Za ‚Wujek’ i za wszystko – układu nie będzie!

ImagePamiętajcie ludzie, że dziś mija Rocznica zbrodni na polskich robotnikach, masakry górników w Kopalni ‚Wujek’.

16 grudnia 1981 roku, oddziały okupacyjne milicji, otworzyły ogień do strajkujących w kopalni, zabijając w sumie 9 osób. Stało się to nieomalże na oczach rodzin, gdyż wokół zakładu zebrany był tłum bliskich górników.

Komunistyczni kaci, rzeczywiści inicjatorzy i sprawcy tego zła, nie zostali do tej pory osądzeni, ukarani!!!

Nawet symbolicznie i nawet w mediach!

Kiszczak i reszta szubrawców, żyją ‚spokojnie’ ( cudzysłów bo przecież diabeł już czeka! ) w ‚czeciej erpe’ delektując się pozycją nietykalności…

Ludzie, co się z nami dzieje…?! Przecież tacy zbrodniarze powinni być tu i teraz, już, wywleczeni ze swych nor i osądzeni! Co się dzieje, że taka szmata jak Urban, pali polskie barwy narodowe i nic…!

Kto daje przyzwolenie na takie piekielne niegodziwości…?!

Kto? My dajemy! Polacy, godząc się na to bez reakcji. Bierność jest grzechem zaniechania, a brak sprawności intelektualnej i duchowej, spowodowany medialnym ogłupianiem od lat, nikogo z nas nie usprawiedliwia, ani nie zdejmuje z nas winy.

Wina jest, gdyż krew niewinnych wsiąkła w tę Ziemię wiele razy, natomiast nikt tej krwi do dziś nie pomścił!

To są sprawy moralnie bardzo proste, wbrew pozorom. Nie będzie nam nikt – bo nikt nie ma prawa! – odmawiać tego prawa do osądu zbrodniarzy i pokarania odszczepieńców. Żadna władza, ani żaden pseudo sąd, tego pseudo państwa, nie ma takiej władzy, by w sercu człowieka wygasić poczucie sprawiedliwości i chęć dążenia do Prawdy!

Zbrodnie komunizmu będą ocenione, a ich autorzy ukarani! Jeśli do tego czasu zalegną w grobowcach, zostaną z nich ich truchła wyciągnięte i pogrzebane pod płotem!

Potępieńców nie chowa się w poświęconej ziemi!

Pamiętaj Człowieku, że ci co dziś pociągają za sznurki i decydują o tym, co oglądasz w telawizji i jaka wizja świata do Ciebie dociera – to są ci sami ludzie ( albo ich potomstwo ), którzy 16 grudnia 1981 roku splamili swe i tak już zbrodnicze łapy, krwią Polaków!!!

Nie ma przebaczenia! Nie ma zapomnienia! Nie ma układu!

Drugiego Okrągłego Stołu nie będzie!!! Przyjdziemy po was, czerwoni bandyci!!!

                                                                                                                              Goły

Reklamy