Innych metod nie znają

spaleni żywcemRosja Putina i Rosja w ogóle to imperium zła. Tak mawiał Ronald Reagan i tak mówi redakcja Kohorty. Poszerzony obszar działania mongolskiej Rosji, to powiększony obszar zła, na którym ludzie cierpią i są nieszczęśliwi. Nie zmienia to w niczym faktu, że świat Zachodu, z USA włącznie to też obszar zła. Odejście ‚oświeconych’ ludzi od Boga, powoduje jedną wielką tragedię całej ludzkości, a zakłamane media nie są już w stanie tego ukryć.

Rozbieżność pomiędzy przekazem medialnym, a ludzkimi potrzebami i opiniami, jest już ogromna. Właściwie to co mówią media, jest już tylko parodią przekazu. To nie jest ani przekaz, ani informacja. Nie jest to też dydaktyka, wychowanie. Jest to coś całkiem odwrotnego.

Pytanie – Komu i czemu służą media i jakie cele stawia sobie elita rządząca światem…?

Nowy Porządek Świata – oto odpowiedź.

Żyjemy w świecie zła i otwartego satanizmu, a oficjalny przekaz jest przekazem zła, antyludzkim.

Tak jest.

Wracając do Rosji. Jest to państwo założone na przemocy i niewolnictwie, od zawsze oparte na pogardzie i poniżeniu. Oni tam nic innego nie znają. Tacy są po prostu – jakkolwiek przyjemni nie byliby Rosjanie w kontaktach osobistych. Zero złudzeń – Rosja to zło.

I dlatego właśnie, że nie ma dziś na mapie prawdziwej polityki, niepodległej Rzeczypospolitej, mamy do czynienia z eskalacją i rozwydrzeniem w naszym rejonie. Nie powinno być mowy o powstaniu państwa U-kraina w ogóle! Ziemie u kraju, to tradycyjnie obszar stykania się cywilizacji z barbarzyństwem, a tak daleko sięga kultura i etyka eeuropejska, jak daleko sięga Rzeczpospolita. Proste!

Wszelkie dywagacje o ‚wolnej U-krainie’ są pierdoleniem głupot, bądź próbą ugrania swoich małych interesików.

Teraz jest ruska agresja na ziemie u kraju i brak polskiego protektoratu nad zachodnią częścią tych ziem. Także proste!

Bez powrotu Polski na Kresy, nigdy nie będzie pokoju w Europie, a prędzej, czy później dojdzie do wielkiej wojny…Niestety obawiam się, że ta wojna już się zaczyna…Polska przecież nie jest nawet niepodległa, co dopiero mówić o prowadzeniu niepodległej i aktywnej polityki. Zamordowali nam Prezydenta i od tego czasu jesteśmy w stanie wojny.

Ten stan rozszerza się de facto na przeciwstawienie się cichej agresji Zachodu, z Niemcami na czele, oraz na postawieniu sprawy jasno:

Nie ma żadnej U-krainy, jest za to zapiekła, nieludzka, bydlęca nienawiść tamtejszych banderowców, do wszystkiego co polskie!

Oni ( banderowcy, czyli po prostu U-kraińcy ) nie znają innych metod poza znęcaniem się i okrucieństwem. To jest fakt, którego w niczym nie zmienia rosyjska agresja.

Polskim interesem jest budowanie Polskiej Armii, Armii Krajowej. Wzmacnianie sił i czekanie. Niestety powiem brutalnie po raz kolejny: Niech się Sowieci z Banderowcami wyrżną w pień! Polsce to nie zaszkodzi, a pomoże. Nie twierdzę że tego chcę, jestem wszak katolikiem. Natomiast skoro tak ma być, niech się dzieje. Nie jest rolą Polski mieszanie się w te rzezie.

Pomoże to Polsce, oczywiście jeżeli Polska sama pomoże sobie, a tu już jest sprawa trudniejsza. Jesteśmy wszak pod duchową i każdą inną okupacją wrogich sił i najpierw musimy się wyrwać z marazmu ‚czeciej erpe’, zanim uczynimy cokolwiek ‚Za Wolność Naszą i Waszą’.

Nie ma być żadnego porozumienia pomiędzy Polakami, a U-kraińcami. Ma być powrót Rzeczypospolitej na Kresy. Z polską kulturą, polską duchowością, polskim miłosierdziem i zdrowo pojętą tolerancją. Ta tolerancja ma wyglądać tak:

Jeśli zostaniesz katolikiem i lojalnym obywatelem Rzeczypospolitej, masz prawo do wszystkich praw. Jeśli się temu sprzeciwiasz, jesteś wrogiem i nie licz na wyrozumiałość.

Zdjęcie które wklejam, przedstawia ruskie ofiary banderowców z Odessy. Ludzie spaleni żywcem! Tak jak mówię: oni innych metod nie znają i nic się nie zmieni…

Goły

Reklamy