Bronimy się Zrywami – Bóg z Nami!

ObrazekPiszę te słowa słuchając przejmujących słów Zbigniewa Herberta, deklamowanych w rytm przejmującej muzyki…’Stoimy na granicy nazywanej rozsądkiem…1956!’.

Tak, to naród węgierski w tamtym właśnie roku, w ramach solidarności z polskim narodem i w walce ze znienawidzonym komunizmem, zaprotestował na ulicach Budapesztu, domagając się niepodległości. 23 października 1956 roku, zaczęło się Powstanie Węgierskie. To wówczas komuniści otworzyli ogień do demonstrantów, z budynku radia węgierskiego.

Obrazek

…A ja dziś znowu oglądałem telawizję przez jakieś pół godziny…I znowu ( jak w rytm monotonnych słów opisujących oblężenie ) musiałem słyszeć bezczelne, sowieckie obelgi na polskich patriotów domagających się Wolności.

Obrazek

Ani słowa o Rocznicy węgierskiego zrywu…

Ani słowa o udowodnionym Mordzie pod Smoleńskiem…

Za to puste i niczym nie podparte oznajmienia targowicy, przeznaczone do ogłupienia głupich.

Muszę zacytować niestety renegata, bo to są jego słowa – a mocne i pasujące:

‚Który skrzywdziłeś człowieka prostego, śmiechem nad krzywdą jego wybuchając’!

Ten właśnie obrzydliwy śmiech kłamców i morderców, za pośrednictwem prostytutek z mediów, dziś znowu tak bardzo mnie zabolał!

Tak bardzo i do samej głębi serca poczułem się upokorzony. Tym że muszę słuchać kłamstw zbrodniarzy, znając Prawdę…

Świadomością tego, że część najgłupszych, po prostu uwierzy pustym słowom kłamców z telawizora!

Każdy dzień dłużej tej obrzydliwej farsy, zwanej III RP jest przedsionkiem piekła…

…dla kłamców i morderców!…

A jednak Miasto Oblężone trwa! Tyś jest Miasto!

Ponieważ krzywda zostanie pokarana i pomszczona, a Ofiara krwi nigdy nie idzie na marne!

Nie wiedzą o tym ( lub nie chcą wiedzieć ) ci, co nazywają Powstanie Warszawskie hańbą…

I też nic nie mówią o Powstaniu na Węgrzech, które było historycznym wyrazem, ich z nami braterstwa i zrywem do Wolności…Tak, bardzo jesteśmy do naszych braci Węgrów podobni.

Tak i teraz, razem stajemy do boju o godność i przetrwanie prawdziwie europejskich wartości, czyli wartości chrześcijańskich po prostu!

Tak teraz stajemy razem do oporu przeciwko dominacji zbrodniczej komuny, która jednak przetrwała swój ‚upadek’…Co nie zabije to wzmocni…?

Obrazek

Może i ta komuna dziś silniejsza i bardziej przebiegła, ale jednak Bóg tutaj naprawdę jest z nami! – nie tylko na klamrach pasów armii morderców, wysłanych też kiedyś przeciwko Wolności, przez jednego takiego z wąsem…

A drugiego z wąsem, miałem dziś wyjątkowo odrażającą nieprzyjemność znowu widzieć w telawizji, był to niejaki Wałęsa – król donosicieli i cesarz przeniewierców. Pokazują to ścierwo głupkom na ekranie, przedstawiając jako osobistość, tytułując per ‚panie prezydencie’!

To jednak nie dziwne, gdyż mówiła tak niejaka Młynarska, a więc następna dziwka systemu, od lat karmiąca się na swej prostytucji.

Taki kraj…więc co, jeśli nie walka o Wolność?

Skoro komuna żyje nadal i to we wszystkich sferach egzystencji?

I nie tylko przemocą militarną jest w stanie ludzi niewolić…?

Także odwróceniem pojęć, relatywizmem, atakiem na kanony kultury, ‚demokratycznym’ zamachem na wolność słowa i osobistą, stałą destrukcją rodziny, wściekłą nienawiścią do Chrystusa…!

Z kim my mamy do czynienia ludzie, co…?

Jak bardzo ja to widzę każdego dnia i jak bardzo widzę też, jak inni tego nie widzą!

To się nazywa polski ból istnienia wiecie…

Takie coś – widzisz, ale stoisz sam, pośród stada potencjalnych i przyszłych ofiar…

Nic się nie skończyło i nic się nigdy nie skończy. Życie nasze i nasz pobyt tutaj, są wieczną walką i stałym wyborem pomiędzy Dobrem, a złem.

Życie to próba i premiera zarazem.

Powtórek nie będzie, a każdy ma tylko jedną szansę ( swoim życiem ) wybrać Dobrze. Wybrać Prawo. Być Prawym. Stanąć w Prawdzie…!

‚Dziwna’ zbieżność sensów i podobieństwo słów,…Prawda…?

Prawo do Wolności, jest przez Boga przypisane wszystkim ludziom i narodom…

…satanistyczny system komunistyczny i jego nowa, zachodnia mutacja – odmawiają tej Wolności wszystkim ludziom i narodom! Z tym jeszcze dodatkiem, że nie wszystkim po równo…Widzicie – nawet sami ‚ideolodzy’ komuny zaprzeczają mitowi równości. Dlaczego? Dlatego że takim narodom jak Polacy, czy Węgrzy odmawia się prawa do niepodległości bez mrugnięcia okiem…bez stuknięcia kopytem!

A ‚cały wolny świat’ przyjmie każde ruskie kłamstwo, byle tylko mieć spokój. Fakt że jest to spokój pozorny, gdyż fundamenty Zachodu już murszeją – ale o tym nie wiedzieć głupcom.

Dziś Rocznica Węgierskiego Powstania. Zaraz Rocznica Naszej Wolności, Niepodległości. Bronimy się zrywami. Bóg z Nami…Oblężone Miasto Trwa!

Poniżej coś co Cię poruszy!:

http://youtu.be/y_fsM7tQP2g

http://youtu.be/JyMdEZpEZnY

Goły

Reklamy