‚Wiadomo Kto’, czyli wracamy do klasyki…

ObrazekOd czasu 10 kwietnia, czyli od chwili gdy zamordowany został Prezydent i reszta Delegacji, trwa wykazywanie dowodów na to, że właśnie z zamachem mamy do czynienia. Jasne, na początku to była przede wszystkim trauma i przeżywanie bólu, ale po kilku tygodniach ‚puzzle’ zaczęły się układać w całość logiczną – nawet i jeszcze bez analiz i badań naukowców z całego świata. Potem, z upływem czasu, ‚teoria’ zamachu, w sposób bezdyskusyjny stała się po prostu faktem.

Fakt, media okupacyjne konsekwentnie wyrywają konteksty, manipulują, pomijają przekaz, ale obiektywnie Prawda jest taka:

Wiemy że doszło do zamachu, ale nie wiemy – i może nigdy się nie dowiemy – kto za to odpowiada.

Wiadomo, sprawczym ‚czynnikiem’ tzw ‚factorem’ ( z angielskiego ) jest niejaki Putin…ale czy kiedykolwiek poznamy mechanizmy? Tego nie wie nikt, ale dążenie do wyjaśnienia, objawienia Prawdy całemu światu i przede wszystkim polskiemu społeczeństwu, jest dziś tak samo ważne jak polska niepodległość i Wolność. Po prostu bez tej Prawdy Wolnej Polski nie będzie.

Niektórzy tego nie rozumieją, tym samym godząc się na rolę przedmiotową w sensie każdym.

Zamach jest wykazany na milion sposobów, a zasługa w tym ( przy całym bólu ) rodzin Ofiar, wielu innych, zdeterminowanych ludzi, oraz przede wszystkim polskich naukowców z zagranicznych placówek. Ci ludzie prowadzą od lat honorową walkę z lewiatanem kłamstwa, z imperium zła. Oni ryzykują życie działając dla Polski! Nie wiem czy wszyscy z Was zdają sobie sprawę z tego, że w ‚III RP’ oraz w zasięgu działania mocodawców okupacji, może zdarzyć ( i dzieje! ) się wszystko. Ludzie giną, co i rusz słyszymy o ‚samobójstwie’, a media publikują takie informacje, nie przejmując się swym współudziałem w zbrodniach. Tak – bo ‚III RP’ to jest zbrodnicza junta, która – szczególnie teraz! – nie cofnie się już przed niczym!

A jednak są ludzie, którzy konsekwentnie i z uporem walczą o Prawdę dla Polski i prawo naszej Ojczyzny do samostanowienia! Ludzi takich jak pan minister Macierewicz, reżim kolaborantów od lat przedstawia jako ‚chorych z nienawiści’, ‚jątrzących i dzielących’. Podczas gdy ich własną metodą działania ( reżimu ) jest kłamstwo, manipulacja. No i przede wszystkim działanie na szkodę Polski – bo to wydaje się być ich rozkazem najważniejszym. Rozkazem, bo przecież kreatury nie działają samodzielnie, to jest chyba jasne dla każdego kto myśli, czyta, obserwuje…?

Natomiast Prawda jest niewygodna…Zawsze była – dla nich.

Zdrajców, ludzi bez sumień, ludzi bez wnętrza i bez polskich korzeni. Tacy ludzie właśnie, ‚rządzą’ Polską i to oni ( nie wiem czy z mrugnięciem oka, czy bez ) pomogli mordercom zamordować Prezydenta i resztą Ludzi.

Od takiego czegoś nie ma odwrotu, dlatego ludzie, musimy być gotowi na każdą podłość, każdą następną zbrodnię z ich strony. Na każde poświęcenie z naszej.

Targowica nie ma odwrotu i my nie mamy odwrotu. To dobrze, bo sytuacja moralnie staje jest prostsza, a zło złych ludzi, zakłamanie kłamców i hipokryzję hipokrytów, w tym świetle i teraz, widać coraz wyraźniej.

Było to znowu widoczne – i to w sposób drastyczny! – dziś, podczas konferencji – prezentacji spójnych dowodów i wyników badań, zorganizowanej na temat Zamachu, przez parlamentarną komisję Antoniego ‚o Złych Oczach’ Macierewicza.

Naukowcy i profesorowie Binienda, Nowaczyk, Szuladziński, Gajewski, Rońda i inni zaangażowani w badanie faktów, dziś właśnie przedstawili zbieżną i ułożoną całość, popartą analizami i prezentacjami nie budzącymi już żadnych wątpliwości.

Przedstawili – pomimo żałosnych prób sabotażu ze strony ‚Wiadomo Kogo’.

‚Wiadomo Kto’, gdy tylko pierwszy z naukowców rozpoczął swą prezentację przez Skype, zarzucił autora dziesiątkami przychodzących połączeń – tak że na ekranie na którym widać powinno być treść merytoryczną ( nie tyle niewygodną, co zakładającą pętlę na łby zbrodniarzy ) pokazywały się właśnie okienka skajpowych dzwonków. W tak ‚wyszukany’ sposób i na oczach całego świata, Putin i jego polskojęzyczne podnóżki, chcą nie dopuścić Prawdy do głosu!

Było to doprawdy aż nadto wymowne, gdy prezentacja naukowca z Kanady, nagle, ‚przypadkowo’ została w skrajnie prymitywny sposób zakłócona telefonami indywiduów o nazwach ‚Jebać Tuska i Komora’, czy ‚Władimir Putin’.

Patrzyłem na to, poniekąd nie wierząc własnym oczom! Ja pamiętam czasy Urbana, jego metody kłamstwa i blokowania Prawdy, ale przyznać muszę, iż tak prymitywnych, więcej niż ‚łopatologicznych’ akcji naprawdę się nie spodziewałem!

Samo w sobie, zastosowanie takich ‚tricków’ jest już kolejnym dowodem na dokonany pod Smoleńskiem Zamach.

Mordercy i ich wspólnicy idą na całość, stosując środki każde. Nieważne – wiarygodne czy nie.

Nie będę tego widzieć, gdyż mam naprawdę dość targowickiej telawizji, ale domyślam się, iż w ‚Wiadomościach’, heh – ‚Faktach’, itd., zostanie pokazany niejaki Lasek i jego ‚dowody’, w postaci spreparowanych, ruskich zdjęć, zrobionych przez Rosjan, wiele miesięcy po Zamachu. Zdjęć, o których nikt wcześniej nie słyszał!

Domyślam się także prześmiewczego tonu na temat ‚zakłóceń’ prezentacji Macierewicza i końcowego ‚wniosku’ że jest to ( tradycyjnie ) człowiek ‚chory z nienawiści’, a wszyscy mu sprzyjający to wariaci, szukający dziury ( nomen omen! ) w całym…A jedyną rację ma ‚państwo zdało egzamin’ ‚Komorowski’, Tusk, oraz ich kurwy i laskoroby – na przykład pod postacią rzeczonego Laska.

Najgorsze jest to, że motłoch uwierzy mordercom! Bo ich kłamstwo jest przedstawione w sposób najbardziej bezczelny i najprymitywniejszy. Ludzie zaś prymitywni, są do takich metod przyzwyczajani. Kłamstwo zbrodniarzy zostanie przez większość przyjęte za fakt – bo tak im powie telawizja!

A jednak o pomimo to, widać paniczny strach morderców i wielki sens w działaniach ku Prawdzie. Jednak okazuje się, że to nie motłoch jest najważniejszy – choć większościowy – i to nie motłoch zmieni polską rzeczywistość – a właśnie ludzie niezłomni.

Odważni, ideowi, pełni Wiary. Kontynuatorzy polskiej tradycji Wolności, niosący kaganek prawdziwie europejskich wartości ( które zresztą Rzeczpospolita w dużej mierze tworzyła! ), pośród ciemnoty i czerni większościowego pospólstwa.

Tak jest świat skonstruowany, że kreują go energiczne i ponadprzeciętne jednostki. Dlatego warto być niepokornym ludzie…Tylko że wiem, iż tego się nikogo nauczyć nie da – albo się rodzisz z charakterem, albo jesteś ‚panem cipką’, względnie miernym tumanem.

Dziś – w sposób chyba niezamierzony! – byliśmy świadkami ukazania oblicza kłamstwa i zbrodni, w całej ich ohydnej okazałości. Medialnie nie wymyślą już nic! Teraz pozostała im tylko ulica i strzały na niej. Wracamy do klasyki ludzie…

Goły

P.S.

I niechaj mi domorośli ‚bezkompromisowcy’ nie wypominają sympatii do Macierewicza, czy Jarosława, bo poza tą sympatią, jest też sprawa najważniejsza – ja się z ich dążeniem do Prawdy, całkowicie identyfikuję!

Tak – identyfikuję się też z ideałami narodowymi i nie widzę tu żadnych sprzeczności…Tyle.

Reklamy