‚Nowy Porządek Świata’, czyli ‚zarządzanie zasobami ludzkimi’

marionetki‚Jak powszechnie wiadomo’, tzw. teorie spiskowe nie istnieją, a ci co w nie wierzą, to ‚chorzy z nienawiści’ ‚katole oszołomy’. Świat jest piękny i zmierza przecież ku rozwojowi. Nic nam nie zagraża, a ludzie żyją ze sobą w zgodzie. Nie ma nienawiści, a to co mówią ludziom o światowej polityce w telawizji, to wszystko Prawda. Nie ma ukrytych intencji i tajnych planów. Wszystko jest transparentne, a cele znane i akceptowane przez ogół ludzkości.

Spiskowe teorie i tajemnice niewyjaśnionych wydarzeń, jakie non stop mają przecież miejsce, skrzętnie omijane nawet przez główne media. No bo przecież wiadomo, że przez autorów tych szatańskich planów tym bardziej. ‚Zwykły’ człowiek żyje sobie ‚spokojnie’, zajmując ‚codziennym życiem’. Nic nie widzi dokoła, gdyż jest myślenia systematycznie oduczany przez telawizję, która jest narzędziem złego i jest to widoczne tak samo bardzo, jak udział przedstawicieli ‚narodu wybranego’ w diabelskim planie o nazwie ‚Nowy Porządek Świata’.

Ludzie są do tego stopnia już zniewoleni, że nie dostrzegają ewidentnej obecności złego ducha w ich życiu, każdego dnia. Dziś tzw. światowa polityka, to po prostu nadzorowanie nadejścia czasów antychrysta i pokierowanie tym tak, by jak największą liczbę ludzi powieść ku Potępieniu.

To jest fakt i naprawdę mało ważne, że Ty teraz pomyślisz: ‚Co za nawiedzony kretyn wypisuje takie bzdury!’.

‚Nawiedzeni kretyni’ działają na tym świecie i mało kto ich słucha. To też część planu, ale z kolei Boskiego – bo wiadomo jest, że łatwiej pójść ku zgubie, niż w sposób twardy i wymagający poświeceń, cierpienia, trwać w walce ze złem.

Dziś ludzką świadomość kształtują główne media, a żaden z ‚autorytetów’ nie podejmuje refleksji w temacie: czy to oby na pewno ta wizja rzeczywistości, jaką te media przedstawiają, jest prawdziwą…?

Nie ma zdolności refleksyjnych, bo nie ma myślenia – ani abstrakcyjnego, ani żadnego.

Tych rzeczy nie ma, bo nie ma Boga w ludziach.

Ludzie odwrócili się od Boga, ale to nie znaczy, że Pan z tego powodu Znalazł się w opałach, czy że na tym Straci. Jest całkiem odwrotnie, tylko że w kwestii ostatecznej, to nie jest znany idiotyzm o nazwie ‚na złość babci odmrożę sobie uszy’…O nie!

Na złość Bogu oddam się szatanowi na wieczne Potępienie! – tak to wygląda.

Tylko że miliony ludzi nie czynią tego ze złej woli. Po prostu te masy niewinnych, są wodzone na manowce przy pomocy kłamstwa! Mówię Wam ludzie, że media to czyste zło, a najgorszym z nich jest telawizja! Nie oglądajcie telawizji, bo poprzez ekran i stały kontakt, zło zniewala Was tak, jak te duchy z filmu ‚Poltergeist’. Teraz już nawet takich filmów się nie robi….Nic się nie robi, co mogłoby ‚współczesnego człowieka’ pobudzić do samodzielnego myślenia.

Żyjemy w czasach ostatecznych, to pewne, ale nikt z nas nie wie, jak długo one potrwają, zanim Chrystus nie Przyjdzie na Ziemię ponownie.

Teraz tradycyjnie, wypunktowana linia ciszy, by głupkom dać czas na odpowiednią dozę rechotu…

…………………………………………………………………………………………………….

Starczy. Idioci mają czas, by się z Prawdy śmiać, aż do końca świata ( i wcale nie jeden dzień dłużej ), ale tylko do tego momentu. Potem nadejdzie prawdziwa świadomość.

‚Nowy Porządek Świata’ to jest coś, czego my, zwykli ludzie, oczywiście nie ogarniamy i nigdy w pełni nie pojmiemy. Dlaczego? Z prostego powodu – gdyż jest to dzieło szatana, a on jest od ludzi inteligentniejszy. Nie zazdrość więc Człowieku innym inteligencji, gdyż w dzisiejszych czasach bardzo często jest ona używana w celach złych. Nie odwracaj się od Prawdy, tylko dlatego że jest Ona lżona i wyśmiewana przez wszystkie najgłośniejsze tuby tego świata…

Prawda jest też ukrywana, gdy niewygodna i niepasująca do planu ogłupienia. Tak jak wczoraj, dziś i jutro. Zawsze. Ostatnim wydarzeniem znamiennym było ‚zaginięcie’ samolotu malezyjskich linii lotniczych i losy lotu MH 370…

Media głównego coś tam, milczą jak grób, więc ‚zwykłemu człowiekowi’ nie przyjdzie do głowy że:

Samolot każdy dziś, jest wyposażony w systemy, które w każdej sekundzie lotu są w stanie pokazywać jego pozycję, stan tlenu w kokpicie, wysokość, inne parametry. Jednak MH 370 ‚zaginął’…

Naprawdę jest wiadomym ( ale tylko wśród wtajemniczonych, bądź ludzi, którzy zadają sobie trud samodzielnego myślenia ), że te najnowsze Boeingi, są także wyposażone w system, pozwalający na kierowanie ich lotem wbrew woli pilotów, zgodnie z wcześniej zaprogramowaną destynacją…

MH leciał tak długo na południe po linii prostej, aż runął do oceanu…Tak, jakby nie był kontrolowany przez obecnych na pokładzie ludzi…?

Jest wiele pytań, ale tylko ten, kto je zadaje i potem szuka odpowiedzi, może liczyć na poznanie Prawdy.

Media spełniają złą rolę, rolę złego. Przez niego zleconą. Zawsze o tym pamiętaj!

Poniżej wklejony link, opisuje ( no niestety po angielsku, sorry ludzie ) prawdopodobne, prawdziwe tło i powód, dla którego w ogóle doszło do ‚wypadku’..Przy okazji – Pomimo wielkiej ilości ofiar na pokładzie malezyjskiego Boeinga, wcale nie ta katastrofa jest najbardziej mrożącą krew w żyłach…z tych ‚niewyjaśnionych…

10.04.2010!!

Chodzi o to samo, czyli o zło i jego triumf, choć ‚zwykłym ludziom’ może się mylić np. co ma wspólnego Putin ( Rusek przecież ) z Rotschieldami, lub dlaczego ta cała ‚światowa polityka’ to jedna wielka fikcja. Jak dowiadujemy się z poniższych materiałów, zamach na samolot był przygotowanym i świadomie przeprowadzonym zabójstwem, podczas którego proces był kontrolowany od początku do końca. Pozycje samolotu znane cały czas.

Pozycja samolotu jest oczywiście znana i teraz, ale się o tym ludziom nie mówi. Diabeł nie zdradza ofiarom swoich sekretów, proste.

Pokrótce sprawa wygląda tak, że rozwój technologii, ma w jakimś najbliższym czasie doprowadzić do zniewolenia ludzi przez system, czyli przez szatana. Bo to system jest antychrystem, a my to niekoniecznie musimy być w stanie pojąć…Antychryst jest oczywiście złym duchem.

Prace nad zniewoleniem, czyli ‚Nowym Porządkiem’ trwają teraz w najlepsze, w czym nieocenioną rolę odgrywają właśnie media. Telawizja okłamuje ludzi. Nie jest mówiona Prawda. Ludzie wierzą fałszywym prorokom.

Zło rodzi zło, a więc na drodze do realizacji tego satanistycznego planu nie liczy się żaden człowiek tak naprawdę. W związku z tym, wiele ludzkich istnień jest poświęcanych w imię tzw. zarządzania zasobami ludzkimi…co samo w sobie ( określenie ) jest iście diabelskie!

MH 370 runął do morza, eliminując konkurentów do zysków z patentu na wytwarzanie półprzewodników, a beneficjentem tego ( poza samym szatanem ) jest niejaki Rotschield, który w ten sposób przejął 4/5 udziałów i praw do czegoś, co ma w przyszłości zniewolić całą PRAWIE ludzkość. O co chodzi…?

Apokalipsa św. Jana 13:16-18

(16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło (17) i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia – imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.” Ap. 13:16-18

Prace nad zniewoleniem trwają i rozkładają się poprzez sferę technologiczną, prawną, etyczną, społeczną, na całą duchowość człowieka. Na jego wolę, świadomość, system wartości. I tu nie chodzi ani o rozwój, ani przymus, zniewolenie ludzi do stosowania modelu życia konsumpcyjno – bezrefleksyjnego, a taki jest teraz jedynie lansowanym. Tutaj chodzi o to, byś Człowieku oddał całego siebie, czyli duszę, diabłu.

aaaaahallow

 

Masz oddać pokłon bestii! O to chodzi!

Teraz znowu będzie linia rechotu dla głupków. Niechaj sobie folgują.

…………………………………………………………………………………………………

‚Better? – Better!’. Jak myślisz, robisz się strasznie ‚niefajny’. Nie myśl, będzie fajnie – takie jest przesłanie medialne dla świata. Przekaz z dołu, że tak powiem…

Ok, kto potrafi po angielsku, niechaj zapozna się z poniższym linkiem w temacie prawdziwych powodów i losu lotu MH 370:

http://beforeitsnews.com/politics/2014/03/rothschild-takes-down-malaysian-airliner-mh370-to-gain-rights-to-a-semiconductor-patent-getting-rid-of-those-who-stood-in-his-way-2607888.html

Źródła informacji niezależnych, podają pod rozwagę prawdopodobny scenariusz tragedii MH 370. Pasażerowie uśmierceni na pokładzie przy pomocy zdalnie sterowanego systemu, będącego poza zasięgiem, dostępnością i świadomością ludzi tam obecnych. Następnie samolot ląduje w bazie CIA Diego Garcia, zwłoki są usuwane, a ‚obiekt’ po uzupełnieniu paliwa rusza w dalszą drogę…

http://www.veteranstoday.com/2014/03/27/flight-370-the-cia-hoax-gordon-duff/

Jako że technicznie nie mam czasu do analiz, podsumuję wnioskiem oczywistym.

Świat dzisiejszy zmierza ( już naprawdę nieważne – świadomie, czy nieświadomie ) prosto ku potępieniu, a czasy dominacji zła, są jakby bliższe. Krok po kroku jest realizowana wizja świata bliska Allistairowi Crawleyowi ( choć to zwykły debil był ) i ‚wybranym’ sługom antychrysta. Normalni ludzie nie mają w ogóle pojęcia, nie tylko czym jest ten świat, ale nawet i kim są oni sami! Po co jest życie. Czym życie jest…!

…Jako że sam toczę swoją walkę ze złem, którą jakże często przegrywam, nie chcę tu nikomu mentorskim tonem nic narzucać – wręcz zachęcam do ‚toczenia beki’ z tego co piszę, jak widzicie. Wielu rzeczy nie rozumiem, a wad mam więcej niż zalet…

ale znam ( czuję ) Prawdę i choćbym miał milion razy upaść, wierzę że raz się podniosę. Ta Wiara jest nam potrzebna nie do podtrzymania dobrego samopoczucia, a do Zbawienia duszy ludzie!

Pomyślcie o tym włączając telawizor…

Poniżej jeszcze link opisujący zagrożenie:

http://echoasyzu-kosciolnaszymdomem.blog.pl/czym-jest-kosciol-i-kto-go-tworzy/zagrozenia-duchowe/znamie-bestii/

I Słowo Chrystusa, od Którego nie ma ważniejszych słów:

Orędzie nr 451:

http://oredzia.republika.pl/wybrane_najwazniejsze_oredzia/w_oredzie027.htm

                                                                                                                               Goły

Reklamy