Szachownica

ObrazekPękają okowy kłamstwa, a zbrodnia coraz częściej jest nazywana po imieniu. W różnych rejonach świata ludzie mają dość politycznej poprawności, a jawne barbarzyństwo nie daje już rady w ukrywaniu swego prawdziwego ( piekielnego ) oblicza. Stajemy wprost i twarzą w twarz, z coraz mniej zawoalowanym obliczem rzeczywistości i żadne media już nie posuną się o krok dalej. Nie poruszą się, gdyż granica śmieszności została przekroczona. Kłamstwo przegrywa.

Tak jest we Francji, gdzie nie krzyczy się już głośno i bezmyślnie o ‚rzeszach sfrustrowanej młodzieży’, gdy mowa jest o konflikcie kulturowym i destrukcji ze strony zamieszkujących ten kraj muzułmanów z Afryki. Anglia budzi się również, choć nie wiem czy nie za późno…U-kraina…?

Mnie nie obchodzi…

Natomiast znakiem czasów jest wyczerpany kredyt zaufania w stosunku do rządów.

Kłamstwo przegrywa.

Kłamstwo chciało oszukać masy ludzi, również przy okazji imprez sportowych, a medialny świat w tym ochoczo pomagał…

Do czasu…

Ruscy szachiści grający nieprawdą od samego powstania ich antyludzkiego państwa/imperium zła; i teraz z uporem ( acz bez realnych szans ) próbowali przedstawić swoją ‚prawdę’, a właściwie ‚komsomolską prawdę’ – czyli jej przeciwieństwo, starając się rysować ruski obraz świata kolorową ( jak jaskrawy makijaż u-kraińskich dziwek ) kredką, z okazji Igrzysk Zimowych w Soczi.

Niestety ( szczęśliwie! ), rozdźwięk pomiędzy ‚cywilizacją’ turańską, a cywilizacją łacińską, jest tak wielki, iż rusek swego mongolizmu ukryć nie jest w stanie – a próbuje to czynić przy użyciu mongolskich metod – co jest pocieszne 🙂 Kible zbiorowe w olimpijskiej wiosce, są ‚piękną’ kwintesencją tego mongolstwa naszych ‚braci’ ‚Słowian’.

Wczoraj nad ich kałmuckie łby powróciła Szachownica!

Dziś zagrano Hymn Polski i tak się złożyło, że akurat w dniu 10 – go, czyli miesięcznicy Zbrodni Smoleńskiej.

Nie ma przypadków, są tylko znaki, a skoro Znak polskiego lotnictwa wojskowego powrócił nad ruską ziemię teraz…!

Kamil Stoch na ich igrzyskach, stanął dziś na najwyższym stopniu podium, a z ich głośników poleciał nad niebo Mazurek Dąbrowskiego!

‚Jeszcze Polska nie Zginęła…!”

Nie Zginęła i nie Zginie!

Szachownica powróciła do świadomości zakłamanego świata, a jest tą samą, która znaczyła angielskie niebo podczas Bitwy o Anglię. Tą samą, która wymalowana na burcie TU – 154…!

Wiem że to tylko sport, ale niestety jest tak, że dziś polityka dzieje się na każdej płaszczyźnie, a świat mediów i możliwości przekazu…poziom kłamstwa z drugiej strony, są tak przeogromne, iż ‚incydent’ z Kamilem i jego zwycięstwo, są dla mongołów z Rosji po prostu ciosem, kolejnym przegranym starciem z Prawdą…Która zwycięży.

Zakłamany świat też nie będzie mógł przemilczeć…I tak krok po kroku Prawda przebija się do świadomości!

Małe sprawy, duże sprawy. Codzienność. Codzienna praktyka…Oszalały z nienawiści do Polski Hartman, machający łapami na jakimś spędzie pseudopartii, jest osobnikiem tak żałosnym i skończonym, jak skończone są możliwości kłamstwa. Pętla się zaciska, powietrza brak…I jest tak jak we fraszce Krasickiego ‚Czapla, Ryby i Rak’, o zdrajcy potajemnie wyniszczającym swoich współbraci:

‚Padła nieżywa,

Tak zdrajcom bywa!’

Już coraz mniej ma do zaszczekania TVN.

Spada sprzedaż ‚Wyborczej’.

Tusk marszczy swą mordę kłamcy i nikt nie wierzy…

‚Komorowski’/Szczynukowicz…Nie pomógł zgolony wąs…

A Szachownica jest Symbolem!

A Wyklęci są Wzorem!

Nic już nie zrobią, nie są w stanie! Polska młodzież nie chce Che Guevary, gdyż wielbi Rotmistrza! I to bez nauczania w szkole, której przecież de facto nie ma…

Wytłuczone okna w TU – 154 i wieloletnie już kłamstwa nie pomogły!

Nie mówcie mi, że wzruszony Kamil i Szachownica na jego kasku, nie oddziałują na ludzi i nie budzą Pamięci, potrzeby Prawdy…?!

Cóż, ta Szachownica – jak Las Birnam z ‚Makbeta’, są dla zdrajców Polski zabójczym memento…

Strach skrapla im czoła, poci ręce…Bezsenność i coraz prymitywniejsze kłamstwa…Desperacja…

Czekajmy spokojnie, ale z determinacją. ‚To’ już wkrótce przemieni się w pył, zawali.

Dziś cały świat musi (!) dostrzec Szachownicę, która jest Biało – Czerwona!

                                                                                                                                    Goły

Reklamy