O walce codziennej ze złem

ImageZbliżają się Święta Bożego Narodzenia ludzie, a oznacza to, że Narodził się Nam Zbawiciel, Syn Boży! Na świat przyszedł w ubogiej stajence, podczas gdy możni tego świata ścigali Go i chcieli zamordować! Widzicie, Pan Bóg Własnemu Synowi nie odmówił cierpienia, a Świętej Rodzinie zmartwień, goryczy, ogromnych trosk…by potem Ich wywyższyć!

Jakże jest ten przykład wymownym i jakże powinien nam dawać do myślenia, drogę wskazywać!

Czy może Pan Bóg powiedzieć nam jeszcze więcej, poprzez wymowne znaki i świadectwo Historii…?

Mógłby, bo On wszystko może, ale że traktuje nas jak osoby, daje szansę na zrozumienie Tajemnicy, a to zrozumienie jest ukryte w cierpieniu właśnie i walce z trudami życia. Wszystko co łatwe wartość na nikłą. Oczywista oczywistość.

Boże Narodzenie to Święto Rodziny i rodzin, a więc w tym czasie…ten czas jest po to, by być blisko. Tym bardziej smutnym jest faktem temat który znowu muszę poruszyć.

Od jakiegoś czasu, dzięki uprzejmym informacjom Pana Wojciecha Pomorskiego z Germanii, dochodzą do nas fakty dramatyczne, po raz kolejny obrazujące prawdziwe cele i okrutne metody, tak Germanii i Germanów, jak i tej całej faszystowskiej i szatańskiej unii.

Po raz kolejny Pan Prezes alarmuje! Polskie dzieci w Germanii są krzywdzone! Zabiera się je rodzicom i oddaje do germanizacyjnych przytułków, a dzieje się to bez poszanowania jakichkolwiek ludzkich uczuć! Nie mówiąc o tych ich hitlerowskich prawach!

Ja wiem od dawna czym jest unia faszystowska i nie mam złudzeń, ale dla tych, co dławią się ‚ukraińską rewolucją’ poddam pod rozwagę. Zresztą mnie U – kraina obchodzi tyle co…Obchodzi mnie zachodnia część tej ziemi, wydarta Polsce. Tak jak dzieci są wydzierane w Niemczech polskim rodzicom!

Poniżej kolejny opisany przykład, trójki małych dzieciaczków, zabranych w nocy polskim rodzicom przez ośmiu gestapowców! Niech Bóg chroni takich ludzi, jak Wojciech Pomorski, działających skutecznie ( bo wiele przypadków germańskiego barbarzyństwa udało się już zwalczyć i dzieci rodzinom przywrócić! ) na rzecz Dobra, Miłości i rodziny! Bo ‚polskie państwo’…jest przecież współwinnym w tej i każdej innej sprawie tyczącej prób likwidacji polskiego narodu! Tak, to właśnie jest cel i służy temu multum przeróżnych środków, m.in. germanizacja, przemoc państwowa.

W tej chwili jest tak, że sam naród i jego rzeczywiści przedstawiciele, muszą wziąć przyszłość naszego losu we własne ręce, na własne barki. Walka jawna, zbrojna, prawna, kulturowa, ekonomiczna. Świadomość która jest ścieżką do Wolności i Prawda która wyzwala. Samodzielne myślenie i pozostawanie jak najdalej od telawizora.

Okłamują nas ludzie! Nie mówią nam Prawdy, a kłamią! Chcą nas wykończyć, ale najpierw ogłupić, więc to w naszych rękach i sercach jest teraz Ojczyzna! To codzienność tej walki i walka toczona codziennie. Bez kompromisów, wycofań, zaniechań. Bez milczenia i odwracania się plecami! Tu i teraz chcą nas zamordować. Dokładnie tak jest i żadnej przesady nie ma!

I znowu muszę przypomnieć słowa Przysięgi NSZ, jakże piękne i jakże prawe:

‚Przysięgamy na honor, że w walce nie spoczniemy, póki Chwały Twojej Polsko nie odbudujemy’!

Niech Pan Bóg połączy wszystkie polskie rodziny na Święta i odbierze złu moc panowania nad światem!

A my nieśmy w pokorze Jego Słowo i nigdy nie zapominajmy, że nic nie jest ważniejsze!

Poniżej link nadesłany z Niemiec:

http://www.aferyprawa.eu/Ogloszenia/Berlin-zaproszenie-na-konferencje-i-rozprawe-9-12-2013r-Polskie-Stowarzyszenie-Rodzice-Przeciw-Dyskryminacji-Dzieci-w-Niemczech

                                                                                                                                Goły

P.S.

Widzicie jak dramatycznym doświadczeniem jest emigracja, wypędzenie z Ojczyzny! Życie wśród obcych, a często wśród wrogów ( tak jak w Niemczech ) doświadcza ludzi i piętnuje najgłębszym cierpieniem.

Marionetki zła zarządzające Polską, muszą zostać usunięte jak najszybciej i pokarane sprawiedliwie! Polskie dzieci są przez tych bydlaków prześladowane, a my im tego nigdy, nigdy nie zapomnimy! Amen!

Reklamy