Wyznawcy porażki…

aszmataJa to wiem, ale jest ‚tego’ tyle, że człowiek nie tyle że zapomina, co zmęczony omija, obchodzi bokiem. Wiem o tej i wielu innych sprawach, które toczą dzisiejszy świat, właściwie go zmieniając nie do poznania i – dodam – na gorsze…A właściwie na złe. Ku złemu.

Ciągle ‚spinamy’ się codziennością, a nawet jeśli tą codziennością jest międzynarodowa polityka i krawędź wojny, zapominać nie należy, że to każdego z nas atakuje się personalnie i codzień, a wojna bynajmniej nie idzie o Krym, czy nawet Wolną Polskę – a o Twoją duszę Człowieku!

Oczywiście że, tak osiem z dziesięciu osób, ponownie ( bo już wiele razy na stronie o tym pisałem! ) pomyśli sobie, że to chory wymysł i nie warto szukać dziury w całym, że to tylko rozrywka…Tak pomyślą…a raczej tak od myślenia i czucia uciekną…

Tak dokładnie sami się znieczulą i tak poddadzą wszechobecnemu złu.

Przemysł muzyczny i w ogóle wszystko, co dziś związane z mediami, kontaktem z masowym odbiorcą na wielką skalę – oto domeny w których próżno szukać wartości i dobrego przekazu. Nie dzieje się tak przypadkowo, a stan opanowania show biznesu przez siły zła, jest raczej tylko efektem ogólnego upadku człowieka i odejścia od Boga, a nie odwrotnie. To my sami, upadając, zapraszamy w nasze chore dusze złego, zaś wyrodzeni na tym zepsutym gruncie jego wyznawcy, usilnie służą swemu panu. Przykładów na to mam co najmniej po kilka dziennie jadąc samochodem. Tak długo, dopóki w końcu obrzydzony, po prostu tego radia nie wyłączę!

Ludzie nieświadomi niczego nie wyłączą, a to co dla nich jest zwykłą rozrywką, zatapia ich życie i dusze w totalną bezrefleksyjność, tym samym skazując na niewolę i prawdopodobne wieczne potępienie.

Na dużym portalu informacyjnym byłoby tu miejsce na reklamę, a w dużej stacji tv, też poleciałby reklamowy film. Ja zaś, w tym miejscu pozostawię myślącym czas na refleksję, zaś idiotom na ‚beztroski’ rechot z tych wszystkich ‚bzdur’, o których tu nadaję.

Gdybyśmy żyli w dobrym świecie, nie urągającym Bogu i zmierzającym ku szczęściu, wówczas media i ten tzw. przemysł muzyczny…chyba by wcale nie istniały! Bo po co komuś w wolnym świecie wolnych ludzi, jakaś tuba, mówiąca im jak mają żyć…?! Skoro i tak wiedzą…? Mass media nie wyglądałyby tak jak dziś, w takim dobrym świecie…

Niestety żyjemy w świecie niewolnym, a każdy przejaw działalności mediów na wielką skalę, jest zarazem kolejną demonstracją pogardy dla człowieka, człowieczeństwa i naszej wolnej woli…którą mamy od Boga. Tak więc masowe ‚poprawianie’ ludzkich dusz, jest występkiem przeciwko Bogu, aktem pychy i buntu przeciwko Boskiemu Porządkowi…Kto to zapoczątkował…? Jaka istota…?

Czy takie zaznaczenie tematu daje Wam do myślenia…?

Jadę samochodem. Jest wiosna, choć fakt, że w Polsce przejawia się ona tysiąckroć piękniej, niż tutaj. Niemniej jednak wiosna – radość, narodziny, świeżość, przebudzenie z ciemności zimy…Zmieniam bieg i przyspieszając, wbijam się na autostradę, ale kątem ( chyba 360 stopniami całościowo ) ucha słyszę: monster, take me, rainman, die young. Ja to już znam, więc po prostu zmieniam stację. Natomiast ‚normalni’ ludzie nic, ani niczego nie zmieniają, przyzwyczajając się w swym codziennym życiu do zła, brzydoty, złych intencji, egoizmu, braku szacunku dla życia, chęci użycia – gdyż taki przekaz właśnie, płynie i to od wielu lat, z wszelakich ( wszystkich popularnych ) utworów muzycznych, prezentowanych w stacjach radiowych i telawizjach całej Europy. Nikt na to nie zwraca uwagi, no bo i jakże ma zwracać uwagę na czerń, ślepiec…? Ludzie wyprani z wartości, którym odebrano ( bądź sami odrzucili ) Boga, nie są w stanie rozpoznać Dobra i zła, zauważyć różnicy. Oni łykają wszystko. Mają pieniądze, więc dodatkowo ten ‚muzyczny’ przemysł, systematycznie ich okrada, nie oferując już normalnej muzyki, ani jakiegokolwiek wyboru, poza dziwkami szatana i ogólnym upadkiem.

Stacje muzycznych telawizji, z MTV na czele, dawno już nie są stacjami muzycznymi, a 24 godzinnymi blokami deprawacji, nadającymi wprost i bez żadnego kamuflażu przekaz sataniczny. Ludzie i tak już nie myślą samodzielnie, nie zwracają więc już uwagi na nic zupełnie. Jest jak jest – ‚myślą’. Skoro tak jest, to widać ‚taki jest dziś świat’ – ‚kojarzą’…

Ciężko jest pisać i mówić o demonicznym opętaniu całego świata non stop, mając do dyspozycji tylko jedno serce i jeden mózg. Trudno bez przerwy klepać teksty z różnych dziedzin, bo i palce od tego puchną, zdziera się farba na przyciskach klawiatury starego laptopa. Niemniej, dziwki szatana ( ja je tak nazywam, ale tym w samej rzeczy są! ), naprawdę są namolne, choć w moim przypadku, efekt osiągnięty jest całkowicie odwrotny od zamierzonego. Ja, zamiast słuchać muzyki pop i oglądać telawizję…No nie mają do mnie podjazdu w każdym razie:)

I znowu – niemniej jednak ( heh ) na topie dzisiejszego pop, ciągle i nieprzerwanie trwają, wyradzają się coraz to nowe, stare i młodociane kurewki. Jest ich pełno, a co jedna to większą kurwą jest.

Byłoby to pocieszne, gdyby nie miało tak dramatycznego wpływu na tzw. ogół ludzi.

Jakaś Miley Cyrus…Nie muszę słuchać przekazu, by wiedzieć jaki on jest. Pełno tego ostatnio wszędzie, ale ja ‚wyłanczam’ i jest spokój 🙂

Natomiast przekaz suk, których kilka linków i analiz wklejam pod spodem, jest już jasny i szczekany wprost. Takie zaprzedane kreatury jak Rihanna, Beyonce, Kesha i wiele innych, należałoby wprost odwieźć do egzorcysty. Tyle że nie znam się na tym aż tak, nie wiem więc, czy w ogóle jest sens…? Pewnie byłby, gdyż Bóg Jest Miłosierny.

Rzeczywistość w świecie pustki wygląda jednak tak jak poniżej. Sztuczne i fasadowe królestwo szatana, już teraz ‚panuje’ nad zidiociałym światem, krzycząc wszędzie i zawsze, że zło jest dobre, a Dobro złe, nudne…Jest to klasyczne odwrócenie pojęć, a klasycznym ‚mistrzem’ klasycznego, metafizycznego i założycielskiego odwrócenia pojęć, jest szatan – szef tych dziwek, które poniżej wyśpiewują mu hymny. Bezrefleksyjne społeczeństwa potępieńców, przyjmują ten przekaz za ‚dobrą’ monetę, tym samym sprzedając się. I to nawet nie za trzydzieści srebrników, a za darmo! Za kłamstwo…

Którego starym jest ten sam cwel z piekła, który nas wszystkich oszukuje mniej, lub bardziej.

Powiem ci tak ‚monster’: Prędzej, czy później, zostaniesz strącony i unicestwiony przez Chrystusa, a twoje zabiegi nie zatrują mojej duszy, w stopniu takim jakbyś chciał. Dziwki twoje spłoną w ogniu i ty spłoniesz…Może i wcześniej cały świat spłonąć, ale zwycięski Jest i zawsze Będzie Krzyż Chrystusowy!

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu! Teraz i Zawsze i na Wieki Wieków! Amen!

Goły

P.S.

Poniżej, naprawdę pierwsza lepsza próbka działalności wyznawców porażki ( bo zło przegra! ) w show biznesie. Ku przestrodze i ku refleksji…Może choć jedna osoba się zastanowi…?

Kesha: ‚Die Young’ – deklaracja satanizmu:

http://youtu.be/NOubzHCUt48

Rihanna: ‚Umbrella’ – demoniczne przesłanie:

http://youtu.be/2uyrOavCDV4

Rihanna: ‚Disturbia’, czyli ‚kochamy szatana’!

http://youtu.be/uaMJaE5zij4

Beyonce: ‚Single Ladies’ – zaproszenie dla złego:

http://youtu.be/j4k34CosS2k

Illuminati w przemyśle muzycznym:

http://www.youtube.com/watch?v=em-5kpTUHqU&list=PLXZLTtokVCCXNnLlZfaKMJvIIcgDM7PiU&feature=share

Reklamy