Mała Arabka i ‚ludzie – zombie’

ObrazekJakże wielu jest ludzi – również też wśród niektórych moich znajomych ( przecież nie przekreślisz człowieka tylko(?) dlatego że ma płytką świadomość ), którzy zupełnie nie wiedzą kim jesteśmy, w jakim żyjemy świecie i po co jest życie. Mówiąc wprost, cały ten świat oparty na mediach, prymitywiźmie, zakłamaniu i antywartościach, hołduje pustce i hoduje sobie takich ludzików, którzy ‚są bo są’. Bez refleksji, bez czucia, bez Wiary, bez potrzeby odkrycia Prawdy…Bez potrzeb moralnych. Ileż to razy musiałem zbijać prymitywne ‚argumenty’, mówiące o tym że np. ‚kościół to jest mafia’, ‚jest Bóg, ale nie wiadomo jakie ma imię’, ‚jest wiele religii’ – tym podobne rzężenia ludzi przemielonych przez lewiatana systemu. Ludzie zombie – jak to ich nazywa pewien redaktor, słusznie.

Ludzie zombie wierzą ‚amerykańskim naukowcom’ i to jest dla nich najbardziej ‚fachowa’ wyrocznia wszystkiego. Jednak przede wszystkim, tacy ludzie wierzą mediom głównego nurtu i tak jest na całym świecie.

Dopiero gdy takiemu ‚zombiakowi’ przedstawisz czarno na białym, że media kłamią, wtedy…Nie, nie – nie że on Ci przyzna rację! Co to to nie! On wtedy sięgnie po ( w jego nieskomplikowanym mniemaniu ) ostateczną rękojmię i ‚dowód’ – czyli po teorie i tezy ‚amerykańskich naukowców’. Piszę o tych naukowcach w sensie symbolicznym i ogólnym, gdyż mają oni być uosobieniem świata nihilizmu, chorobliwie pojętej afirmacji ludzkich zmysłów i tylko ich. Tymczasem ludzkie narzędzia poznania są żenująco niedoskonałe. Używanie tylko ich do tworzenia prawdziwego modelu świata, jest niewarte nawet komentowania i żałośnie ułomne…

A jednak większość świata chyba wierzy tym bzdurom.

‚Teoria ewolucji’ jest tu przykładem klasycznym i już wiekowym, ale od tamtej pory, opustoszały kościoły w wielu krajach, ludzie uwierzyli szkiełku i oku ( nawet jeśli szkiełko odbija płomienie piekielne, a oko niebezpiecznie zezuje na lewo ), a teraz dziwią się, że jednak nie wszystko ze świata rozumieją, że tłumaczenia racjonalne po prostu nie trzymają się całości…że jesteśmy jako ludzie, nieszczęśliwi. Chory świat Zachodu nie dostrzega przyczyn choroby…

Nie chciałem pisać aż tyle w sumie, gdyż moim dzisiejszym przesłaniem będzie jedno z wielu Objawień, jakie przez cały czas i bez przerwy mają miejsce wśród ludzi żyjących, a których ci w ogóle nie zauważają – tak jakby byli ślepi. Ludzie potrafią rozłożyć na czynniki pierwsze każde zagadnienie, ale nie potrafią przyznać się, że są świadkami wydarzeń cudownych ( zawsze związanych z Jezusem Chrystusem i Jego Matką! ), ewidentnie dobrych i naprawdę mających miejsce.

Na przekaz filmu, który Wam zaraz ukażę, osoba zwana ogólnie człowiekiem – zombie, z całą pewnością zareaguje słowami w stylu: ‚to jakaś nawiedzona wariatka’, albo zacznie próbować tłumaczyć to racjonalnie…

Nie da się!

Pana Boga zrozumieć, ani Go zanegować. Jest to moja wielka radość, a każde przypomnienie o świętości ( jak to na przykładzie filmu poniżej ) jest dla mnie ożywczym powiewem, umacniającym determinację i brak strachu, brak przywiązania do tego co z tego świata! Kto ma zrozumieć, ten pojmie, bo już i tak wie. A człowiek – zombie zareaguje tak jak to zombie. Czy można mieć pretensje do psa, o to że szczeka…?

Ludzie – takich jak ona było wielu w Historii i teraz też kilku żyje wśród nas. Ludzie – zombie ich nie widzą, lub szydzą. Mało w nich pokory, dużo pychy.

‚Pycha – to mój ulubiony grzech!’ – jak mawiał diabeł w filmie, o wszystko mówiącym tytule ‚Adwokat Diabła’.

Zapraszam na film o Małej Arabce:

 http://youtu.be/Q1Fe__IGMo8

                                                                                                                                  Goły

P.S.

Mocno ( jak mocno widoczny debilizm Wałęsy! ) zaznaczam, iż mówiąc ‚amerykańscy naukowcy’, nie występuję przeciwko naukowym metodom poznania, ale tylko przeciwko tzw. jajogłowym, którzy wykorzystują media do okłamywania ludzi swymi pseudo naukowymi, lewackimi bredniami.

Nie mam też na myśli ( ‚nie mam nic naprzeciwko, a wręcz przeciwnie’ ), grupy ofiarnych i kompetentnych ( choć częściowo rzeczywiście amerykańskich! ) naukowców, naprawdę wyjaśniających przyczyny Zamachu Smoleńskiego – tych ludzi szanuję i cenię ich fachowość. Zbrodnia już została udowodniona.

By nie przedłużać tego post scriptum, wyjaśnią krótko i węzłowato:

Jestem zwolennikiem Prawdy, a przeciwko każdemu rodzajowi kłamstwa. That’s it!

Reklamy