Nikt, nigdy, nigdzie!

Królowa!!!Dziś ludzie nie wiedzą w jakim świecie żyją. Nie wiedzą kim są i dokąd idą. Błądzimy pojedynczo i grupami. Zbłądziły elity i Ty zbłądziłeś. Ja też – bo wiem, a robię zbyt mało!

Przebacz! Dodaj sił i twardości charakteru. Daj oprzeć się słabości, by powstać i zasłużyć na miano Polaka…A Polak to katolik i poddany Królowej Polski! Do Niej też pokornie kieruję te słowa grzesznika, słabego człowieka: Użyj nas i Spraw, byśmy stali się Twoim narzędziem! O niczym innym nie marzę i nic innego, piekniejszego nie śni mi się w nocy i w dzień!

Królestwo Polski i Królestwo Maryi, Królowej Polski!

Pisałem o tym wiele razy, bo mnie ten FAKT niesie bez porównania mocniej, niż cokolwiek innego! Cała Historia Polski, to dzieje uwielbienia Maryi przez naród i Miłości z Jej strony do tego narodu. Piękne i chwalebne! Nikt inny, nigdy, nigdzie! Ani w przeszłości, ani w przyszłości. Teraz też nie! Tylko jeden naród został WYBRANY przez Panią, Której boją się panicznie wszystkie piekielne demony z szatanem na czele…Wiecie o tym?

Zwalczana i atakowana z nienawiścią…Religia katolicka. Jedyna religia Jedynego Boga. Jedyna Matka Boska Umiłowana przez Syna…Tego Który został ukrzyżowany przez…

W ten niedzielny wieczór, po lodowatej kąpieli, nie będę Wam pisać zbyt wiele. Chciałbym się tylko ze wszystkimi Polakami podzielić moją nieopisaną radością i dumą, z FAKTU, że jesteśmy Monarchią na zawsze!

Zawsze to czułem, a od dawna wiem. Poczujcie i Wy! Takiej siły nie ma nikt, a takiemu Majestatowi nic się nie oprze. Potęga nie z tego świata! Królowa Polski!

http://www.pch24.pl/polska-jest-monarchia-,14478,i.html

Oczywiście że są całe miliony ludzików, którzy będą się z tego śmiać i kpić. Niech kpią…

Dostrzec to co ważne, a czego nie widać. Poznać wartość niematerialnego. Żyć po to, by żyć – nie wegetować. Być człowiekiem, czyli wierzyć. Być Polakiem, czyli wielki zaszczyt!

Żyć nie chwilą wreszcie – nie żadne carpe diem! Żyć Wiecznością i takie dzieła tworzyć, które świat olśnią…Jak Rzeczpospolita i Jej Historia. Jej droga. Właśnie – to Ona nam drogę wytycza. Królowa!

Niech tak będzie. Amen.

Goły

Reklamy