Współcześni neofaszyści

Neofaszyzm postępowy obraca się w kręgu sobie znanych pojęć, tworzy całą gamę określeń i cały język tego zboczenia nieludzkiego. Ma to służyć wpojeniu matołkom ‚świadomości’ niemożności zrozumienia tak ‚mądrych’ słów – i w związku z tym ( w parze z kłamstwem i manipulacją ) zmusić matołków do uległości i zgody na wszystko. Pokrótce: postępowy neofaszyzm i polityczna poprawność to gwałt na ludzkiej psychice, duchowości, agresja przeciwko Wolności osobistej i każdej innej.

Język tej agresji ma tworzyć pozory kultury i cywilizacji, ale ma z nimi tyle wspólnego co ‚Komsomolskaja Prawda’ z Prawdą. No i tworzony jest bełkot dla przygłupów, następnie wysyłany w eter. Dlatego główne media to siedlisko wszelkiego zła, bo przyczyniają się do propagowania zła. Tak, to jest właśnie tak proste!

‚Dziennikarze’ służący temu systemowi nie tylko w Polsce, ale wszędzie indziej, są winni wystąpieniu przeciwko człowiekowi i wszelkim cnotom, Dobru. Zasługują na karę jak najsurowszą.

…Tworzą i propagują wszelkie poprawnościowe zboczenia, których ludzie i tak mają już dość. Niebawem ten wór pęknie, a wysypią się z niego jadowite węże, które w pierwszej kolejności pochłoną właśnie funkcjonariuszy medialnych. Tak – dojdzie do zła i rozlewu krwi, ale widać tak być musi.

Póki co i w zaparte ( w Polsce szczególnie zacięcie ) lansowana jest lewacka, czyli durna i zła, wizja życia, świata, światopogląd. Karmią nas śmiercią, ale ludzie już tego nie kupują. Zaraz ostatnie niedobitki pedalskiej propagandy i cywilizacji śmierci zostaną otoczone przez wkurwioną i normalną większość.

…bo mówią do nas językiem pogardy i zła. Jakim na przykład…?

Eufemizmem jest termin ‚aborcja’, mający zamaskować morderstwo na dziecku nienarodzonym, połączone zarazem ze zbiorowym mordem na ludzkich sumieniach. Jest to zbrodnia niesłychana! Nawet nie zwierzęca. To czyn wprost piekielny.

Kłamstwem i obelgą jest termin ‚równość’, gdyż równi jesteśmy tylko wobec Boga. Wobec Dobra i zła. Świętości i grzechu…Poza tym, wszyscy jesteśmy inni. Każdy z nas inny jest od drugiego człowieka, ale nie należy w tym upatrywać jakiejś niesprawiedliwości – zwalcowany, ‚równy’ świat, byłby piekłem na Ziemi…I nie wiem, czy tak właśnie piekło nie wygląda…

Wszyscy równi…? To znaczy że nie ma człowieka, nie ma nic. Jest pustka bez świadomości.

Nie ma żadnej równości, a cud życia i poszukiwania jego sensu, tkwi właśnie w różnorodności i szansie na wybór. Własny wybór, świadomy – nie zwalcowany poprawnościowym buldożerem!

Jednym z głównych symboli współczesnego neofaszyzmu, jest termin ‚eutanazja’, mający po raz kolejny wyrwać człowiekowi jego własne ja – bo przecież kim ( czym )? jest osoba, oddająca sumieniom innych ludzi decyzję o swym życiu, bądź jego końcu?…To nie jest już człowiek, bo człowiek ma swoją godność, która również objawia się samodzielnym podejmowaniem decyzji i wiarą w siebie.

‚Eutanazja’ zabiera to wszystko całym społeczeństwom! I to już w momencie początku dyskusji o tym ‚problemie’, nawet jeszcze zanim ‚to’ zostaje przez ‚prawo’ przyjęte.

Prawo…heh – chyba lewo…

Społeczeństwa które zaś godzą się na zabijanie ‚na życzenie’, negują istnienie, nie tylko ludzkiej duszy, ale nawet inteligencji. Jest to wyrzeczenie się całej cywilizacji, kultury, cofnięcie do…

Nie, to jest zatracenie i upadek w społeczny, duchowy niebyt. Koniec! Kropka!…Zachodnia Europa…

Współczesny neofaszyzm dożywa swych dni, ale domyślam się, iż zanim wysłany zostanie tam, gdzie jego miejsce, czyli do piekła, zdąży na świecie wywołać kolejne pandemonium zła i śmierci…

W końcu taki jest też cel szatana – nieść śmierć dla duszy i cierpienie, pustkę za życia.

Polityczna poprawność, jest wręcz idealnym narzędziem do tego. Generuje terror, zło, niesprawiedliwość, dusi Wolność. To wszystko spowoduje frustrację i wybuch gniewu.

Wtedy nie będzie już eufemizmów, a proste karanie śmiercią złych ludzi, za uczynione całej ludzkości zło. Zbrodniarze współczesnego neofaszyzmu, ufam że z tym światem pożegnają się gwałtownie.

                                                                                                                                                                                           Goły

Reklamy