Jak dziwkę…?!!!

ObrazekGroteska, surrealizm – albo nadrealizm – polityczny, społeczny, historyczny…Uczymy się od Historii…tego że nigdy, niczego się nie nauczyliśmy. Każde pokolenie niesie swój krzyż i każde kolejne z radosną naiwnością przystępuje do konsumpcji swej własnej martyrologii. Z uśmiechem na twarzy i przekonaniem że życie jest piękne, a przyszłość jeszcze lepsza niż dziś…Kto na to patrzy z boku, a potrafi patrzeć, ten uśmiecha się sam do siebie i jest to uśmiech gorzkiej refleksji.

Widać Historia musi pisać się dla pokoleń wciąż od nowa, a to znaczy że dzieje się ‚po coś’, a Pan Bóg daje nam te lekcje byśmy mogli mieć szansę na świadomość zdobytą w boju walki Dobra ze złem, w którym sami wybieramy strony i hufce…Po to jest Historia…

Najnowsza uczy nas i jest nauczycielem wymagającym…My zaś – jak do tej pory – nie wykazujemy talentów, ani determinacji, ale być może charyzma nauczyciela przełamie te bariery.

Historia Polski jest ikoną walki o Wolność, Prawdę, wartości i Honor. Nauczyciel wymagający i taki, pod którego spojrzeniem twardnieją charaktery i rośnie motywacja u nawet najbardziej leniwych uczniów…Poczekajmy…’Coś być musi…Coś być musi do cholery za zakrętem!’ – jak śpiewał Przemysław Gintrowski.

…Choć zanim w niego wejdziemy, proponuje uważnie rozglądać się dokoła, gdyż dzieją się sprawy kluczowe!

Jakie kluczowe kurwa!!! Przecież właśnie za kilka dni Polska zostanie nie tylko upokorzona, ale rozpocznie się jawny proces likwidacji polskiej państwowości! Fakt renegacko – kuriozalnie niedopuszczalny – tj. obrady parlementu obcego ( WROGIEGO! ) państwa na terenie Rzeczypospolitej, na Zamku Wawelskim (!!!) jest kryminalną zbrodnią przeciwko narodowi polskiemu, a zdrajcy jawni, przykładający swe czerwone łapy do przejmowania naszego państwa przez wrogów, powinni natychmiast zostać w gaciach wywleczeni na trotuar, zaś gałęzie ugiąć się w mroźnym, zimowym powietrzu!

…Nie uginają się, ale – jak mówił ksiądz na Pielgrzymce – Walczcie z ufnością, co przełożyć można na podtrzymanie nadziei i niezłomną Wiarę w to, że Historia jest ‚po coś’. A skoro jest, to znaczy że Królowa Czuwa i nie musimy…

Musimy odmawiać Różaniec! Paść i leżeć krzyżem przed Jej Wizerunkiem i prosić o pomoc teraz!!!

Wszystko co się stanie, ma nadejść i nie bez sensu nadejdzie, ale od nas zależy los Ojczyzny.

Faktem jest mająca miejsce agresja i wrogie ataki z wielu stron, które wątpliwości nie pozostawiają, co do celów i planów międzynarodowej żydo-hitlerowsko-bolszewicko- nihilistycznej hydry.

Robią dla siebie gale nagród – ‚literackich’, ‚artystycznych’. W swoim własnym targowickim kurwidołku, świętują pierwsze kroki obrzydliwego potworka judeopolonii, jaki od zawsze był ich planem, wspólnie i w porozumieniu podjętym zamiarem.

Mamy do czynienia ze śmiertelnym wrogiem, który chce nas zamordować! Zamek Królewski na Wawelu jest symbolem polskiej narodowej dumy i całej Historii Wielkiej Rzeczypospolitej!

Za kilka dni cała ta duma, dziedzictwo pokoleń, cała nasza Historia, zostaną potraktowane jak dziwka w burdelu…!!!

I nikt tego Polakom nie zakomunikuje w mediach! No bo po co…

Rzućcie okiem na poniższy link/list:

http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/post/104883,list-otwarty-do-prezydenta-rzeczypospolitej-polskiej-w-sprawie-obrad-zydowskiego-knessetu-na-polskiej-ziemi

                                                                                                                                  Goły

 

Reklamy