Święto Flagi!

aaaflaga1Dziś jest Dzień Flagi ustanowiony przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zamordowanego w Smoleńsku przez Sowietów, przy współudziale kreatur ‚czeciej erpe’.

Polska na przestrzeni wieków niosła swym bytem przesłanie Wolności i poszanowania praw innych narodów ( oczywiście bez przesadzania z tymi prawami, bo jak trzeba było to i ruski car za brodę był wleczony pod tron Króla Polski ), które od zawsze stało ością w pyskach naszych wrogów – państw zaborczych i barbarzyńskich, narodów podstępnych i wiarołomnych.

Polska Jeszcze nie Zginęła. I nie Zginie. Natomiast jeszcze nie spadła kara na wrogów rodzaju ludzkiego – Żydów, Niemców i sowieckich Rusków. Jednak moment kary jest nieuchronny, choćby miał nadejść w ostatnim dniu istnienia świata.

00000000000000000000000000000000000000000000BHO

Flaga Polski – Biel i Czerwień. Zawsze w parze. Nigdy osobno. Ukazuje zbroczoną we krwi niewinność i cnotę z jednej strony. Poświęcenie i męstwo przykładne, z drugiej. Dwa kolory jak dwa etapy jednej idei: Za Wolność Naszą i Waszą! Któżby inny mógł ponieść takie przesłanie na sztandarach…? Jeśli nie Polacy – Poddani Królowej Polski, Matki Boskiej.

Święto Flagi. Z tej okazji na netowym drzewcu Kohorty, załopocze dziś dodatkowo kilka innych symboli wielkości, niezłomności i wszelkich cnót – bo z nich składa się Polska!

aaaflaga8

Wyznawcy pięcioramiennej gwiazdy, czyli szatańskiego pentagramu, teraz chełpią się swym sukcesem, jakże zgubnym dla nich samych…

Polski Orzeł i Polska Flaga, Barwy, Ryngrafy i Symbole walki, są tak nierozerwalnie związane ze szlachetnym przesłaniem oporu wobec zła, że z nich i na nich wyrosła legenda polskiego mesjanizmu. Polska Chrystusem Narodów…To nie jest legenda…

Być może ten fakt ludzi przygnębia…ale przygnębia chyba tylko nieświadomych wielkości do jakiej zostaliśmy namaszczeni i jaką mamy zaszczyt nieść światu!

Barwy Biało – Czerwone i Biały Orzeł!

Już niedługo świętować będziemy te święte Barwy w boju, a Flaga poniesie nas przez stepy…

Ktoś nie wierzy…Ktoś się śmieje…Ktoś kpi…

aaaflaga7

Kpili już, drwili: ‚Bękart Traktatu Wersalskiego’ i ‚Jaki prezydent taki zamach’ – pluli nienawiścią.

Kto małego ducha i bez Wiary…

Kto nie gotów na poświęcenie…

Ten nie Polak.

Polacy dziś ( i zawsze! ) oddają Honory Biało – Czerwonej!

Goły

aflaga5aflaga4OLYMPUS DIGITAL CAMERA           aaaflaga6aflaga11

 

Reklamy