I wdzięczny ogień po wieki…!

00000000000000000000000000000000000000000przedpałacRozumiem że nie można się nie odnieść i nie napisać, więc może od razu, pokrótce, na wstępie powiem tak: Skoro Putin koncentruje swoje wojska na granicy z U-krainą i ma zamiar odebrać prastare ruskie ( nie mylić z rosyjskim! ) miasto Kijów, to niechaj to czyni jak najszybciej! Jeśli po raz kolejny okazuje się, że są na tym łez padole takie nacje, czy plemiona, które nie potrafią współżyć w miarę cywilizowanie ze swoimi sąsiadami, ani też ułożyć w ludzki sposób państwa – a dużo wskazuje, że takim nieokrzesanym stadłem są ukrainni – to widać tak być ma (?), wobec tradycyjnego tchórzostwa i skrajnego egoizmu tzw. Zachodu ( którym brzydzę się najbardziej! – tfu! ), że Rusinów wschodnich będzie batożyć Moskal. Trudno. Rezuny/banderowcy nie będą więcej zamęczać Polaków i pluć na człowieczeństwo.

Jestem szczery ( choć nie jestem ruskim agentem – sowietów nienawidzę jak psów! ) i powiem szczerze: chcę, by państwo U-kraina zostało zlikwidowane jak najszybciej!

A stanie się to z wielkim pożytkiem dla całego regionu i świata. Ten twór postbolszewicki jest sztuczny de facto, a żadnych problemów nie będzie z etnicznie i historycznie prawdziwym podziałem pozostałych po Rezunii ziem, pomiędzy Węgry, Polskę, Rumunię…może Słowację. Tak stać się powinno i to w trymiga!

Mam gdzieś, czy Lwów wróci do Macierzy z takiego, czy innego powodu i z przyczyny tego, czy innego przywódcy, lub państwa. Lwów to polskie miasto, a każdy kto twierdzi, iż jego odzyskanie nie leży w interesie Polski ( lub nie chce go odzyskać ) jest kłamcą, lub głupim człowiekiem. Po prostu.

Prawda jest prosta, a że Ona często powoduje reakcje szokowe, gasząc ogólnoświatową polityczną hipokryzję, to chyba tylko świadczy o sprawczej i ożywiającej mocy tejże Prawdy!

Prawdą jest, że Kresy Rzeczypospolitej będą/powinny należeć do Rzeczypospolitej…Bo jeśli nie to rozpleni się tam Azja i Moskwa. Nikt i nic nie uchroni Europy przed zalewem Azji, dopóki nie powstanie silna i Wolna Polska…

Szkoda że pedały z Zachodu tego nie rozumieją…

I szkoda że tradycyjne porozumienie niemiecko – moskiewskie, wciąż działa sprawnie. Stąd cała pogłębiona niemoc tzw. Unii Europejskiej i stąd krew na ulicach i strzały do niewinnych ludzi.

Polityka w wydaniu nowożytnym ( czyli talmudycznym ) jest wielkim, antychrystycznym skurwysyństwem! I myślę że ludzie już to czują. Wydarzenia i rozmowy z ludźmi różnych nacji, przywodzą mnie do takiej konkluzji. Bardzo niedobry ( wręcz diaboliczny ) wpływ antykultury i antyreligii, antycywilizacji żydowskiej na losy całego świata, jest faktem…A skoro polityczna poprawność ma zamiar temu zaprzeczać i ludzi karać za słowo Prawdy – tym gorzej dla tego ideologicznego potworka. Mówiąc krótko:

Fuck political correctness!!!

Jebać!

Papierowy system, papierowej polityki, opartej na zakłamaniu i papierowy system bankowy międzynarodowej kliki żydowskiej – oparty już nie na złocie, a złej intencji szkodzenia całym narodom, czynienia zła! – odkrywa swą bezsilną z nienawiści mordę kłamcy. Nie mając dla zwykłych ludzi nic, oprócz pogardy i życzenia śmierci.

Ludzie to widzą.

Dlatego często powtarzam: Im gorzej, tym lepiej. Im bardziej w swym zbrodniczym wyrafinowaniu ukazany zostanie ten system, tym szybciej ‚zwykły człowiek z ulicy’ będzie miał jasne kryteria wyboru. Co za tym idzie zyska świadomość, z kolei pozwalającą na bycie nie przedmiotem, a podmiotem – wolnym człowiekiem, kształtującym swoje życie.

Będzie to koniec żydowskiego spisku pogardy i wielka ulga dla całego świata ludzi pragnących żyć w wartościach i w Bogu.

…którego ‚wybrani’ odrzucili, ukrzyżowali i do dziś opluwają.

Żal mi ich, ale szczerze wątpię w nawrócenie. Jestem tylko człowiekiem…

Jeśli więc cudem (?) dojdzie do sytuacji, że we Lwowie, Stanisławowie, Tarnopolu, Równem, przywracać będziemy kiedyś Polskę i Jej kulturę, prawa, to z gorącym sercem i ze wszystkich sił, chętnie oddam wszystkie te siły, by – nawet przysłowiowymi gołymi rękami – odbudowywać nasze Kresy. Tak jak kiedyś zbudowaliśmy Gdynię i C.O.P!

Jeśli cudem ( jakoś nie wierzę, by zdrajcy i mordercy z PO dobrowolnie oddali władzę po przegranych wyborach ) zmieni się w Polsce władza, na tę przyjazną Polsce i Polakom, broniącą Polski i polskości – to tym łatwiej i bez żadnych problemów, polska kultura i cywilizacja zakończą krótki i zbrodniczy żywot rezuńskiego barbarzyństwa, wprowadzając pokój i szacunek dla wszystkich ludzi, na wszystkich ziemiach będących pod panowaniem Rzeczypospolitej.

…Żeby tak już całkiem wszystko jasnym było: To samo tyczy się również Wilna i tamtejszych ziem, a hasło ‚Litewski chamie, klęknij przed polskim panem!’, jest jakąś ekspresyjną przenośnią, obrazującą przewagę polskiej kultury, jej absolutną dominację, nad jakimiś naprędce klejonymi ‚etosami’ narodowymi, takich plemion półświadomych, jak np. Litowcy…

Litwinami ich nie nazwę, gdyż prawdziwi Litwini, to dumni obywatele i współwłaściciele Rzeczypospolitej Obojga Narodów!…Gdzie chyba sama już nazwa wyjaśnia wszystko…?

‚Bo wy, Polacy, nas Litwinów to uważacie za gorszych’ – powiedział kiedyś do mnie ‚litowski’ pies, przy okazji małej 😉 zadymy na trasie wyjazdowej do Helsinek na mecz kadry.

Prawda jest taka, że to oni sami siebie za tych gorszych podświadomie uważają, nie do końca rozumiejąc przyczynę własnej słabości. Nie do końca pojmując, wciąż ten sam mechanizm niemieckiego spisku, który wiele lat temu wykończył z premedytacją Jugosławię – jako silnego rywala tychże Niemiec. Powodując morze krwi i zła, cierpienia i grzechu!

Co międzynarodowa, talmudyczna polityka, nazwała zbrodnią ludobójstwa, winą obarczając głównie Serbów!

Małe, zmanipulowane narodki naszej części Europy, ‚prowadzą’ małą, obskurną ‚politykę’ takiego kalibru, jaki same prezentują.

Duży i megasilny naród jak Polacy, już się tak wodzić nie da…Na dłuższą metę na pewno się nie da…

A na krótką i tymczasową, potrzebni są tutejsi zdrajcy i renegaci. Takoż i tego typu kreatury, niestety wciąż przy władzy w Polsce pozostają. Ufać Bogu że już niedługo…!

Zobaczymy Pogoń Lwów w polskiej ekstraklasie!

I wdzięczny ogień wiecznej Pamięci na Cmentarzu Orląt, Łyczakowie…

Amen!

                                                                                                                                                                           Goły

 

Reklamy