198061-zlamany-regulamin-brak-protokolow-worki-pelne-glosow-wrzucane-do-piwnicy-pis-zglasza-zastrzezenia-ws-wyborow-i-przedstawia-mocny-film-z-warszawskiej-komi

Goły

 

Reklamy