Parle wu france, czyli kokaina, hotele, burdele

ObrazekBrak mi słów jest na postawy niektórych ludzi i brak mi słów na cały ten zjebany, obrzydliwy system, który nie licząc się już z niczym i nikim, dąży do jawnego zniewolenia ludzi, oraz osiągnięcia najprymitywniejszych korzyści materialnych.

Ludzie systemu, jeszcze czasem miotają się od bezczelności, arogancji, do prób nie tyle tłumaczenia, co zrobienia innym ludziom z mózgu wody, przy pomocy manipulacji public relations. Jeszcze czasem – acz bardzo rzadko! – Tusk stanie przed kamerą, próbując dukać coś kalecznie, nieporadnie i z grymasem zatwardzenia na pysku. Jeszcze ‚Komorowski’ ( dla tych co nie wiedzą jeszcze dlaczego cudzysłów..? – gdyż w rzeczywistości to nie jest żaden Komorowski, tylko Szczynukowicz, potomek bolszewickiego sałdata, wziętego do polskiej niewoli w czasie Wojny roku 1920 ), tonem nakręcanej kukły wypowie jakiś elaborat z kartki. Jednak generalnie to oni już, że tak powiem ‚się nie pierdolą’, gdyż wybawienia i ochrony, szukać będą nie w Prawdzie i stanięciu w pokorze przed narodem, skrusze, a w obcych jednostkach policyjnych i wojskowych, na których działanie i pobyt w Polsce, właśnie podpisał zgodę ten zbrodniczy renegat ‚Komorowski’!

I dziwne jest bardzo w tym kontekście i takiej sytuacji, że pomimo tak wielu krzywd i wręcz wyniszczania fizycznego polskiego narodu, tenże naród w jakimś tam procencie, woli gardłować na rzecz U-krainy i tam mających miejsce wydarzeń, zamiast zająć się własnym losem, wziąć go w ręce – tak jak Kosynierzy trzymali kosy!

Ale nie! Lepiej – bo głupiej i łatwiej! – jest ‚srać’ się nad U-krainą!…Która solidaryzuje się i owszem, ale ze Stepanem Banderą, dywizjami SS i Hitlerem. U-krainą, która zaraz ma być przejęta przez żydowski kapitał, zrujnowana i zwasalizowana przez Niemcy!

U-kraina, która wygląda tak: 

Obrazek

Jednak w sumie to chciałem poruszyć inny wątek dziś. Ten dotyczący systemu i jego ludzi w Polsce, oraz ludzkiej próżności, bezczelności. Zbliżają się wybory do parlamentu unii eufaszystowskiej i w związku z tym, różne szczurki i kurwy, lgną do tego szamba, gdyż tam im będą wypłacać ogromną dietę. Będą żyć na Zachodzie i nie robić nic, prócz żarcia w dobrych restauracjach, picia, ruchania dziwek i udzielania z rzadka, jakichś wywiadów do ‚polskiej’ telawizji.

Także ruchanie brukselskich dziwek i drogie restauracje – otóż i sedno ideału unii eufaszystowskiej!

Kokaina, hotele…burdele – oto jak górnolotne ideały sięgnęły – nie, nie bruku – ustami na klęczkach, żydowskiego, rzezanego kutasa!

Jak się nie podoba, nie czytać!

Kłębią się teraz te wszystkie kurwy w Polsce, by od niewolników nieświadomych świata, ani własnego człowieczeństwa, otrzymać mandat, tzn. przepustkę do wielkiego burdelu. Niewolnicy zaś, ‚bronią’ biednej U-krainy! O własnej Ojczyźnie nie pamiętają!

Z list partii startują różne indywidua. Pedalski i konfidencki Ruch Narodowy nie ma nic wspólnego z polską ulicą i ulicznym ruchem narodowym ( który dominują odważni kibice! ) – kompromituje się sam na każdym kroku, dodatkowo wystawiając na listach jakichś grubych buców o aparycji parobka. Jak ten jakiś tam Chruszcz, czy inny owad…Dla niego zdjęcie z Bosakiem jest powodem do dumy, heh…

No dla mnie też by było…gdyby tenże Bosak klęczał na kolanach i śpiewał ‚Bałtyk Gdynia King!’ 😉

Takiż to jest Ruch Narodowy, którego przedstawiciele są milicyjnymi kapusiami ( jak Kowalski ) i otwierają drzwi do członkostwa w nim dla czarnych, pedałów, etc – czyli ewidentnych nie Polaków!

…Co nie znaczy, że mają się teraz radować bezmyślni zwolennicy PiS, bo na przykład taki Brudziński, czy Czarnecki, to już jest przykład chamstwa i bucostwa dużo większego kalibru. Pamiętam jeden sponsorowany przez tych panów wyjazd w obronie Telewizji Trwam do Brukseli…Heh…No dobrze, może nie w tym tekście to rozwinę…

Mówię o bezmyślnych zwolennikach PiS i równie bezmyślnych fanach RN, gdyż są też ludzie zdolni do myślenia samodzielnego i refleksji. Fakt, iż jednak deficytowi.

Natomiast głupcy pomagają świniom w życiowym ustawieniu się i dopchaniu do chlewu – a takim czymś właśnie jest ‚parlament europejski’ i cała unia eufaszystowska w ogóle.

Nie wiem ile procent tych idiotów w polskim post (?) narodzie istnieje, a myślę, że pokaże to frekwencja wyborcza do euparlamentu…10%…?

Parle wu france…kurwa jego w dupę jebana mać!!!

…Nie wiem dlaczego powyższe napisałem…? Wybaczcie, jestem trochę nienormalny ;)…ale za to nie jestem kurwą!

Tak jak Wenta, którego szanowałem…I tak jak Jędrzejczak, której i tak nie szanowałem.

Te dwa osobniki, wymyśliły sobie, że swój ‚idealizm’ zaprezentują poprzez start do euwyborów. Żeby było dodatkowo całkiem obrzydliwie, startują z list PO!

I komentarzem może być tylko wulgaryzm…No bo jak tu komentować skrajną bezczelność, brak wyczucia i oportunizm przekraczający wszelkie granice przyzwoitości…?

W czasie gdy wszystko się wali, Polska jest wykończona i sprzedana wrogom przez targowiczan z PO! Która to partia w świadomości post(?) narodu, kojarzy się jako najgorsze męty, robactwo, złodzieje i zdrajcy…!

Teraz właśnie Wenta i Jędrzejczak ( zapewne jeszcze inni ) wymyślili sobie, że wstawią swe mordy na wyborczy plakat i ‚ujadą w pizdziec’ – do Brukseli!

Nie wiem, czy znajdzie się w całej Polsce jeden skończony idiota, który uwierzy w cień dobrych chęci i jakiekolwiek wyższe motywacje ze strony tych kreatur…?

Nie wiem jak działa ta cała wyborcza maszynka, ale nie zdziwiłbym się, gdyby okazało, że głosują tylko rodziny i kumple, plus doliczona ‚na automacie’ pula z przekrętu.

Przekręt jest przecież jakby czynnikiem oczywistym w codziennym życiu w Polsce!

Ale przeciwko temu nikt jakoś nie protestuje. Nie rzuca się na posadzkę, nie płacze, nie robi grafik – tak jak to ‚mądrzy’ czynią a propos U-krainy.

Wenta był człowiekiem…

Był…?

Okazał się kurwą.

A ja nie mogę się przyzwyczaić do życia w burdelu, wśród kurew…

Ciężko jest także żyć pośród osób specjalnej troski, tzn. ludzi, którzy nie są świadomi świata i rzeczywistości w jakiej żyją…czyli tak mniej więcej 80 % populacji.

Na Zachodzie to jest 99 % – by może kogoś trochę pocieszyć 😉

Parle wu…ech…

                                                                                                                                Goły

Reklamy