W Imieniu Rzeczypospolitej, za zdradę Ojczyzny…!

Image‚Pękają w szwach papierowe tamy, kłamstwa ITI i Agory’ – jak śpiewał ktoś…

I innych mediów i całej tej zakłamanej rzeczywistości tamy padają, a obraz prawdziwy wydobywa się na powierzchnię narodowej świadomości. Jest to wielkie zwycięstwo polskiego narodu i Prawdy!

Jest już teraz faktem, że ściema o nazwie ‚III RP’ nie przeszła i pomimo ponad dwudziestu lat terroru i psychicznego gwałtu, ludzie w Polsce i cała wspólnota, podnoszą się teraz do samodzielnego życia. To jest pierwszy krok – to odzyskanie godności, która jest zamknięta w świadomości. Polacy odzyskują świadomość i tylko kwestią najbliższych miesięcy, wydaje się być runięcie tej lawiny!

Bo krok po kroku jest pokazywana Prawda.

Bo ‚Szechter przeproś za ojca i brata’.

Bo ‚Boże Chroń fanatyków’.

Bo ‚ Za naród sprzedany piekło cię pochłonie’.

Bo ‚Litewski chamie klęknij przed polskim panem!’.

Ostatnia oprawa z wiszącymi na drzewach komunistycznymi zbrodniarzami/zdrajcami.

Wszystkie książki o Wałęsie pisane przez normalnych historyków i dziennikarzy.

Teraz jeszcze ‚Resortowe dzieci’ – pozycja już przed oddaniem do sprzedaży bijąca rekordy popularności…a jakże zaciekle zwalczana przez te hieny, które próbują ukryć Prawdę, by zamaskować swoje antypolskie skurwysyństwo!

Tama pada! Łamie się! Syczy i z hukiem wali im na łby!

To jest już fakt ludzie!

Chcieli złamać i upodlić polską młodzież, ale ta się nie dała!

Młode chłopaki i dziewczyny poszli na stadion, a tam ich nauczono Historii!

Poszli na trybunę i tam nauczyli się przyjaźni i oddania!

Nauczyli się poświecenia i bezinteresowności.

Na trybunie i w grupie rówieśników z jednej ekipy, poznali Pamięć o przodkach i odruchy serca – takie jak właśnie pomoc polskim Weteranom na Kresach ( które koniecznie musimy odzyskać! ), akcje pomocowe dla domów dziecka i schronisk dla zwierząt…

Poznali też milicyjne skurwysyństwo! Nauczono ich bólu…ale i odwagi. Zasad nauczył ich obraz kreatur w milicyjnych mundurach ( na szczęście już te kurwy nie noszą Orła na kaskach! ) poniżających młodych ludzi za patriotyzm. Wycelowane lufy kundli podłego systemu drugiej targowicy pokazały im Prawdę.

Człowiek samotnie śpiewający Hymn, tuż przed frontem tych opancerzonych kreatur walących zomowskim zwyczajem pałami o tarcze, pokazał nam wszystkim z kim mamy do czynienia.

‚No strzelaj do Polaka!!!’ – tak mówił jeden z nas pod Kopcem, wtedy gdy te dziwki aresztowały jednego z nas pod pedalskim, okłamanym zarzutem! Te gestapowskie indywidua wyciągają broń i mierzą do młodych Polaków na ulicy!

Miejcie tego świadomość ludzie, gdy już niedługo będziemy na nich urządzać polowania! Te śmiecie muszą zostać wyłapane i raz na zawsze postawione poza nawias narodu.

Każda szmata milicyjna, która brała czynny, logistyczny, lub sprawczy udział w prześladowaniu polskiej młodzieży, musi zostać wypluta i pozbawiona wszelkich praw! Tak musi być, byśmy odzyskali naszą Ziemię!

Tama pęka, a zdrajcy boją się i tracą rezon. Szczury i ich szczurzy rodowód, już zostały ujawnione, a proces ten przecież dopiero teraz kula się niczym śnieżna lawina – narasta.

Urośnie jak ten gniew poniżonych ludzi. Jak bezsilność i rozpacz tysięcy Polaków, które musiały wyjechać z Ojczyzny! Jak ponury obraz zdemolowanego polskiego przemysłu. Jak to samo tyczące polskich szkół i edukacji. Umierający ludzie pozbawieni opieki zdrowotnej i okradzione miliardy złotych z funduszu OFE…

Tama pęka, a ludzka godność bierze górę nad strachem i bezrefleksyjnością.

To nie Sejm, a ulica będzie ustalać nowe zasady i wspomnicie to co mówię.

Szczury muszą zostać wytrzebione co do sztuki i to ogniem!

Wypalić podłą pamięć o tych bydlakach. Odebrać im wszystko. Łącznie oczywiście z polskim obywatelstwem. Napiętnować całe rodzinki, tak by noszenie konkretnych nazwisk, łączyło się z nieopisanym wstydem!

Uczyć! Uczyć Historii! Inka, Rotmistrz, Łupaszko, Ogień, Zapora i Inni – to oni muszą mieć pomniki w naszych duszach na wieczność! To oni muszą mieć pomniki w polskich szkołach!

Te pomniki już rosną i stają się monumentem na naszych oczach!

A tak bardzo komunistyczni gestapowcy chcieli zabić o Nich Pamięć!

Teraz ta Pamięć zabije ich, podniesie Miłość i szacunek w polskim narodzie – na ołtarze!

Przyzwoitość, Przyjaźń, Honor, Miłość Ojczyzny – są naszą Zbroją i na zawsze już zostaną w narodowym bycie. Ku jego podtrzymaniu i ku pochwale zwykłej, Boskiej Sprawiedliwości, tu na Ziemi. Ku Chwale Ojczyzny!

Nikt się już nie boi wyciągać Prawdy na dzienne światło, a Wałęsa zaraz straci imię na gdańskim lotnisku. Nikt nie będzie się bał wyciągać tych bydlaków z ich nor. Stawiać przed polskimi sądami i sądzić za zdradę Ojczyzny!

Teraz kurwom zgotujemy los zasłużony! Boją się i mają się bać!

Niech zimny pot zdrajcy i bezsenność, wieczna obawa, będą zawsze przy nich! Zawsze, aż do ostatniej chwili przed pójściem do piekła.

A ta ostatnia chwila niechaj nadejdzie jak najszybciej i niechaj każdy renegat w ostatnim błysku podłego bytu słyszy słowa:

W Imieniu Rzeczypospolitej, za zdradę Ojczyzny, skazuję cię na karę śmierci!

                                                                                                                               Goły

Reklamy