Satynowy terror

ObrazekKarmienie strachu kompleksami, ogłupianie, odmowa dostępu do informacji i zwalczanie społeczeństwa obywatelskiego, połączone z ekonomicznymi rugami – dużo gorszymi niż te za Bismarcka, gdyż podsyconymi rozmyciem tradycji, zwalczaniem Historii i ‚rewolucją obyczajową’ – oto cały zestaw środków i metod, jakimi zmierza się ku celowi, którym jest likwidacja polskiego narodu. Zero wątpliwości, wszystko jak na dłoni, albo i bardziej widoczne. Oczywiście – widoczne nie dla ślepców…

Poniżej wklejam Wam dwa ciekawe i smutne zarazem teksty, autorów publikujących także na niezależna.pl. Jest to portal o tyle pożyteczny…o ile wiesz, że nie do końca kierujący się polskim dobrem narodowym i racją stanu. Cóż, to taki smaczek dla tych, co wiedzą to i owo…

Natomiast tumanienie i sowietyzacja naszego narodu, idą całą parą i zapewne niedługo ( jeśli nie zaraz! ) pojawią się metody przymusu satynowego, jak zamykanie w psychiatrykach, stawianie poza nawiasem ‚społeczeństwa’ ludzi myślących niepokornie i po polsku…Już mamy do czynienia z publicznym szyderstwem i pogardą…Kto tu sieje nienawiść…?

Najpierw analiza socjologiczna, autorstwa Jerzego Targalskiego, którego lubię słuchać, gdyż mówi dosadnie i nie owija w bawełnę…Co nie zmienia faktu, że czasy idoli ( a la Korwin Mikke ) odeszły bezpowrotnie. Poniżej obraz dwóch mentalności:

http://niezalezna.pl/47683-narod-o-zlamanym-kregoslupie

Widzicie, za przyczyną takiej tresury trwającej całe dziesięciolecia, teraz ( przy rozwoju środków przekazu/manipulacji ) ‚one’ mogą sobie pozwolić na to:

http://niezalezna.pl/47713-decydujace-starcie

A to z kolei prowadzi już w prostej i z niedaleka widocznej linii, do tyranii neobolszewickiej i wręcz czysto szatańskiej!

Nie na darmo Waldemar Łysiak, nazwał szatana w swej książce ‚Satynowy Magik’…No właśnie!

Błyszczący ‚luksusem’ intelektualnym i ‚wolnością’ do zatracenia, lejący się po ekranie i ze szpalt gazet, satynowy ciężar narkotycznego kłamstwa, ma za zadanie tak otępić ludzi, by pod maską tego kłamstwa, utkanego z kosztownego medialnego jedwabiu, nie byli w stanie ujrzeć oblicza szatana…A nawet gdyby ujrzeli, mają w to i tak nie uwierzyć! To działa…?

Goły

Reklamy