Choćby i czterdziestu czterech!!!

ObrazekPotrzeba oczyszczenia Polski z ruskich śmieci jest niezwykle paląca, a kraj nasz jest w chwili obecnej kompletnie zdemolowany przez renegatów, jawnych rusków i utajnionych agentów wpływu…

Zresztą nie tylko o ruskich cweli tu chodzi, bo przecież nie zapominajmy o Germanach i stale nienawidzących Polski najbardziej Żydach. Póki co większość Polaków sobie smacznie śpi, ale to w końcu nie większość, a właśnie mniejszość zawsze zmienia świat swą gotowością do poświęcenia w imię Miłości. Nie ma co za bardzo w takim razie przejmować się skretyniałą większością, a prowadzić działalność w sposób zdecydowany i bezkompromisowy, zgodnie z wartościami i polską tożsamością, dziedzictwem.

Szczególnie zwracam uwagę na tę ideową bezkompromisowość, gdyż dziś w Polsce wiele pada głosów relatywizujących, lub wręcz zakłamanych, jakie są według ich autorów potrzebne w walce o Polskę. Dla mnie to jest żydokomunistyczne pierdolenie i mówię to od razu, na wstępie.

Bezruch intelektualny polskiego społeczeństwa, niestety zaowocował wypłynięciem na szersze wody niejakiego Sakiewicza i jego ( w większości, bo nie w całości – przyznaję ) zdegenerowanego towarzystwa. Od kilku już dobrych lat pełno jest tego gościa wszędzie, a jego mentorski ton, ma niby sugerować ludziom, że tylko on i jego punkt widzenia, są tożsame z polską racją stanu i celami. Głupi się na to łapią, a tłumy staruszek i nawiedzonych morowych chłopów w księgarni ‚Gazety Polskiej’, bezrefleksyjnie i z uwielbieniem słuchające swojego guru, właśnie świadczą o drętwocie umysłowej…No ale cóż, tak jak mówiłem – nie oni, nie tacy ludzie poczynią w Polsce zmianę.

A propos zmiany i ludzi zdolnych, z charakterem, którzy mogą dać radę – Sakiewicz pierdoli głupoty o pomocy dla U-krainy, zapomina/nie zauważa morza banderowskich flag i totalnego zbydlęcenia tzw. narodu u-kraińskiego, notorycznie w niewybredny sposób obraża patriotów mających inne od niego zdanie – kibiców i narodowców; natomiast ci właśnie kibice, nic sobie nie robiąc z zakłamań redaktorka, właśnie rozpoczęli piłkarską rundę mocnym i prawdziwym uderzeniem!

Podczas gdy U-kraińcy mordują się bez litości i tłuką, krzyżują orły i szczekają o topieniu we krwi. Podczas gdy Sakiewicz pluje na Pamięć Ofiar Wołyńskiej Rzezi, obraża księdza, który tych Ofiar czci broni, kibice na stadionach tworzą wielkie i wspaniałe oprawy, których przekaz i medialny zasięg są tak wielkie, że boją się ich komuniści, tak samo jak bali się Niezłomnych Żołnierzy! Tak jest ludzie – boją się tak samo!

Oportunistyczny kundel szczeka, a trybuna we Wrocławiu płonie wielkim napisem ‚Wołyń’!!!

Śmieć obraża, a w Kielcach ‚Panny Wyklęte’!

Wildstein robi ‚karierę’ na miarę jego osobowości, a w Warszawie ‚Wieczna Chwała Zmarłym, Hańba Ich mordercom’!!!

Przełożenie takiego przekazu i tak prostych, honorowych zasad na młode pokolenie, jest wręcz nie do opisania! Kłamcy przegrali wojnę o polską młodzież i to jest fakt, cokolwiek by nie wymyślił już Owsiak, czy inna dziwka!

…A Sakiewicz swoje…!

Dziś na swoim portalu, którego nazwy już tu więcej nigdy nie podam, ani nie zamieszczę linka, ten człowieczek mały, swym jak zwykle egzaltowanym sposobem pisania patetyzmów, oznajmił że w sprawie U-krainy potrzeba ‚zmobilizować ciała unijne’, dozbroić za polskie środki u-kraińską armię, oraz ‚eliminować pożytecznych idiotów pracujących dla Moskwy’…czyli nas, narodowców!

Pomijam całkowity bezsens i nierealność tychże ględzeń – no bo jak sobie ten żydzio wyobraża ‚mobilizację ciał unijnych’…? Może chce zmobilizowac prostytutki z Brukseli ( nie, nie te z ‚parlamentu’, te z dzielnicy burdeli ) do działań na rzecz U-krainy…?

Jak chce ‚dozbroić armię u-kraińską’? Może Owsiak urządzi wielkąwchujorkiestrę…?

I pozbierają pieniądze na wzmocnienie armii naszych wrogów, tak by ci w przyszłości mogli tym łatwiej powtórzyć to,co uczynili na Wołyniu…?Tym bardziej, że ‚dzięki’ działaniom zdrajców Tuska i ‚Komorowskiego’, Polska już żadnej realnej armii nie posiada! Może Polską Armię dozbroić co…?

Tak więc już pominę te wszystkie czynniki, koncentrując się na bezczelności tego pachołka z Warszawy, który w tak obcesowy sposób i z wielką pewnością siebie, promuje działania jednoznacznie wrogie naszej Ojczyźnie, lub całkowicie bezproduktywne.

Polska racja stanu i Prawda w ogóle, absolutnie, jest taka, że posiadamy zaciekłych wrogów, którzy w przeszłości poczynili nam tak wiele piekielnych okrucieństw, że w żadnym sensie nie może być mowy o zapominaniu tychże kaźni. Tym bardziej że żadnych znamion skruchy nie widać! Przeciwnie – nasi nienawistnicy ( Rosja, Izrael, Niemcy, U-kraina ) nasilają swe wrogie działania, szerząc coraz bardziej hipokryzję, kłamstwo zwykłe i bezrozumną nienawiść, działanie na szkodę.

Wobec tego wszystkiego, Sakiewicz proponuje przejście do porządku dziennego, ‚zapomnienie’! Nie ma sprawy i nie było! Nie ma banderowców na zachodniej U-krainie i nie było…!

Tylko że zaraz się okaże że są i – nie Daj Boże! – Polacy znowu ponoszą ofiarę z ich łap! Wtedy Sakiewicz co powie…? Sorry, takie miałem przywidzenie…?

Pojawiła się szansa na powrót Lwowa, ale niestety Polska nie posiada niepodległego rządu, który mógłby prowadzić niezależną politykę. W zamian głaszczą ukrainnych rezunów po zmierzwionych łbach. Ci zaś tylko czekają, by ‚Lachów’ ponownie móc rżnąć! Sakiewicz staje z nimi w jednym szeregu i będzie mu to zapamiętane.

Nic z powyższego nie sugeruje zarazem, że mamy tolerować ruskie gwałty na innych narodach. Absolutnie nie! Ruska, mongolska dzicz, jest na zawsze wrogiem Polski i w naszym interesie jest, by tych bydlaków osałabiać jak tylko się da! Niechaj więc rżną się z rezunami do upadłego. Polacy w tym czasie, powinni się wreszcie skoncentrowac na budowaniu struktur obrony cywlinej, zmienie świadomosci na tę realną – by wiedzieć, że być może ‚wojna tuż za progiem’! Polacy w tym czasie powinni jak najszybciej obalićsiłą nierząd Tuska, ‚Komorowskiego’ i rozpocząć budowę Wolnej Polski, Która będzie w stanie prowadzić politykę polską, jaka z kolei jest naszym jedynym gwarantem na przetrwanie! Gwarantem i obowiązkiem!

Jesteśmy Polakami i mamy polskie obowiązki!

Sakiewicz nie wiem kim jest, ale sprzyja katom naszych Przodków, co samo w sobie jest już obrzydliwe i dyskwalifikujące!

Polska Historia jest zaś Historią metafizyczną, gdyż opartą na osi walki Dobra ze złem ( nie tak jak w innych krajach, grą przeróżnych interesów ), i dlatego my, Polacy nie będziemy wybierać pomiędzy sojuszami z naszymi wrogami. My po prostu będziemy z nimi walczyć! Choćby ich było nie czterech, a czterdziestu czterech!!!

Bogurodzica Dziewica, Bogiem Sławiena Maryja…!!!

 

Sakiewicz nie rozumie tego, że ludzie i narody posiadają moralność i zasady, którymi kierują się w swych działaniach bezkompromisowo…bynajmniej powinny. Akurat Polska taka właśnie jest.

Tylko że Sakiewicz tego nie rozumie, co z kolei daje wiele do myślenia na temat jego systemu wartości…!

Jednak nie ja będę o tym myśleć.Mam ważniejsze sprawy…

                                                                                                                                   Goły

Reklamy