‚On sądem straszy!? Tfu!!!’

aaassądyKto wierzy i pokłada zaufanie w ‚polskim’ ‚sądownictwie’? Nikt, poza ‚elitą’ ‚czeciej erpe’, która może być pewna ‚na sto’, że jej złodziejskie interesy na pewno zostaną ochronione. Zwykli ludzie – przedsiębiorcy, poszkodowani przez banki, w wypadkach ( np. z udziałem poli/milicjantów ), dochodzący swych praw do odszkodowań w wyniku utraty zdrowia za walkę z komuną, czy żądający sprawiedliwości – czyli kary więzienia – dla oprawców z PRL – Tacy ludzie oczywiście (!) mogą się sądzić, ale wynik tych ‚procesów’ jest z góry znany. ‚Niewinny’ Kiszczak, ‚chory’ Jaruzelski, złodziejskie naliczenia dla firm, je rujnujące. Nakazy zapłaty, zakazy świadczeń, rekompensat. Państwo antynarodowe, antyobywatelskie, antyludzkie wreszcie – bo kto odbiera dzieci rodzinom, tylko z powodu niedostatku rodziców? Zwykła, bolszewicka kurwa może tak postąpić, a takich jest bardzo wiele w tzw. ‚sądownictwie’. Wszyscy zaś tam są podlegli systemowi i skrupulatnie, bezuczuciowo i bezmózgo, wypełniają jego zbrodnicze zalecenia.

‚Sędzia’ Milewski, który po aferze Amber Gold i innych, po kilku miesiącach ‚odstawki’ wrócił do ‚pracy’ w Gdańsku bez żadnych konsekwencji po ujawnieniu FAKTU całkowitej podległości ‚sądów’ w stosunku do obecnej władzy. No i gość, który się nazywa Paweł Miter, autor tricku, jaki zdemaskował Milewskiego – To Miter, a nie Milewski trafił do więzienia! Co jeszcze trzeba powiedzieć o ‚polskich’ ‚sądach’? Już nic nie trzeba mówić. Wykrzywiona parodia sprawiedliwości, nie trzymająca się żadnych zasad żadnego prawa. Ważny filar podtrzymania antypolskiego układu ‚czeciej erpe’. W całości i od podstaw do likwidacji i wymiany.

‚On sądem straszy?! – Tfu!’ – że zacytuję nieśmiertelnego Dyzmę.

Tylko Bóg nas osądzi – kolejny cytat.

Każdy człowiek w Polsce wie, że ‚sądy’ to parodia. Co więcej – nawet wielu ludzi szczerze tego systemu nienawidzi. Wielu spośród tworzących tego lewiatana, tylko że ( typowe ) ludzie się po prostu boją. Brak im cywilnej odwagi by powiedzieć ‚nie’!

Widać to bardzo wyraźnie po reakcji osobników na wystąpienie gościa, który odmówił przyjęcia orderu z łap ‚Komorowskiego’ na jakiejś gali świeczników w Olsztynie. Facet miał jaja i dość tej odwagi, by publicznie odmówić przyjecia fasadowego medalu, po czym decyzję uzasadnić. Brawo! Nie wiem kim gościu jest, ale zachowanie jak najbardziej ludzkie i męskie. Odmawia przyjecia orderu na znak swej niezgody na funkcjonowanie parodii sądownictwa w Polsce…Po czym wielu zgromadzonych na sali podchodzi i składa mu szczere gratulacje! Widzicie co ludzie myślą…i jak się boją.

Potrzeba zawsze kogoś kto pociągnie reakcję łańcuchową, słowem Prawdy wypowiedzianym publicznie utnie łeb bestii i wzbudzi aplauz. Tak jak facet o nazwisku Owoc, który właśnie wzbudził powszechny aplauz na sali będącej ucztą nomenklatury ‚czeciej erpe’. Opadłe szczęki i zdziwiony Bronek, nawet jeśli korespondencyjnie. Oby więcej takich przypadków, a poziom śmieszności i odrzucenia ‚czeciej erpe’ doprowadzi do zmiany.

Niech sobie wklejają ordery w klapy – jak małpy, lub jak sowieci, którymi przecież są. Im większa alienacja, im więcej fet na cześć ‚czeciej erpe’, im więcej akademii i gali wręczenia, programów propagandowych w telawizji i pudru na twarzy kłamców, tym wyraźniej widać będzie zdradę, to słowo tak niemodne dziś, wśród ‚elit’.

Skoro zdrada jako słowo nie jest modna, to pewnie też niemodny jest sznur.

Link do tekstu o ‚incydencie’ z orderem. ‚Sądy to zorganizowana grupa przestępcza’:

http://niezalezna.pl/54787-odmowil-przyjecia-odznaczenia-bo-sady-w-naszym-kraju-zorganizowana-grupa-przestepcza

Sorry że link z gadzinówki Sakiewicza, ale jednak oni tam szkodzą wsposób zawoalowany, na co dzień publikując czasem o sprawach ważnych. Poza tym, i tam są przecież ludzie uczciwi.

Tylko ten kurwa redaktor i jego najbliższa rabinacka szajka! Dobra, temat na inny tekst.

‚Kawu i na rabotu’, jak to mawiał dziadek ‚Komorowskiego’ – Szczynukowicza, czerwonoarmista. Chociaż pewnie mawiał inaczej, a kawę zastępował samogonem…Czy dlatego on ( ‚prezydęt’ ) taki zezowaty i przygłupkowaty ‚wyszedł’?

Goły

Reklamy