Nie liczcie na układ!

ImageNiestety muszę znowu w tym samym temacie, gdyż okazuje się, że jacyś ludzie w ogóle zajmują się obliczaniem ‚szans’ tzw. ‚Polska Razem’ w wyborach, tudzież rozkminami ideologicznymi, czy ideowymi, jakie niby mają sens w przypadku tej ‚partii’.

Nawet jeden mój znajomy wysnuł wniosek, że to przecież program tworzy atrakcyjność partii, a nie kaliber nazwisk ludzi…nie ludzie w ogóle!

Nie? Nie jakość ludzi i ich charakterów decyduje? A to ciekawe kurwa…!

Bo jeśli mielibyśmy jednak skoncentrować się na osobach tworzących ‚nową partię’ i ich zaletach, tudzież osiągnięciach, to zawsze wyjdzie nam że ‚Polska Razem’ to zbiór miernot bez charakteru, które nigdy, ale to nigdy, nie sprzeciwiły się systemowi, natomiast zawsze i bez cienia zażenowania, ustawiały w kolejkach do następnych tworów partyjnych, mających po raz piąty i siódmy, zamaskować strach tego kurewskiego systemu.

Strach przed gniewem ludzi, Polaków! Strach przez rozwaleniem tego obrzydliwego, okupacyjnego molocha i strach przed karą! Po prostu…

Pamiętam jak ponad 2 lata temu, niejaki Poncyljusz został w kułak wygwizdany na Powązkach, podczas uroczystości Rocznicy Powstania Warszawskiego. Kibice wyrazili się jasno na temat takich mydłków – są to osobnicy z którymi nic nie można mieć wspólnego, gdyż zdradzają oni…

No właśnie – zdradzają!

Zdradzają szereg cech, które w przyzwoitym życiu normalnych ludzi, po prostu dyskwalifikują.

Najważniejszą z tych złych cech jest po prostu zwykłe kurewstwo. To są polityczne kurwy ludzie!

I nic mnie nie obchodzi, że ktoś się obruszy na moje określenia i słownictwo. To nie są ludzie całkowicie skompromitowani, a kurwy właśnie!

I konfidenci…

Taki ktoś sprzeda wszystko i wszystkiego się wyrzeknie, by osiągnąć jakieś swoje, malutkie, maluczkie celiki. Bo to nie cele są. To jest taki moralny i duchowy kaliber ludzików, że można by im zlecić na przykład wdrażanie jakiegoś programu w którymś z ministerstw Wolnej Polski – pod ścisłą kontrolą każdego dnia! Programu napisanego przez ludzi mądrzejszych i prawdziwie oddanych…choć szczerze powiem, że ja bym im niczego nie zlecił i nie pozostawił do wykonania – bo się brzydzę. Nie ufam, nie zaufam – to jakby jest jasne.

Naprawdę dziwi mnie że w ogóle ktoś na poważnie komentuje to coś! A w związku z tym, coraz bardziej ( na 100%! ) upewniam się, że jest tylko jedna grupa/środowisko w Polsce, która posiada polityczne wyczucie i w ogóle wyczucie jakiejś klasy, tego jak postępować.

Tą grupą są kibice. No i oczywiście uliczni narodowcy, ale to się jakoś pokrywa.

Także gdy będziesz miał Człowieku problem z wyłowieniem Prawdy i ustaleniem ‚swojego’ zdania, to poszukaj wokół siebie fanatyków ( poznasz ich po postawie, sposobie chodzenia, widocznej w ruchach pewności siebie i determinacji…po stroju wreszcie – nie jest nim kurwa garnitur! ), a oni zawsze Ci powiedzą kto jest ok, a kto jest zwykłym lamusem.

Wszystkich moich znajomych ostrzegam że mówię Prawdę i w związku z tym uczciwie teraz przyznaję, że każdego kto będzie się pozytywnie wypowiadał na temat ‚Polska Razem’ uznam za głupka lub osobnika złej woli.

A ‚Polska Razem’ spłynie w kiblu, tak jak i cała reszta okupacyjnego systemu! Nie będzie żadnych układów z wami! Nie będzie okrągłego stołu. Nie będzie kompromisów! Bójcie się zdradzieckie kurwy, bo wasz los jest przesądzony!

Powstanie Wolna Polska, a wasza niechlubna pamięć na zawsze wstydem na kartach polskiej Historii. Wy kurwy bez zasad, w garniturach!

I proszę nie obrażać mojej inteligencji kolejnymi próbami oszustwa nad skrajem przepaści! Ta przepaść nie jest dla nas, a dla was – zdrajcy, konfidenci!

                                                                                                                                Goły

Reklamy