Wszyscy już wiedzą…

ObrazekWszyscy wiedzą od dawna. Prawda jest taka, że niektóre ( nie za bardzo uświadomione w zmowie kłamstwa ) media na Zachodzie, już w dniu Zamachu pisały zgodnie z opiniami lotniczych ekspertów, że na pokładzie TU- 154 doszło do eksplozji. Cały świat wie już dokumentnie, że tak właśnie się stało. Byle kto, jako tako używający mózgu, wyobraźni, obserwujący rzeczywistość, wie już, iż mamy do czynienia z Zamachem na państwo i naród, atakiem tak barbarzyńskim, że ‚zwykły człowiek’ powiedziałby – to się w głowie nie mieści w dzisiejszych czasach.

A niby czym się różnią czasy dzisiejsze od wcześniejszych?

Z jakiegoś dziwnego powodu, nasi odwieczni wrogowie, teraz przeżyli przemianę i stali się w stosunku do nas przyjacielscy, tak?

W przypadku 10 kwietnia, mamy absolutnie i z góry ( bo tak nam rozkazują! ) wykluczyć możliwość działania zbrodniczego…?

Kiedy tej możliwości, nie tylko nie można wykluczyć, ale wręcz wykluczyć trzeba wszystkie inne!

Cały świat już wie, że polska elita została 10 kwietnia 2010 roku zamordowana z rozkazu Putina, przez rosyjskie służby specjalne. Świat nie wie kto konkretnie za tym stał…Może świat też nie wie o czynnym i zdradzieckim współudziale w zbrodni, ze strony ‚polskich’ renegatów ze sfer związanych z postkomuną. Właśnie także z tego powodu potrzebne jest śledztwo, ale do tego dojść może na pewno już nie w tej ‚Polsce’. Do ukazania Prawdy ludzkim masom w Polsce…potrzebna jest Polska! Takie to proste!

Widać jak na otwartej dłoni, że Zamach jest faktem – już historycznym, a Historia nikomu jeszcze oszukać się nie dała i – prędzej czy później, poprowadzi nas drogą Prawdy.

Na nic starania kłamców, wspólników bandytów. Na nic szczekania hien ‚dziennikarskich’ z mediów. Na nic szykany i nazywanie faszystami, normalnych, odważnych, kochających Ojczyznę Polaków. Nie pomoże im milicja i nie pomoże Angela Merkel, ani Putin…Żadna IV Rzesza, oficjalnie nazwana unią europejską. Nie pomogą w walce z Prawdą jakieś lewackie grupki z Zachodu, bo wkurwieni Polacy zmiotą wszystko na swej drodze, gdy nastąpi moment wybuchu. Było tak zawsze i zawsze tak będzie…

Zawsze też będzie tak, że wrogowie nasi najwięksi – czyli Rosja i Niemcy, zawsze będą starać się Polskę zlikwidować, a Polaków wynarodowić, pozbawić Pamięci. Nic się nie zmieni, bo taka już jest Historia. Nie my ją determinujemy, a Pan Bóg…On ma swój Plan – nie musimy go rozumieć…Chyba nawet nie możemy.

Kampania nienawiści i kłamstwa, dezinformacji, prowadzona od lat ( właściwie to nieprzerwanie od roku 1944! ) przez wrogów Ojczyzny, przynosi efekty doraźne, w postaci otumanienia dużej części narodu i opóźnienia momentu wybuchu. Cierpimy przez własną głupotę i niefrasobliwość, znacznie dłużej, fakt. Daliśmy sobie wmówić w roku 1989, że ‚jesteśmy wreszcie we własnym domu’, podczas gdy okazuje się po latach, że wtedy to byliśmy w ruskim domu, ale publicznym…który z kolei był przedsionkiem prawdziwej komuny, czyli internacjonalnej IV Rzeszy – unii faszystowskiej…No, niby internacjonalnej, ale jednak widzicie że szkopstwem wali na kilometr!

‚Mądrym’ i ‚wyważonym’ ludziom, twierdzącym, że nie Smoleńsk jest teraz w sprawach Polski najważniejszy, mogę od siebie i prywatnie powiedzieć zaś jedną ‚rzecz’:

Trzymajcie się ode mnie szmaty jak najdalej, bo nie ręczę za siebie!

Tym, którzy nie zauważają osobistego zaangażowania i wielkiej tragedii – która determinuje ludzkie życie na zawsze – ze strony lidera jedynej partii opozycyjnej, ja do powiedzenia nie mam nic – bo i z głupkami pozbawionymi wyczucia ( również politycznego ) rozmawiać nie mam po co.

Tak, wiem że i ten lider, idealny nie jest…ale gdzie Wam chłopaczki do niego?! Komu się porównywać? Coście Wy uczynili tak wielkiego dla Polski, by z pozycji zasadniczych, nie tyle oceniać, co już nawet wyroki sądzić?!

Ludzie bez wyczucia, taktu i klasy…choć może i z dobrymi chęciami…

Nie bronię nikogo na siłę, ani nie naginam swoich wizji pod z góry założona tezę – ja po prostu jestem szczery.

Ludzie takiego samego formatu ( czyli malutcy, interesowni, bez wyczucia i charakteru ) tylko że z PiS ( bo takich jest tam też niestety wielu ), zostaną ocenieni w swych działaniach, a po efektach ich poznamy.

Na teraz, na dziś i na najbliższą przyszłość, zadaniem najważniejszym, jest odzyskanie polskiej Pamięci ( Rocznic, tradycji, edukacji, wychowania, historycznej Prawdy – o którą dziwki III RP, nie tylko nie walczą, ale ją plugawią! ), tak byśmy jako naród, mieli siłę się podnieść i przeciwstawić wrogom w walce! Jesteśmy na wojnie, a stawką tej batalii jest przetrwanie polskiego narodu!

Fakt, że tak wielu prymitywnych głupców tego nie rozumie, oraz drugi fakt, że równie wielu skurwionych renegatów chce Prawdę zataić, działając w interesie wrogów Polski; nie zmienia niczego – bo Prawda nie leży pośrodku, a dokładnie tam gdzie leży!

W kwestii Mordu Smoleńskiego wszystko generalnie jest już wyświetlone. Wiadomo że samolot został zniszczony w powietrzu i że przyczyną zniszczenia był wybuch.

Komu zależało na likwidacji polskiego prezydenta…?

Rządowi Argentyny?

Premierowi Mozambiku?

…czy może Putinowi…?

Wnioski, wnioski…Poszlaki…Dowody…Myślenie. Odwaga. Samodzielny ogląd rzeczywistości, plus historyczna świadomość. Te ‚rzeczy’ są potrzebne dzisiejszym Polakom, by zachować Wolność i szanse na szczęście u siebie.

Dlatego – i za pośrednictwem targowickich mediów – chce się Polakom zabrać Prawdę! Tak by się już nie podnieśli…

…ale to się wrogom nigdy nie uda, choć próbują już od ponad tysiąca lat!

Zbrodnię Smoleńską wyjaśnimy i pomścimy!

Goły

Reklamy