Czasy jak każde, z tą różnicą że to od Ciebie teraz zależy!

ImageNie dziwię się sam sobie, że jestem ‚wkurwionym frustratem’ – ale zapewne dziwią się inni. Jednak tych wszystkich innych ja mam gdzieś, ponieważ tak samo jak oni dziwią się mojej postawie, tak nie dziwią się np. okradaniem OFE, czyli traktowaniem ludzi przez ‚władzę’ jak podludzi!

Oni się nie dziwią. Oni wszystko akceptują!

Może nie wiedzą, nie rozumieją życia. Nie kojarzą, że właśnie ‚państwo’ kradnie im ostatnie oszczędności, zupełnie tak jak Bierut przy okazji tzw. denominacji z lat bodajże 50 – tych.

W jaki sposób mam patrzeć na ludzi jak na ludzi, skoro oni sami pozwalają siebie traktować jak śmieci…?

A wiecie jak jest? To Wam powiem, narysuję.

Zasada jest taka, że ogłupiona większość, ma być właśnie taka, czyli tępa, pozbawiona wiedzy, świadomości, informacji o kraju i świecie. Po to jest TVN i od lat Wyborcza. Po to jest Wojewódzki, seriale, programy ‚publicystyczne’, jakim to mianem się określa seanse faszystowskiej propagandy jakichś Lisów, czy szmat Olejnik. Po to są wreszcie reklamy!

Pokazują biednym ludziom ( biednym bo głupim – to mam na myśli, a nie że biednym materialnie ) towar i możliwość kupna…Konieczność kupna!

Mózgi mikrocefali ( jak to często pisze Michalkiewicz ) ogarnia podświadoma (?) myśl(sic!): jak nie kupię to będę gorszy!

W tym momencie powstaje orwellowski świat, do tego – by było jeszcze żałośniej – oblany obficie aluzjami seksualnymi…Z ludzi robi się bydło, a każdy człowiek, który tego nie zauważa i się godzi, naprawdę staje się osobnikiem prymitywnym. Takiego ‚kogoś’ można bezkarnie oszukać, poniżyć, zrobić z nim wszystko – Przecież w telawizji i tak im powiedzą, że wszystko jest dobrze i że tak ma być!

Czy powie to Kuźniar, czy Olbrychski, czy jakiś pseudo muzyk, czy też początkująca i młoda prostytutka z ekranu – nieważne. Ludzie (?) dostają komsomolską ‚prawdę’ i ‚autorytety’, które im tę ‚prawdę’ podżyrują.

Po dwudziestu więc kilku latach takiego pałowania zomowskiego w mediach, mamy to co mamy, czyli kraj ludzi bez mózgów i serc. Z takimi ludźmi naprawdę nie ma o czym gadać. To za nich trzeba podjąć ryzyko, wysiłek, poświęcenie.

Tylko że do tej pory targowiczanie kontrolowali ten system, a w przypadkach kryzysów wyjątkowo drastycznych działo się ( i dzieje! ) tak:

http://youtu.be/Bt-ykAqq7-M

Po prostu się ludzi w Polsce morduje! Selekcjonują co odważniejszych i posiadających wiedzę, bądź determinację do poznania Prawdy i po prostu ich mordują!

W mediach w tym czasie podaje się baranom jakieś przykrywki, albo po prostu się tematy pomija, a – jak widzicie po słowach piosenki Ptaka, którą Wam wkleiłem – mamy tu już do czynienia ze zbrodniczym systemem terroru. Tu nie ma nic przesady, a cały charakter tego ‚państwa’ jest typowo ruski i hitlerowski zarazem. Bolszewizm i faszyzm trzymają Polskę w mocnym uścisku, a Ziemia Polska znowu przyjmuje krew i cierpienia niewinnych, a niepokornych.

Ciężko więc nie obwinić biernej i tępej większości o grzech zaniechania, a niepodobna jest się godzić na taką rzeczywistość.

I się nie godzą. Od kilku lat widać to już tak, że żadne kłamstwa w mediach nie zakryją, gdyż zjawisko jest masowe i uliczne. Tak jak specjalnie rozwalono polski przemysł, by Polskę zrujnować i pozbawić skupisk oporu, tak teraz okazało się, że mordercy i zdrajcy nie potrafią dać sobie rady z czymś, co ich totalnie zaskoczyło – Polski ruch kibicowski i narodowy! Mam na myśli ruch uliczny – zawsze dodaję – nie jakiś formalny.

Nie mogą zabić ani wszystkich, ani 1/10 polskich kibiców, bo musieliby jawnie otworzyć obozy koncentracyjne – tak nas jest dużo! Siedzą więc bezradni w swoich bunkrach, dozbrajając tylko, dofinansowując, milicję. Widać też, że tę milicję oni ośmielają, obiecując bezkarność. Tak dzieje się zapewne na jakichś szkoleniach, czy w wytycznych, od szczebli najwyższych po coraz niższe. Buta i bezczelność milicji była szczególnie zauważalna na trasach dojazdowych po i przed Marszem Niepodległości, oraz w czasie jego trwania. Zomowcy walący pałkami o tarcze dla dodania sobie bydlęcego animuszu przed atakiem – takie coś widziałem na skalę masową pod koniec Marszu. Kpiny i poniżanie ludzi w pociągach, wreszcie jawne mierzenie bronią w ludzi śpiewających Hymn!

Tak, ta ‚władza’ jest już tylko siłą – by znowu nawiązać do słów Poety.

Wyważona konkluzja tego tekstu chyba jest taka, że raczej w każdym okresie Historii mamy do czynienia ze zbaraniałą i wykastrowaną większością, oraz ambitną, odważną i idealistyczną młodzieżą, więc chyba jednak nasze czasy, aż tak się nie różnią swym charakterem od wcześniejszych…?

Skoro więc mordują skrytobójczo, większość ogłupiają, a i tak opór narasta, to znaczy że dojdzie do wybuchu, a tyrani i zdrajcy już teraz przegrali.

Polska idzie i pójdzie, drogą poświęcenia i walki o Wolność i Prawdę! Wbrew wrogom! Moskalom i Szkopom, nad którymi w walce zawsze górowaliśmy – o czym wielu przygłupów zapewne nie wie…?!

Polska jest polska i będzie Polską! Na pohybel niemieckim hitlerowcom, oraz piekielnej komunie!  

                                                                                                                                    Goły

Reklamy