Pół sekundy, czyli zabójstwo śmiechem :)

ObrazekLewactwo w odwrocie! Normalni ludzie w obronie normalności, Boga, Dobra…czyli Boga! Polskie ulice i instytucje ( paradoksalnie ‚dzięki’ ich wcześniejszemu zaśmieceniu lewustwem ) teraz głośno domagają się polskości i Polski. Dochodzi do aktów krańcowej desperacji – i bardzo świetnie! Lewustwo właśnie oznajmiło, że będzie mordować ludzi na ulicach! Niech mordują, a by wyrazić się precyzyjniej – niechaj o tym informują jak najwięcej mediów głównego ścieku. Podane w ten sposób narodowi przekazy, ostatecznie wyalienują lewacką dewiację i postawią poza nawiasem jakiejkolwiek dyskusji. Tak się składa, że większość z nas spotyka ( co najmniej – jeśli samemu nie jest ) polskich kibiców na ulicach, a ich patriotyczny przekaz i niewymuszona autentyczność w patriotycznym idealiźmie, jakże bardzo kolidują z bandycką, agresywną, antyludzką i zdegenerowaną retoryką brudnych sierot po komunie.

Teraz jest tak, że galerie sztuki, na pewno osiem do dziesięciu razy zastanowią się, zanim wpuszczą w swe podwoje lewackie profanacje. A jeśli szczególnie fanatyczni czciciele lewackiego zła, mający wpływ na decyzje, będą się opierać woli narodu – tym gorzej dla nich. Nie nasz problem, gdyż tu naprawdę jednak jest Polska i ‚nie będą nam’, itd., itp., etc…

Głupich ludzi jest wielu i również czasem ( o wiele rzadziej niż wśród świeckich! ) zdarzy się wśród kapłanów jakiś kretyn – jak na przykład ten, co zgodził się na pokaz mody w świątyni – to należy tylko pokiwać głową z politowaniem. Natomiast fakt nagłośnienia i powszechnego już, jawnego oburzenia spowodowanego faktem profanacji kościoła występem jakichś prostytutek ( które dziś nazywa się modelkami ), jest bardzo wskazany, bo odkrywa nam już realną polaryzację. I nie jest nią właściwie jakiś dramatyczny podział, bo tu nie będzie wojny. Tu, w Polsce mamy do czynienia po prostu z wymierającą garstką lewackich prymitywów i resztą narodu, która jest tak przytłaczająca że szkoda słów na mierzenie proporcji. Niechaj czynią tak dalej, a sznur na ich brudne łby, sam zgrabnie zawiąże się w pętlę…

Co? Ja mam po nich płakać? A gdzie są zasady, honor, wartości, wartościowanie…? Przecież to co ewidentnie złe i szkodliwe, co psuje i gardzi, nienawidzi i poniża, musi być wytępione! Nie dyskutujemy z szatanem warunków naszego z nim współistnienia! Nie dogaduje się Bóg z ciemnością. Tutaj jest miejsce tylko na wypalenie ogniem.

Jakkolwiek smutny póki co, jest los narodów Zachodu, tak zupełnie jest on dla mnie mniej ważny. A w Polsce jest tak, że lewactwo nie przejdzie, nie przepełźnie, nie przeczołga się po polskiej ulicy. Jedyną opcją jest dla nich ucieczka i widać to już coraz bardziej.

Chcą zabijać kibiców na ulicy…? Hah. Powiem przekornie, że gdybym miał być ich grabarzem ( o niczym innym nie marzę! ) to nie wymyśliłbym im lepszego hasła i metody działania!

A jeśli Sztuka sięgnęła dna, to odrodzi się Ona na ulicy, tak jak zawsze. Niezależna, Piękna, Wolna, Kochająca, patrząca w Niebo!

A nie pasożytnicza, obleśna, zła do cna, zaćpana, bez tchnienia żywego ducha i bez Ideału – jak teraz wygląda to, co nazywają Sztuką.

Mają galerie i chcą tam pokazywać bluźnierstwa beztalenci – za chwilę zostaną tam sami, w pustych salach, a Sztuka ożyje wśród ludzi. Tak to widzę.

Aha, niezupełnie zostaną w pustych salach, bo zaraz zjawią się tam tysiące ludzi, modlących się ekspiacyjnie o przebaczenie za grzech diabelskiego lewactwa.

Czy ktoś z ich ( lewaków ) popleczników w mediach lub nierządzie, ma ochotę nadal wojować z polskim narodem i normalnością?

Czy w nieskończoność odbudowywana pedalska tęcza na Placu Zbawiciela, nie jest ostatecznym symbolem ich totalnej porażki i już tylko małpiego uporu w obronie tego, co przetrwać nie miało prawa, bo od początku bazowało na kłamstwie, hipokryzji i wszystkim co dla człowieka złe. Zarazem odrzucając Boga i Dobro.

Cóż więc, niechaj lewacy czynią swe wysiłki, a my popatrzymy na ostatni akt dramatu 🙂

Pół sekundy! Tyle mniej więcej czasu, trwałaby ‚bohaterska’ walka lewactwa z polską ulicą…gdyby ich oczywiście pozbawić ochrony milicji. Śmiech, żałość, małość, pedalstwo…

Dobra, browara otworzę, zanim mnie na ulicy zabiją 😉 Już mnie poniekąd torturują…śmiechem 🙂

                                                                                                                                   Goły

Reklamy

One comment on “Pół sekundy, czyli zabójstwo śmiechem :)

 1. krzysiek1203 pisze:

  10 PROWOKACJI FASZYSTOWSKICH PISIORÓW 11 LISTOPADA

  10. PODCZAS GDY UBECJA WSZYSTKO DOKŁADNIE PRZYGOTOWAŁA, FASZYSCI Z PISU POSZLI NA MARSZ W KRAKOWIE, KTÓRĄ TO PROWOKACJĄ, ZMUSILI BANDĘ RYŻEGO DO IMPROWIZACJI W ORGANIZACJI ZADYM I NIEZBĘDNEGO SZYBKIEGO PRZEBIERANIA SPECJALNIE WYBRANEJ GRUPY POLICJANTÓW Z PISIORÓW NA LEWAKÓW, CHOCIAŻ TRZEBA PRZYZNAĆ, ŻE NIE BYŁO POTRZEBY WYMIANY BUTELEK I CEGIEŁ JAKIE IM PAŃSTWO PRZYGOTOWAŁO NA DACHACH.

  9. MIMO TEGO, IŻ BULU SZCZYNUKOWICZ SKŁADAŁ WIONZANKE KFIATUF W OTOCZENIU KOBIET – EVITA UNOMETRINI, MAURZONKA BULOWA, KOBYŁA WYTRYCH – OCHYDNI FASZYSTOWCY PROWOKATORZY, NIE ZWAŻAJĄC NA KULTURĘ WOBEC PAŃ, POJAWILI SIĘ NA UROCZYSTOŚĆI Z OGROMNYM TRANSPARENTEM: ” CZY TWUJ OŻEŁ JESZCZE MORZE”?

  8. CZŁONKOWIE SPECJALNYCH ODDZIAŁÓW POLICJI PRZEBRANYCH ZA PISOWSKICH ZADYMIARZY I NARODOWCÓW, ZAMIERZAJĄ WYSTĄPIĆ Z PETYCJĄ DO RYŻEGO O ODSZKODOWANIE W WYSOKOŚCI CONAJMNIEJ 30 TYSIĘCY EURO (OD ŁEBKA). PODSTAWĄ ŻĄDANIA JEST WYKRYTY PRZEZ NICH FAKT, IŻ STROJE PRZEBIERAŃCÓW KTÓRE ZOSTAŁY IM USZYTE PRZEZ SPÓŁDZIELNIĘ „MOKRY KACZOR” Z WĄCHOCKA – JUŻ SAMA NAZWA WSKAZUJE, ŻE JEST TO TAJNA KOMÓRKA DYWERSYJNA PISIORÓW – BYŁY USZYTE Z O WIELE ZA GRUBEGO MATERIAŁU, W ZWIĄZKU Z CZYM ZA BARDZO SIĘ SPOCILI KOPIĄC UCZESTNIKÓW POCHODU, CO U WIELU Z NICH MOŻE DOPROWADZIĆ DO POWAŻNEGO ZAZIĘBIENIA LUB NAWET ZAPALENIA PŁUC.

  7. ZA SWĄ WSPANIAŁĄ PRACĘ I TWARDĄ POSTAWĘ WOBEC CZŁONKÓW FASZYSTOWSKO-PISIARSKO- NARODOWEJ BANDYTERKI, RYŻY NOSI SIĘ Z ZAMIAREM AWANSOWANIA ADAMA SIENKIEWICZA (PRYWATNIE AUTORA „PANA TADEUSZA”) DO STOPNIA GENERAŁA, TAK JAK TO JUŻ NIERAZ ROBIŁ W PRZESZŁOŚCI W STOSUNKU DO INNYCH MIERNOT I ZDRAJCÓW.

  6. AARON SZECHTER („GAZETKA BEZ NAPLETKA”) W SWOIM WYWIADZIE NA ŻYWO U RED.WITALISA W „ŁTV” (ŁŻE TIVI) TYM RAZEM NIE ZAJĄKNĄŁ SIĘ ANI RAZU I KIEDY OBIEKTYWNY JAK ZWYKLE HIENNIKARZ ZAPYTAŁ GO O LISTĘ NAJWIĘKSZYCH PISOWSKICH PROWOKATORÓW I WROGÓW NASZEGO DEMOKRATYCZNEGO KRAJU, ODPOWIEDZIAŁ: 1. FASZYŚCI 2.FASZYŚCI 3.FASZYŚCI 4. FASZYŚCI… ITD – DOPIERO PRZY NUMERZE 126, SZECHTER SIĘ ZATRZYMAŁ W CZYTANIU I ZAPYTAŁ WITALISA: „JU-JU-JUŻ PAAAAN WIE, CO MAAAA MU-MU-MUWIĆ DURNYM PO-PO-POLACZKOM, CZY TEEEŻ CZY-CZY-CZYTAĆ DAAAALEJ?”

  5. JAK PRZYSTAŁO NA SUROWEGO (ALE SPRAWIEDLIWEGO) WODZA NARODU, RYŻY OŚWIADCZYŁ, ŻE NIE BĘDZIE JUŻ DŁUŻEJ TOLEROWAŁ WYBRYKÓW PISOWSKO – NARODOWEJ BANDYTERKI I JEJ PERFIDNYCH PROWOKACJI, TAKICH JAK MASZEROWANIE Z BIAŁOCZERWONYMI FLAGAMI, ŚPIEWANIE MAZURKA DĄBROWSKIEGO CZY TEŻ WYRAŻANIE PATRIOTYCZNEJ RADOŚCI, BO TO MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ WOJNĄ Z ROSJA I NIEMCAMI NARAZ A ON NIE MOŻE NA TO POZWOLIĆ I DO TEGO NIE DOPUŚCI – PO CZYM ZABRAŁ DUPĘ W TROKI I GDZIEŚ POLECIAŁ. MOŻE „WYBIERZE WOLNOŚĆ” I JUŻ NIE WRÓĆI???

  4. KRÓTKA MIGAWKA Z NAGRANIA VIDEO WYKONANEGO ZAPEWNE PRZEZ JAKIEGOŚ FASZYSTĘ LUB NAWET NAZISTĘ – POKAZUJE BULA Z WPIĘTYM W KLAPĘ RÓŻOWYM KONDONEM. BIURO ŻYRANDOLOWE NATYCHMIAST SKRYTYKOWAŁO TEN MATERIAŁ JAKO PISOWSKĄ PROWOKACJĘ ORAZ FAŁSZYWKĘ I OŚWIADCZYŁO, ŻE SZCZYNUKOWICZ PADŁ PO PROSTU OFIARĄ POMYŁKI – JEGO DORADCA, PROF. NAŁĘCZOWSKIJ, NIE WYPROWADZIŁ GO ZAWCZASU Z BŁĘDNEGO PRZEKONANIA, ŻE KONDON TO TO SAMO CO KOTYLION.

  3. KRAKOWSKA POLICJA POSTANAWIAJĄC SIĘGNĄĆ DO BOGATYCH TRADYCJI SWEJ POPRZEDNICZKI, MILICJI OBYWATELSKIEJ ORAZ GESTAPO I KORZYSTAJĄC Z ICH BOGATYCH DOŚWIADCZEŃ, ZORGANIZOWAŁA NA STACJI KOLEJOWEJ WZOROWĄ ŁAPANKĘ NA PODRÓŻNYCH PRZYJEŻDŻAJĄCYCH DO TEGO MIASTA NA POCHÓD PISIORSKICH PROWOKATORÓW. ŁAPANKA POŁĄCZONA BYŁA ZE SPRAWDZANIEM KENKARTEN I PEDAGOGICZNO – WYBIÓRCZYM PAŁOWANKIEM. JEDYNE CZEGO BRAKOWAŁO W TYM KREATYWNYM OBRAZKU CZASÓW OKUPACJI NIEMIECKIEJ, TO SZEREGU CIĘŻARÓWEK – ‚BUD” – CZEKAJĄCYCH KOŁO DWORCA NA ZŁAPANYCH – ALE RYŻY UZNAŁ, ŻE W KOŃCU DO AUSCHWITZ Z KRAKOWA NIE JEST TAK DALEKO, WIĘC ZATRZYMANI BĘDĄ SOBIE MOGLI UCZESTNICZYĆ W TZW. „MARSZU NIEPODLEGŁOŚĆI” – TYLE ŻE NA INNEJ TRASIE.

  2. Z KRÓTKIEGO NAGRANIA VIDEO, POKAZUJĄCEGO BUDKĘ Z CIECIEM, JAKIE DYŻURNY KAMERZYSTA TEFAŁENU WYKONAŁ ZA RUSKĄ AMBASADĄ, WIDAĆ WYRAŻNIE CAŁĄ PODŁOŚĆ I ROZWYDRZENIE FASZYSTOWSKO- PISIORSKICH PROWOKATORÓW WOBEC NAJBARDZIEJ PRZYJAZNEGO NAM PAŃSTWA NA ŚWIECIE. CIEĆ OKAZAŁ SIĘ CO PRAWDA NIE BYĆ ŻADNYM GRASIEM, A TYLKO PIJACZKIEM, DZWONIĄCYM DO KUMPLA PO NASTĘPNĄ BUTELKĘ, KTÓRY SCHRONIŁ SIĘ W TEJ OPUSZCZONEJ BUDZIE PRZED ZIMNYM WSCHODNIM WIATREM, ALE KOORDYNACJĘ RUCHÓW MIAŁ JUŻ SŁABĄ I KIEDY ROZMAWIAJĄC PRZEZ KOMÓRKĘ, CHCIAŁ JEDNOCZEŚNIE ZAPALIĆ SKRĘTA, ZAPALNICZKA RONSON WYPADŁA MU Z RĘKI NA PODŁOGĘ. PODŁOGA SIĘ OD RAZU NIE ZAJĘŁA OGNIEM I DOPIERO NATYCHMIASTOWA ŚMIAŁA INTERWENCJA ODDZIAŁU SPECJALNEGO POLICJI, PRZEBRANEGO ZA FASZYSTOWSKICH NARODOWCÓW, ZDOŁAŁA GO ROZPALIĆ PIĘCIOMINUTOWYM INTENSYWNYM DMUCHANIEM.

  1. ZACHWYCONE POMYSŁEM BANDY RYŻEGO, NIEKTÓRE KRAJE POSTANOWIŁY RÓWNIEŻ POŁĄCZYĆ OBCHODY ŚWIĘTA NARODOWEGO Z JAKIMŚ ZJAZDEM. TAK WIĘC W MOSKWIE, 61 ZJAZD „FWJS” (FACETÓW WYGLĄDAJĄCYCH JAK STALIN) ODBĘDZIE SIĘ W DNIU OBCHODÓW REWOLUCJI PAŻDZIERNIKOWEJ. W PARYŻU, W DNIU ZBURZENIA BASTYLII, ODBĘDZIE SIĘ 26 ZJAZD „FTMSIP” (FRANCUSKICH TEORETYCZNYCH MANIAKÓW SEKSUALNYCH I PEDOFILÓW). 4 LIPCA W WASZYNGTONIE ODBĘDZIE SIĘ UROCZYSTY ZJAZD „PCLDGS” (POPRZEZ CZARNE LEWACTWO DO GŁĘBOKIEGO SZAMBA) – MOŻE JUŻ BEZ UDZIAŁU OBIERAKA BANANA?. W ZWIĄZKU Z GŁĘBOKĄ TROSKĄ O BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI I OBAWĄ PRZED PISOWSKIMI PROWOKACJAMI, W POLSCE 11 LISTOPADA PRZYSZŁEGO ROKU, UCZESTNIKAMI POCHODU BĘDA TYLKO I WYŁĄCZNIE CZŁONKOWIE BANDY RYŻEGO I ICH POMOCNICY A POLACY BĘDĄ STALI JAKO WIDZOWIE NA CHODNIKACH WZDŁUŻ TRASY POCHODU. W PRZYPADKU ZIMNEJ POGODY TEGO DNIA, SPÓŁDZIELNIA „WOLNA POLSKA” DOSTARCZY UCZESTNIKOM POCHODU OCIEPLANYCH PASIAKÓW.

  http://naszeblogi.pl/42227-10-prowokacji-faszystowskich-pisiorow-11-listopada

Możliwość komentowania jest wyłączona.