Wybory…?

aaaurnagłNiestety muszę się wypowiedzieć w kwestii wyborów do ‚parlamentu’ unii faszystowskiej, gdyż tak się złożyło, że niektórzy moi znajomi i pewna część kibiców, potracili głowy i pierdolą omamione głupoty o głosowaniu na niejakiego Korwina Mikke, który od ponad 20 lat mami około 20 kilku letnich ‚kuców’ swymi pierdoleniami o Wolności i wolnym rynku, a gdy przychodzi co do czego, wystawia np. ustawę lustracyjną na kompromitację, tym samym ją blokując poniekąd – podtrzymując w Polsce komunę. To dzięki Mikkemu w naszym kraju jeszcze po wolnym chodzą Miller, Kwaśniewski, Oleksy, Kalisz i reszta czerwonych świń! Powinni oni siedzieć dawno, ale to Korwin ośmieszył lustrację, a media rozwodniły ludziom mózgi – Dlatego wciąż mamy ‚czecią erpe’, a ludzie są biednymi niewolnikami.

A Korwin nadal opowiada o Wolności i głupi nadal się na to łapią. Ja patrzę na to z boku, jak outsider, albo jak te ptaki, co na Antarktyce, czy Arktyce, przyglądały się budowie ruskiej bazy. Nie mówię wiele, bo co ja mogę…Tylko refleksja i odczucie wyobcowania wśród ludzi nieświadomych, pojawiają się.

Oczywiście mam pewne zarzuty co do Prawa i Sprawiedliwości, a raczej do NIEKTÓRYCH ludzi tej partii, ale nie ulega dla mnie najmniejszej wątpliwości, że to właśnie PiS jest wrogiem kurewskiego systemu ‚czeciej erpe’ i wszyscy ‚mądrzy’ po naszej, prawej stronie mylą się bluzgając na tę partię!…Tak się składa jakoś dziwnie, że na PiS bluzga już od wielu lat, cały aparat medialny i wszystkie kurwy sprzedajne. Tak się ‚przypadkiem’ składa, że codziennie widzicie w telawizji obrzydliwe obelgi skierowane do ludzi PiS, ze szczególnym uwzględnieniem Jarosława!

Nie będę się ludzie, wdawał w szczegóły, bo ten tekścik jest tylko emanacją mojego rozgoryczenia i smutnej refleksji nad ludzkim brakiem spostrzegawczości z jednej strony, a możliwościami manipulacji z drugiej. Na pewno więc, ten wieloletni atak nienawiści mnie się wydaje, a jeśli nie, to jest całkiem przypadkowy…Taa, na pewno tak jest…bo przecież PiS należy do ‚bandy czworga’, jak to ‚wizjonersko’ i ‚analitycznie’ raczył ujawnić Korwin, czyli Pan Mucha – błazen, agent, kłamca, pasożyt, wróg Polski, którego retoryka antypisowska, jest dokładnie taka sama jak Świńskiego Ryja, Palikota. Ten z kolei urabiał móżdżki ludzików, powtarzaniem czegoś w stylu: bo PiS się ciągle kłóci z PO, a tymczasem nie ma w Polsce normalności i tylko ja…, itd.

Był Palikot, ale z bandą dupojebców jednak nie przebił się, bo polskie społeczeństwo jednak jest mocno tradycyjne, tak więc teraz i znowu, system druga komuna ‚czecia erpe’, uderza z innej mańki. ‚Super prawicowiec’, ‚wolnościowiec’, pan och ach huj dupa i co jeszcze – nadchodzi ‚nowa jakość’ pod postacią Pana Muchy z garbatym nosem i armii jego dwudziestoletnich ‚kuców’!

Co ja na to poradzę, że czuję na kilometr komucha i zdrajcę…

No nic nie poradzę na to, że jestem outsiderem, a większość teraz przeżywa niewątpliwie prawdziwe emocje i nadzieje na zmianę, podczas gdy ‚zmiana’ jest jedynie częścią zapisanego hasła: Jak wiele trzeba zmienić, by wszystko zostało po staremu. Z pudełka, zamiast zająca, wyskakuje teraz Korwin.

Goły

P.S.

A ja popieram Prawo i Sprawiedliwość – z racji, których widać większość ludzi nie jest w stanie zrozumieć…I dlatego ‚czecia erpe’ trwa w najlepsze!

P.S.2

Popieranie popieraniem, ale oczywiście na wybory unii faszystowskiej i tak nie idę, gdyż pragnę ten twór diabła zniszczyć, a nie brać udział w jego strukturach.

Reklamy