A inne ptaki się temu przyglądały…

aaaptaszkiiDziś rano, na netowych łamach szmaty GP, Sakiewicz ( przy pomocy jednej ze swych dziwek ) opublikował tekścik/paszkwil, przedstawiający narodowców jako psy Putina, dążące do jednego celu. Tym celem według kłamcy i oszczercy, jest zwasalizowanie całej Europy w stosunku do Rosji, przy pomocy rusofilii, rzekomo rozsiewanej przez nacjonalistów z różnych krajów Europy. Podawane są jakieś dziwne przykłady, a wysnuwane wnioski tak niedorzeczne i naciągane, iż wręcz uwłaczające ludzkiej inteligencji. Sakiewiczowi to nie przeszkadza, wszak babcie, jego ślepe zwolenniczki i morowe dziady bez zdolności refleksyjnych, za redaktora i GP byliby w stanie być może i zamordować…Nie zdziwiłbym się, gdyż retoryka tego zakłamanego człowieka, jest tak ordynarna i chamska, iż w samej rzeczy przywodzi na myśl porównanie z niejakim Cybą, który zamordował członka PiS w Łodzi.

Sakiewicz – o dziwo – często przytacza przykład tego mordercy, jego zaś zwolennicy nie są w stanie pojąć, iż podpuszcza się ich w podobny sposób. Obrzydliwe…

I naprawdę mam już w dupie fakt, że przeklinam, używam epitetów. To nie są epitety, a dosadne nazwanie zachowań serwilistycznych i zakłamanych. Sakiewicz, który ewidentnie jest drugim Michnikiem, teraz stara się w sposób zawoalowany, wgrać ludziom pogląd, że posiadanie wyraźnych poglądów to przestępstwo, a jedynie słusznym poglądem jest centrowość, czyli brak wizji świata. Oczywiście główną rolą tego pyszałka, jest po cichu przekonanie Polaków, że jednak Europa i Stany Zjednoczone są ok.

Nie są! Unia eufaszystowska to twór sataniczny, zmierzający do zniewolenia ludzi i upodlenia ich w pełni. USA to samo, z tym że to państwo już w swym etosie założycielskim ma rys masoński. Jest jakby pierwszą ekspozyturą Iluminati i New Wolrd Order w historii świata. Taka jest Prawda, ale o niej się z GP nie dowiemy.

Sakiewicz nie znosi dyskusji – nigdy jej nie podejmuje, chyba że ma odbyć się wśród swoich. To nie jest człowiek Wolności i niezależności, a zniewolenia i serwilizmu właśnie. Co i rusz podejmowane próby iście sowieckiego szczucia nieświadomych ludzi przeciwko polskim narodowcom, są jakże czytelne…ale dla nas, nie dla babć fanatyczek i morowych dziadów GP. Oni niestety mają kompleks niższości wgrany tak głęboko, iż nic o nim nie wiedzą. W związku z tym samodzielna ocena moralna innych ludzi i ich zachowań, też w grę nie wchodzi. To smutne. Ja tych starszych ludzi nie przekonam, ale też faktem jest, że nie mam na to czasu, jako że Polska już, tu i teraz potrzebuje ratunku i zdecydowanych działań bo…

Jeśli nie, to za lat kilka okaże się, iż owszem, Gówno Wyborcze padło, ale teraz za ‚wyrocznię’ poglądów robi Gazeta Polska, która dziwnym ‚trafem’ specjalnie nie atakuje tak mocno Unii eufaszystowskiej i zła płynącego z Izraela poprzez USA. Dziwnym ‚trafem’, nieprawdaż…?

Diabeł jest od człowieka inteligentniejszy, a z związku z tym, zawsze jest krok do przodu na drodze do oszukania nas. Uratować może tylko Wiara i za wszelką cenę myślenie swoim własnym narzędziem, czyli mózgiem. Czucie sercem. Jeśli zaś jest tak, że tylko powiedzmy 5% narodu potrafi to czynić, to widocznie to też jest ok…Tylko co w takim razie z demokracją…?

Bo zauważcie iż media głównego i wszystkich innych nurtów, tak się tą demokracją ‚koniują’, podniecają, zachłystują ( jak Kwaśniewski wódką ), że jakby nie ma psychologicznego marginesu na posiadanie innego zdania…? A skoro tak, to znaczy, że z Wolnością w ‚czeciej erpe’ jest coś grubo nie tak!

Tak jak pisałem ostatnio, przy okazji każdych wyborów, o demokracji słyszymy non stop, nie starczy wszystkich przypadków do jej odmieniania. Z chęcią by jakieś nowe wymyślili, tylko że niestety szkopuł w tym, iż większośc tych ‚demokratycznych’ elit, od lat ‚rządzących’ Polską, ma problemy z gramatyką i ortografią polską, bez wymyślania dodatkowych utrudnień.

Ogólnie ma być lekko, łatwo i przyjemnie. W życiu, w szkole, w pracy. Po huj się martwić umową o pracę, skoro można zapierdalać na ‚śmieciówce’! Żyć, nie umierać, co?

‚Popić, poruchać i radia posłuchać’ – tą ‚definicją szczęścia’, często cytowaną przez Stanisława Michalkiewicza, chcą Polaków neo bolszewiccy kacapowie unio eufaszystowscy, omotać i ogłupić.

Dlatego też, od pewnego czasu w telawizji – jak za ‚najlepszych’ czasów początków ‚kariery’ Moniki Olejnik – emitowane są mega prymitywne agitki/gadzinówki, zachwalające w ordynarnie tępy sposób ‚zalety’ Unii eufaszystowskiej. Dziś rano miałem szokującą okazją zobaczyć takie coś. Rządek studentów opowiadających o tym, jakie to korzyści Polska wyciągnęła z Unii, przypomina mi jako żywo apele w ogólniaku, na których nieodmiennie występowały te same konfidenckie wyrzutki ( na codzień po kątach w szkole kopane w dupę przez normalnych chłopaków ), czytając z kartki wciąż te same teksty o rozwoju, pracy socjalistycznej i sojuszu z Wiadomo Kim.

Dziś Wiadomo Kto, wciąż jest tym samym złem, tylko że bardziej przeniósł się na Zachód jakby. Jednak kurwy i lokaje naturę mają wciąż tę samą, więc nie zabraknie nigdy miernot bez charakteru do pokazania nieprawdy na wizji. Jest to smutne i utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że parlamentarnie i ‚demokratycznie’ to my Wolnej Polski nie odzyskamy.

Odzyskamy z Bożą Pomocą – i to z kolei jest nasza kolosalna przewaga, której nie rozumieją neo bolszewicy. I dobrze! Nie naszym zmartwieniem bowiem, jest Zbawienie wiarołomców, zdrajców własnego narodu, krzywdzicieli, kłamców i degeneratów.

Proces eskalacji kłamstwa i niegodziwości trwa. Wywyższanie niegodziwości i zepsucia, przedstawianie tego jako cnót. Poniżanie Prawdy i walka z przyzwoitością.

‚A inne ptaki się temu przyglądały’ – że użyję stwierdzenia z przyrodniczego filmu o jakichś wyspach, na których Ruscy budowali jakąś stację arktyczną, a ptaki się temu przyglądały, heh.

Ciekawe co myślały? Czy wiedziały, że Rusek to barbarzyński Mongoł i w związku z tym czuły dezaprobatę…? Czy ludzie w Polsce wiedzą i widzą, że są przez tzw. władzę traktowani jak więźniowie obozu koncentracyjnego przeznaczeni do pracy ponad siły i szybkiego zejścia…?

Czy widzą, jak poprzez media, w szczególności telawizję publiczną ( jak dom publiczny ), szerzona jest masowa pogarda, nienawiść i negacja faktów…?

Jeśli Polacy odpowiedzą na te pytania, znaczy to, że Historia ludzkości nadal będzie trwać…

A jeśli nie, to może okazać się, że rację miał Fukuyama…!

Nie, no pierdolę już głupoty. Sorry, to tylko taki literacki bibelocik, pseudo wniosek.

Racji nie ma Fukuyama.

Rację ma Łupaszko, Zapora, Rotmistrz. Inka ma rację!

Pamiętajmy o Historii, bo nasi Przodkowie wszystko już przerobili i znali się na tym, jak podchodzić i jak traktować wrogów. Nie mamy powodu by Przodkom nie wierzyć.

No ok. Ta obiecana sobie wczoraj whisky z lemoniadą ( z której podśmiewa się Malkontent ), pewnie będzie miała miejsce dzisiaj :)…Z tym zaznaczeniem, że wcześniej miał miejsce morderczy trening i litry wylanego potu. Pamiętaj bardziej o tym młody człowieku, niż o tej mojej whisky!

Goły

P.S.

Na koniec jeszcze rada dla konfidenta i cioty Purskiego ze ‚Stowarzyszenia Nigdy Więcej’ – W ramach ‚akcji antyrasistowskiej’ wsadź sobie banana w dupę ty cwelu! Albo niech ci go wsadzi Olisadebe, lub jakiś Żyd. A może i co innego ci wsadzi…A może byś tego chciał…?

A może nie mam czasu na zajmowanie się wyrzutkami…

 

Reklamy

One comment on “A inne ptaki się temu przyglądały…

  1. S Power pisze:

    zajebiete, szczere i prawdziwe. Prawda Was wyzwoli.

    Smierc skurwysynom !

    Dzieki stary, ze napisales ten tekst. Kazdy powinien to przeczytac.

    Bog z Toba.

Możliwość komentowania jest wyłączona.